خانه بازی ماجراجویی
Draconius GO: Catch a Dragon!

Draconius GO: Catch a Dragon!

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
تعداد دانلود۴۰۰
امتیاز۴.۱۴
تعداد نظرات۲۲
سازنده CASUAL AZUR GAMES
نسخه۱.۱۲.۳.۱۳۲۹۷
حجم۷۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۷/۱۶
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏حیوانات و موجودات افسانه ای همچون اسب های بالدار، اسب های تک شاخ، اژدهایان و خون آشام ها را رام کنید و به خدمت بگیرید! اگر بتوانید با همین موجودات در نبردها پیروز شوید حتی شانس دستیابی به اژدهایان آب و باد و خاک و آتش را خواهید داشت و حتی میتوانید آنها را رام کنید.
‏اگر همیشه دلتان میخواست گروهی از اژدهایان قدرتمند در خدمت شما باشند این بازی مخصوص شماست!
‏تا به حال تصور کرده اید که اصلا رام کردن یک اژدها چگونه میتواند باشد؟ آیا رام کردن اژدهایان غول پیکر با رام کردن یک سوسمار کوچولو متفاوت است؟ هیچ کس نمیداند! چرا که تمام موجودات افسانه ای در این بازی همانطور که هستند نمیمانند و همین طور رشد کرده و تکامل پیدا میکنند. تصمیم گیری به عهده شماست. یک اژدهای کوچک را برای رام کردن انتخاب میکنید، یک موجود افسانه ای ترسناک یا اصلا موجودی کاملا جدید که هیچ کس تا به حال ندیده است؟ شما میتوانید موجود مورد علاقه تان را از بین 125 موجود افسانه ای مختلف و منحصر به فرد انتخاب کرده و او را ارتقا هم بدهید.

‏ویژگی ها:
‏- دارای دهها ماموریت مختلف که در آنها میتوانید طومارهای جدیدی که حاوی افسون های جادویی هستند را پیدا کنید یا حتی به دنبال تخم مرغ طلایی بگردید.
‏- با ورود به درگاه های دنیای آرکانا میتوانید قفل موجودات جدیدی را باز کنید. همچنین میتوانید مسیر رسیدن به مادر تمام اژدهایان را پیدا کنید. تنها اوست که میتواند از تخم های باستانی مراقبت کرده و جوجه اژدها به دنیا بیاورد.
‏- باز شدن قفل اکثر افسون ها (اسپل ها) با رسیدن کاراکترتان به سطح 7، شما با استفاده از افسون ها میتوانید موجودات خود را تقویت کرده و آسان تر به دشمنان تان غلبه کنید.
‏- از سطح 9 به بعد میتوانید با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین مبارزه کنید. اما لطفا قبل از آن خود را برای مبارزه کاملا آماده کنید.
‏- با استفاده از کتابخانه های باستانی میتوانید مهارت های موجودات تان را به دلخواه تغییر دهید اما قبل از آن باید با گروه های دشمن مبارزه کنید.
‏- هیولاهای وحشی همیشه در صدد حمله به شما هستند، مراقب باشید! و ضمنا اگر بتوانید آنها را شست دهید به نشان ها و اسپل های جدیدی دست پیدا خواهید کرد.
‏- دارای صندوقچه های گنج که در سرتاسر محیط بازی پراکنده اند. این صندوقچه ها حاوی اشیائی باستانی هستند که با استفاده از آنها میتوانید قفل مهارت های جدیدی را برای موجودات تان باز کنید.

‏بازی یا وسیله ای برای وزن کم کردن؟
‏این بازی به نوعی شبیه به بازی پوکمان گو است از این لحاظ که موقعیت های بازی در دنیای واقعی شبیه سازی میشوند و شما میتوانید با راه رفتن در دنیای واقعی و استفاده از یک نقشه جی پی اسی به آنها برسید. جاهایی که شاید بارها و بارها به آنها رفته اید ممکن است این دفعه اسرار یا آیتم هایی جادویی را در خود پنهان کرده باشند. این بازی در واقع شما را بر آن خواهد داشت که به جای نشستن تحرک داشته باشید و چه بسا وقتی بیرون میروید دوستان تان را هم ببینید و با آنها خوش و بشی داشته باشید. این شاید از رفتن به باشگاه بهتر باشد.

‏برای انجام این بازی نسخه اندرویدتان باید 4.4 یا بالاتر باشد.
Minor corrections
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟