استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Police Cargo Transporter Truck

Police Cargo Transporter Truck

نسخه۱.۲۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۱۹
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۴
حجم۸۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده Play Royal
‏‏به بازی های کامیون حمل و نقل پلیس Grand Cargo به عنوان حمل و نقل کامیون پلیس بار خوش آمدید. با دوچرخه Super Quad موجود در Transport Truck Games با بازی Grand Police در بازی های مدرن اتومبیل که باید به عنوان بازی رانندگی با ماشین پلیس به شهر برانید و سربازان پلیس را به حمل و نقل اتومبیل پلیس ایالات متحده با کمک Transport Truck Simulator از یک مکان به حمل و نقل کنید. جای دیگر. Car Parking Mania را برای کنترل Grand Police Quad Bike با بازی های مسابقه اتومبیل رانی پلیس انتخاب کنید تا تمام وظایف چالش برانگیز پارکینگ چند سطحی با بازی دوچرخه سواری را انجام دهید. از ماموریت های کامل دوچرخه حمل و نقل پلیس به حمل و نقل زندانیان پلیس استفاده کنید و آنها را به عنوان بازی های چهار دوچرخه آفرود با مهارت های رانندگی کامیون حمل و نقل خود بسازید تا به پلیس خود کمک کنید تا با بازی های شبیه ساز پارکینگ شبیه ساز کامیون باری در Atv Quad Bike to Transport به جایگاه خود برسد. آنها در Plane Transport Simulator بهترین حالت چند منظوره را به عنوان پارکینگ ماشین لیمویی با بار پلیس ما دارید و شیرین کاری چهار دوچرخه ارتقا یافته واقعی به پارکینگ ماشین لیمویی که واقعی تر از Parking Simulator 3d در بازی های Stunt Impossible است.
‏از همه اقدامات پارکینگ اتومبیل کلاسیک در بازی لذت ببرید. بازی حمل و نقل دوچرخه با بهترین استفاده از حمل و نقل با دوچرخه پلیس پارکینگ ماشین پلیس و با کمک بازی های شبیه ساز پارکینگ به طرز شگفت انگیزی مقامات پلیس را به مکان های خود در بازی های رایگان ماشین و بازی حمل و نقل پلیس ببرید. شبیه‌ساز کشتی باری در کنترل‌های صاف پارکینگ ماشین دیوانه می‌تواند به شما کمک کند حتی در دوچرخه‌سوار پلیس Atv Quad حتی نرم سفر کنید و به سمت کامیون هیولا پلیس بروید. به منظور حمل و نقل چهار دوچرخه، شما آماده حمل و نقل در بازی Monster Truck و ماموریت چالش برانگیز بازی ماشین پارکینگ با ماشین کلاسیک هستید تا مسابقات اتومبیل رانی فرمول را در بازه زمانی کمتری تبدیل کنید. Parking Master 3d جدید را پیدا کنید که در بازی پیشنهادی بازی Atv Driving با شبیه ساز رانندگی آفرود موجود است که در آن می توانید اقدامات زیادی انجام دهید.
‏این بازی کامیون حمل و نقل به شما امکان می دهد تا به راحتی امور مربوط به پارکینگ مانیا را انجام دهید و می توانید کامیون را حمل کنید. شبیه ساز پس از تمام وظایف دقیق حمل و نقل رسمی پلیس و ماموریت های تجربه نوآورانه. Police Prisoner Transport ماموریت های کامل Police Prisoner Transport برای تبدیل شدن به یک عضو فعال Limo Car Parking را دارد. تمام ماموریت های جنون آمیز حمل و نقل را کاوش کنید و وقت خود را در رانندگی بی پروا بازی حمل و نقل دوچرخه به روشی که می خواهید هدر ندهید.
‏ویژگی های بازی کامیون حمل و نقل پلیس حمل و نقل:
‏• ماموریت های آسان Police Atv Quad Bike Driving در شهر .
‏• کنترل های روان برای محیط سه بعدی حمل و نقل شهری.
‏• قدرت های فوق العاده دوچرخه های چهارچرخ بزرگ.
‏• ساده ترین بازی ممکن Grand Police Truck Cargo Transport.
‏• کنترل های بازی انعطاف پذیر کامیون حمل و نقل بار پلیس بازی‌ها: پارکینگ.
‏• بهترین زوایای دوربین با نمای واقعی و بهتر از حمل و نقل کامیون پلیس بار.
‏• SFX مشابه دوچرخه‌های چهارچرخ.
‏• راهنمایی دقیق برای همه ماموریت‌های بازی.
‏ بازی کنید تا از آن برای اهداف حمل و نقل پلیس استفاده کنید تا به پلیس خود یک هدف واقعی برای مبارزه با همه دشمنان به روش واقعی حمل و نقل پلیس باری بدهید.
‏‏کنترل های رانندگی روان.
‏کامیون حمل و نقل قدرتمند.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده