خانه بازی هیجانی

Metal Soldiers 2

سربازان آهنین 2

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی هیجانی
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۴.۴۵
تعداد نظرات۹۸
سازنده Play365
نسخه۲.۶۸
حجم۱۳۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۵/۱۱
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏بازی اندروید Metal Soldiers 2 یک بازی اکشن فانتزی و تیراندازی با گیم پلی جذاب میباشد. در این بازی اندرویدی اسلحه خود را بردارید و برای مبارزه با دشمنان آماده شوید. در مسیر خود حرکت کنید و با دشمنان مختلف روبرو شوید و با شلیک به آنها نابودشان کنید. برای نابود کردن دشمنان از تانک و اسلحه های مختلف استفاده کنید. سوار بر تانک خود شوید و در شهر حرکت کنید و به دشمن و تجهیزاتشان شلیک کنید و پیروز مبارزه با دشمنان شوید.

‏بازی اندروید Metal Soldiers 2 کاراکترهای مختلف جنگجوی تیرانداز را به دست آورید و با کاراکترهای مختلف به جنگ با دشمنان بروید. در مکان های مختلف با دشمنان روبرو شودی و با شلیک به آنها اجازه ندهید به شما شلیک کنند. اسلحه های مختلف را به دست آورید و با قدرت کامل در برابر دشمنان حاضر شوید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و مبارزه با کاراکترهای متنوع از دشمنان در فضاهای مختلف یک بازی تیراندازی و اکشن فانتزی بینظیر را به کاربران ارائه داده است.

‏ 

‏برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Metal Soldiers 2 :

‏– بازی اکشن فانتزی و تیراندازی با گیم پلی جذاب

‏– مبارزه با دشمنان با اسلحه های مختلف و تانک

‏– حرکت در مسیر و شلیک به دشمنان

‏– به دست آوردن کاراکترهای مختلف جنگجوی تیرانداز

‏– رویارویی با دشمنان در مکان های مختلف

‏– دارای گرافیک عالی و بینظیر و فضاهای متنوع اکشن

تغییرات در نسخه جدید

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟