استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Army Transport Tank Ship Games

Army Transport Tank Ship Games

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۲
تعداد دانلود۵ هزار
حجم۴۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Fazbro
‏‏بازی هلیکوپتر حمل و نقل تانک کشتی کروز ارتش ایالات متحده، عامل رانندگی تانک جنگی به عنوان عامل حمل و نقل هواپیمای ارتش که تمام وسایل نقلیه ارتش را به کمپ های اصلی ارتش حمل می کند، بازی های رانندگی کشتی را در شهرهای مختلف از طریق هوا از طریق دریا با کمک حمل و نقل کشتی و حمل و نقل هواپیما در محموله حمل می کند. بازی شبیه ساز هواپیما سوار شوید و از طیف وسیعی از وسایل نقلیه از جمله چندین تانک ارتش و هلیکوپترهای ارتش با کامیون حمل و نقل ارتش لذت ببرید، همه در یک بازی. برخلاف سایر بازی های حمل و نقل هواپیمای پلیس، شما می توانید در وسط دریا با کشتی باری ارتش تحویل بگیرید.

ویدئو معرفی بازی

‏بخشی از حمل و نقل مجرمان ارتش این بازی انواع مسئولیت های تامین بار ارتش را برای حمل و نقل ارتش برای شما به ارمغان می آورد. بازی کشتی برای تکمیل مشاغل همه کاره در بازی حمل و نقل محموله نظامی آماده باشید تا ارتش یک نفره باشید. شما یک غول بزرگ حمل و نقل کامیون در ارتش ایالات متحده هستید که توانایی های خود را با تحویل تانک های ارتش از طریق کشتی ارتش ایالات متحده و هلیکوپتر ارتش ایالات متحده نشان می دهد. آیا در رانندگی با هلیکوپتر باری ارتش ایالات متحده تخصص دارید اگر بله، پس برای راندن هلیکوپتر باری بزرگ در بازی های کشتی باری برای تحویل تانک های ارتش، دوچرخه های ارتش با کامیون های حامل ماشین آماده باشید که تانک ارتش را بر روی آنها بارگیری کنید تا آنها را تحویل دهید. اردوگاه پایه ارتش؟
‏بازی هلیکوپتر حمل و نقل تانک کشتی کروز ارتش ایالات متحده، با راندن تانک ارتش و پرواز با هواپیمای ارتش در بازی شبیه ساز حمل و نقل ارتش ایالات متحده با چالش های مدرن بازی های رانندگی کشتی یا کامیون ارتش، برای بازی این بازی شبیه ساز خودروی نظامی آماده شوید. رانندگی. بازی شبیه ساز حمل و نقل ارتش ایالات متحده که در آن ممکن است بسیاری از بازی های شبیه ساز وسایل نقلیه نظامی یا حمل و نقل هواپیما و بازی های حمل و نقل ماشین را بازی کرده باشید، اما این شبیه ساز کشتی کروز تجربه شگفت انگیز این بازی های حمل و نقل ارتش را به شما می دهد.
‏بازی حمل و نقل کشتی ارتش بر اساس کنترل های جدید برای حمل تانک ارتش یا وسایل نقلیه حمل و نقل مانند کشتی ارتش، تانک ارتش یا هواپیمای باری ارتش است. مجموعه متفاوتی از چالش‌های شبیه‌ساز هواپیمای باری همراه با حالت‌های جدید حمل‌ونقل است تا با هواپیمای باری ارتش و تانک‌های ارتش، خود را به بهترین سرمایه‌دار حمل‌ونقل ارتش تبدیل کنید.
‏وظایف بازی‌های حمل و نقل ارتش به طور مختصر در ابتدای برنامه توضیح داده شد. ماموریتی مانند مسئولیت شما این است که تانک ها را بارگیری کنید و آنها را از طریق هواپیمای ترابری حمل کنید و آنها را به جزیره دیگری ببرید، هنگام حمل و نقل با کامیون نظامی یا کشتی باری ارتش در بازی تحویل کامیون باربری ارتش ایالات متحده مراقب باشید.
‏بر خلاف دیگری. بازی‌های تحویل خودرو یا بازی‌های کشتی باری، بازی‌های حمل‌ونقل ارتش چندان آسان نیستند و برای تبدیل شدن به یک گیمر حرفه‌ای در بازی تحویل محموله‌های نظامی زمان می‌برند. مانند بازی حمل و نقل جنایتکاران ارتش، شما مسئولیت های مشابهی با وظیفه حمل و نقل ارتش ایالات متحده داشتید، اما ماهیت این بازی حمل و نقل در اینجا متفاوت می شود زیرا ون حمل و نقل، هواپیمای حمل و نقل، قایق نیرو، تانک ارتش ایالات متحده با راننده تانک عالی، هلیکوپتر ارتش دارید. ، کشتی ارتش و بسیاری دیگر از وسایل نقلیه حمل و نقل ارتش. ما انواع مختلفی از سطوح تعریف شده در این بازی تحویل محموله نظامی داریم که در آن می توانید گام به گام به یک گیمر حرفه ای تبدیل شوید و در عین حال به هدف خود یعنی تحویل اتومبیل های ارتش، دوچرخه های ارتش و تانک های ارتش در کمپ های پایه ارتش برای امکانات آنها در جنگ ها دست یابید.
‏ویژگی های بازی هلیکوپتر حمل و نقل تانک کشتی کروز ارتش ایالات متحده:
‏• راندن وسایل نقلیه بر روی انواع زمین، در کاروان یا به تنهایی برای پشتیبانی از عملیات رزمی.
‏• جابجایی وسایل نقلیه بسیار سنگین ارتش ایالات متحده .
‏• سطوح چالش برانگیز ون وظیفه حمل و نقل ارتش ایالات متحده.
‏• همزمان یک قایق نیرومند و یک راننده تانک باشید.
‏• احساس واقعی کارکردن وسایل نقلیه حمل و نقل محموله های مختلف در یک بازی.
‏ >• گرافیک سه بعدی شگفت انگیز و جلوه های صوتی.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده