خانه بازی فکری
Family Zoo: The Story

Family Zoo: The Story

باغ وحش خانوادگی

تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۰۲
حجم۱۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Plarium LLC
‏‏ترکیبی از بازی های مدیریتی و پازلی سبک تطبیق ساز که در آن میتوانید با حل پازل های مختلف باغ وحش خود را بسازید و حیوانات مختلفی را به آن بیاورید.
‏قوانین بازی شبیه به بازی های پازلی دیگر در سبک تطبیق ساز است. شما باید با قرار دادن سه یا تعداد بیشتری مهره همشکل در کنار هم آنها را از بین برده و به همین ترتیب کلیه مهره های موجود در صفحه را از بین ببرید.
‏باغ وحش شما گل سر سبد بناهای تفریحی در این حوالی است اما ظاهر شهرداری میخواهد یک سوپرمارکت بزرگ به جای آن بسازد. پازل ها را حل کنید و نگذارید این اتفاق بیافتد!
‏شما در واقع با حل پازل های بازی مواد و مصالح مورد نیاز برای تعمیر باغ وحش تان و همچنین تزئین محل زندگی حیوانات و باغ های اطراف آنها را بدست خواهید آورد.
‏با دوستان قدیمی و جدیدتان دیدار کنید و با همکاری هم برای تمام حیوانات سرپناهی درست کنید. آنها به شما پناه آورده اند! فکر میکنید بتوانید پذیرای همه شان باشید؟
‏ویژگی ها:
‏- دارای صدها مرحله جالب و چالش برانگیز
‏- امکان استفاده از هزاران آیتم و وسیله تزئینی برای زیباسازی باغ وحش تان
‏- امکان آوردن حیواناتی نازنازی و حیواناتی از سرزمین های دوردست به باغ وحش تان
‏- امکان ساخت کافه، باجه های مختلف و دیگر بناهایی که با آنها میتوانید بازدیدکنندگان بیشتری را به باغ وحش خود جذب کرده و البته درآمد بیشتری هم کسب کنید.
‏- امکان انجام ماموریت های مختلف برای بدست آوردن جوایز بیشتر و پیشبرد داستان بازی
‏- امکان دوست شدن با کاراکترهایی که به شما کمک میکنند باغ وحش تان را نگه دارید و نگذارید شهرداری آن را خراب کند!
‏- امکان استفاده از انواع و اقسام آیتم های کمکی همچون هندوانه انفجاری برای حل آسان تر پازل های بازی
The new update is just around the corner! Greet summer with a bright and enchanting Wombat Home Event.
Help the wombat family create a heavenly home, experiment with designs, and make your dreams come true!
If you'd like to try your luck, then this event is for you! Say hello to the new Dice event - a classic board game, but with new surprises and great gifts! Throw the dice, move across the playing field and get rewards. Compete with other players to become the champion!
Good luck!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟