خانه برنامه آموزشی
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۴۸
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی
‏‏مجلات رشد به عنوان جزئی از برنامه درسی، در چارچوب اهداف و راهبردهای آموزش و پرورش، با زمینه آموزشی، تحلیلی و اطلاع‌رسانی در دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی تولید می‌شوند. این مجلات با هدف ترویج خواندن، توسعه فرهنگ مطالعه، تعمیق تفکر خلاق و بهبود کیفیت در آموزش و پرورش برای همه گروه‌های سنی منتشر می‌گردند.
‏با نصب اپلیکیشن مجلات رشد روی گوشی‌های موبایل یا تبلت‌های اندرویدی، می‌توانید به طور کاملاً قانونی و رایگان به بیش از 1000 مجله رشد دسترسی داشته باشید. {بدون نیاز به ثبت نام در برنامه}
‏مهم‌ترین مزیت این اپلیکیشن سهولت دسترسی به مجلات رشد است که با استفاده از اپلیکیشن به صورت منظم و سازماندهی شده در تلفن‌ هوشمند یا تبلت برای کاربر نمایش داده می‌شود.
‏امکانات اصلی برنامه:
‏دسترسی به آخرین مجلات منتشر شده
‏مشاهده آرشیو هر مجله بصورت دسته بندی شده
‏مشاهده مشخصات هر مجله (فهرست مطالب، نظرات کاربران و غیره)
‏دانلود رایگان مجله جهت مطالعه آفلاین درون برنامه (بدون نیاز به اینترنت)
‏نشان کردن مجلات برای سرزدن یا دانلود در آینده
‏‏رفع مشکلات گزارش شده
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟