استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۱۱.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۱۹
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱,۱۹۵
حجم۱۰۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده SayGames Ltd
‏‏😍 بازی برای اینکه شما را کاملاً مشغول نگه دارد
‏تا به حال رویای اداره هتل خود را داشته اید؟ در این بازی سرگرم کننده و سریع مدیریت زمان که هدف آن ساختن یک امپراتوری محل اقامت و نشان دادن تعهد خود به مهمان نوازی است، از ابتدا شروع کنید. مهارت های خود را به عنوان مدیر هتل نشان دهید، عاقلانه در بهبود کارکنان و دارایی سرمایه گذاری کنید، و برای تبدیل شدن به یک سرمایه دار مهم مهمان نوازی در این شبیه ساز گاه به گاه اعتیاد آور و سرگرم کننده تلاش کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏ خدمات درجه یک 🎩
‏🧳 به قله صعود کنید: بازی را به عنوان یک زنگوله ساده شروع کنید که به تنهایی اتاق‌ها را تمیز می‌کند، به مهمانان خوش آمد می‌گوید در پذیرایی، جمع‌آوری پرداخت‌ها و راهنمایی و حمام را با کاغذ توالت پر نگه دارید. همانطور که موجودی بانک شما گسترش می یابد، اتاق ها و امکانات را ارتقا دهید و کارکنان جدید را استخدام کنید تا با تقاضای رو به رشد در هتل خود هماهنگ شوید. مهمانان شما ممکن است راحت بخوابند، اما زمانی برای استراحت برای یک سرمایه دار مهم هتل وجود ندارد.
‏🏨 یک امپراتوری بسازید: چندین هتل برای کاوش و گسترش وجود دارد که هر کدام ده ها هتل دارند. قبل از رسیدن به کمال پنج ستاره، ارتقاهای منحصر به فرد متفاوتی انجام دهید. هتل های باز در ساحل، در کوه های زیبا و در اعماق آرامش یک محیط جنگلی. شایستگی خود را به عنوان مدیر در هر مکان نشان دهید، سپس برای به دست آوردن یک ملک جدید و بزرگ تر ارتقاء پیدا کنید و راه خود را برای تبدیل شدن به یک سرمایه دار واقعی هتل ادامه دهید. هر هتلی نیز سبک و فضای خاص خود را دارد.
‏🔑 به راه خود ادامه دهید: اگر می خواهید در این صنعت پرمخاطب موفق شوید، نمی توانید با آرامش در اطراف ملک خود قدم بزنید. سرعت سرعت حرکت خود و کارمندانتان را ارتقا دهید تا سریع‌تر کار کنید و تمام خدماتی را که مهمانانتان به آن نیاز دارند در اسرع وقت ارائه دهید — این کار درآمد شما را نیز افزایش می‌دهد.
‏💰 امکانات پاسخ این است: با اطمینان از اینکه هتل های شما از تمام امکانات موجود برخوردار هستند، سود را به حداکثر برسانید و سرمایه بیشتری برای سرمایه گذاری در این شبیه ساز سرگرم کننده به دست آورید. حمام ها اولین قدم هستند، اما سخت کار کنید و به زودی این فرصت را خواهید داشت که ماشین های خودکار، رستوران ها، پارکینگ ها و استخرهای شنا را به املاک خود اضافه کنید. مهمانان برای هر تسهیلات هزینه اضافی پرداخت می کنند و درآمد شما را افزایش می دهند. اگرچه به یاد داشته باشید که هر مرکز به نیروی انسانی نیز نیاز دارد، بنابراین استخدام شوید وگرنه به زودی با مهمانان عصبانی که در صف هر یک از امکانات ایستاده اند، فرار خواهید کرد.
‏👔 منابع انسانی: : این همچنین برای راه‌اندازی هر تأسیسات کار می‌شود: حمام‌ها باید با کاغذ توالت پر شوند، مهمانان باید به پارکینگ دسترسی داشته باشند، در رستوران باید از مشتریان خدمات ارائه شود و میزها پس از صرف غذا باید تمیز شوند، و در استخر. شما باید از عرضه مداوم حوله های تمیز و صندلی های آفتابگیر مرتب اطمینان حاصل کنید. شما وقت نخواهید داشت که همه این کارها را خودتان انجام دهید، بنابراین کارکنان جدید استخدام کنید، در غیر این صورت به زودی میهمانان عصبانی در صف خواهند ماند.
‏🎀 طرح‌های بزرگ: محل اقامت را ارتقا دهید تا تجربه مهمانان از ملک خود را بهبود بخشید و از میان طیفی از طرح‌های اتاق مختلف در هر مکان انتخاب کنید. در این شبیه ساز جذاب، شما فقط یک مدیر نیستید، بلکه یک طراح داخلی نیز هستید!
‏ ⭐ پنج ستاره سرگرمی ⭐
‏به دنبال مدتی هستید بازی مدیریتی که بازی اصلی و ساده است و ساعت های بی پایان سرگرمی را فراهم می کند؟ مستقیماً به دنیای پرسرعت ارائه مهمان‌نوازی شیرجه بزنید و مهارت‌های خود را به عنوان مدیر، سرمایه‌گذار و طراح توسعه دهید.
‏هتل مستر را هم‌اکنون دانلود کنید و به کار ساختن یک امپراتوری اقامتی بپردازید.

نظرات و امتیاز ها

۱,۱۹۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 🌹حانیه مهدوی مرادپور 🌹
٦ ساعت پیش

‏✓ آلی ‏✗ نداره بریز صاحب یک هتل آلی باخد مدت کار آلی حتماً بریز

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر yasna
١٠ ساعت پیش

خیلی خوبه میتونی کلی پول 💰 💰 💰 جم کنی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 🐥طنین🐥
٣ روز پیش

‏✓ برای مواقع ای که اینترنت نداری خوبه

میپسندم۴ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده