استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۲۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۵/۰۲
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۶۷۷ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده PlayFusion
‏‏به جویندگان نور ملحق شوید , از Tantos در برابر تهاجم Umbron محافظت کنید و یک اسطوره شوید !
‏سرزمین های زیبا و رویایی را کشف کنید , شخصیتهای رنگین را ملاقات کنید , با جانوران وحشت زده نبرد کنید و برای پرده برداری از گذشته اسرارآمیز جهان تلاش کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏قدرت هایتان را از طریق ابزار و ادوات حماسی و قابلیت های جدید رشد دهید. جانوران دست آموز و همراهانشان را که در کنار شما می جنگند ، جمع آوری کنید. سلاح هایتان را با قدرتهای بنیادین سنگ نورهای کمیاب سوپرشارژ کنید و قدرتمندترین جوینده نور تاکنون شوید ! چنانکه قهرمان تان تکامل می یابد , به همان اندازه نیز به دنیای اطراف شما می پردازد. سرزمین های جدیدی برای کشف کردن , اکتشافاتی برای رو در روشدن , دشمنانی برای مغلوب ساختن و ابزار آلات قدرتمند برای در دست داشتن افزوده شده اند که اغلب بر پایه آنچه که شما , انجمن جویندگان نور ، می خواهید است , به ما بازگو کنید که چه می خواهید.
‏اضافه شدن اَشکال اقدام هوشمند اختیاری , سلاح های قابل مبادله , کنترل حرکتی بسته های پروازی و کارتهای بازرگانی واقعی تکامل یافته (فروش جداگانه) برای به بازی گرفتن شما در سطح بعدی ! بازی , کارت ها , و نمایه ها هر کدام می توانند خود به خود لذت بخش باشند , اما آنها با یکدیگر بازی پیوسته ی سطح بعدی را به وجود می آورند.
‏به Lightseekers خوش آمدید !
‏* شکل عمل هوشمندانه ¹ و کارتهای بازرگانی ² برای بازی کردن Lightseekers مورد نیاز نیست.
‏* نیازمندی های سیستم : اتصال به اینترنت و ١ گیگابایت از فضای ذخیره سازی برای تجربه بهینه.
‏توضیحات :
‏[ ١ => نوعی سیستم هوشمند کنترل حرکتی مختص این بازی است ، که با سنسورهای ژیروسکوپ , موتورهای لرزشی , و بلندگوهای داخلی کار می کند.]
‏[ ٢ => کارتهای تجاری یا کلکسیونی : کارتهایی است که معمولا از مقوا ساخته می شوند و شامل تصویر یک شخص خاص ، مکان ، و یا چیزی واقعی یا ساختگی بهمراه توضیحی مختصر درباره آن است.]
* Continue the story! - Makhia and Exus may have finally tracked down General Carnage and the stolen colossi! Meet them on Megafort in Silent Drifts for an update.
* New Dungeon! Chaos Core - A hollowed out floating island. Now one of General Carnage's Dread strongholds.
* Steeltusk Encampment balancing updates for the lowest difficulty.

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده