استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Police Car Games Car Simulator

Police Car Games Car Simulator

نسخه۰.۲۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۰
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۸۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Game Fun Inc
‏‏𝐆𝐚𝐦𝐞 𝐅𝐮𝐧 𝐈𝐧𝐜. اولین نسخه از بازی 3d ماشین پلیس راه اندازی شد. بیایید اکنون جدید پارکینگ جیپ پلیس واقعی 3d 2023 را بارگیری کنیم و در طول شبیه ساز بازی های رانندگی پلیس خود را سرگرم کنیم. ما می دانیم که شما اینجا هستید با این امید که بازی های پارکینگ ماشین پلیس را به صورت سه بعدی پیدا کنید که کاملاً مناسب شما باشد. Luxury Prado Car Parking Challenge یک بازی شبیه‌سازی ماشین پلیس و بازی پارک ماشین پلیس با بالاترین گرافیک است! اگر فکر می کنید که بهترین راننده پارکینگ مدرن پرادو 3 بعدی هستید، توقف نکنید و از بازی های پارکینگ پلیس لذت ببرید! ماشین پرادوی شدید را در اطراف پارکینگ ترافیک برانید تا در این بازی های پارکینگ پلیس ماموریت ها را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید. بازی پرطرفدار Multi Level Prado Car Parking Simulator با یک دنباله کاملاً جدید، بزرگتر و بهتر از همیشه بازگشته است. Prado car Parking در ادامه بزرگترین بازی شبیه سازی پارکینگ موبایلی تمام دوران بازی های ماشین پلیسی پرادو بازگشته است! این بازی دوران جدیدی از گیم پلی شبیه سازی پارکینگ پلیس را با گرافیک فوق العاده خیره کننده آغاز می کند. برخلاف دیگر بازی‌های چهار چرخ، ما به شما شبیه‌ساز ماشین پلیس با گرافیکی با کیفیت برتر، مدیریت پارک آسان با دقت بالا و زوایای مختلف دوربین برای رانندگی ماشین و نمای زیبای وسیله نقلیه از رانندگی پرادو را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
‏𝐩𝐚𝐫𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐚𝐝𝐯𝐞𝐧𝐭𝐮𝐫𝐞 🅿️
‏Advance Police Parking Simulator یک چالش رانندگی کاملاً جدید برای رانندگی و پارکینگ پرادو است.
‏بازی پارکینگ پلیس اتومبیل رانی پلیس مخصوصاً برای رانندگان پلیس تازه کار طراحی شده است تا مهارت های رانندگی و تعقیب آنها را افزایش دهد. موضوع این بازی پارکینگ پلیس در مقایسه با سایر بازی های پلیسی رانندگی و مسابقه ای بی نظیر است. دارای چندین سطح پارکینگ است که مملو از ماجراهای رانندگی شیک است. ماشین پلیس خود را از گاراژ انتخاب کنید و سپس یک ماشین پرادو را در پارکینگ خاصی پارک کنید. ممکن است بازی‌های زیادی برای پارک ماشین پلیس انجام داده باشید، اما پس از انجام این بازی ماشین پرادو قطعا به آن اعتیاد خواهید آورد.
‏بازی شبیه‌سازی با گرافیک فوق‌العاده خیره‌کننده و سطوح چالش برانگیز چند مرحله‌ای.
‏شهر را با سریع‌ترین‌ها بسوزانید. و از نظر بصری خیره کننده ترین بازی رانندگی ماشین و بازی های چند طبقه پارکینگ ماشین 2023. متوقف نشوید و متوجه نخواهید شد که چگونه به یک خازن واقعی پلیس رانندگی و راننده پارکینگ تبدیل می شوید.
‏بازی های رایگان پارکینگ خودرو- بازی های آفلاین راش رانندگی :
‏شما بازی‌های ماشین واقعی زیادی بازی کرده‌اید، اما بازی‌های رانندگی مبتنی بر فیزیک با حالت‌های پارک ماشین، ماجراجویی‌تر هستند. ما یک بازی شبیه ساز ماشین کلاسیک جدید با مدرسه پارکینگ طراحی کردیم تا مهارت های رانندگی نهایی شما را آزمایش کنیم. با بازی‌های سرگرم‌کننده رانندگی ماشین پرادو، خستگی خود را برطرف کنید. شما بهترین راننده بازی های ماشینی هستید! اکنون متوقف نشوید و از بازی‌های رایگان ماشین پرادو با نهایت لذت پارک لذت ببرید. آیا دیوانگی بازی های اتومبیلرانی و پارکینگ دارید؟ اکنون بازی های واقعی ماشین جدید بازی های اخیرا به روز شده را بازی کنید.
‏𝗯𝗲𝘀𝘁 𝗰𝗮𝗿 𝗴𝗮𝗺𝗲 در بازی، شما یک شانس طلایی برای تقویت مهارت های پارک موازی خود دارید. رانندگی یک ماشین پلیسی پرادو در یک پارکینگ چند طبقه و سپس پارک در فضای پارکینگ کلاسیک خاص یک کار حماسی است. یاد آوردن!! هنگام رانندگی در خیابان های شهر با ماشین خود عجله نکنید زیرا خیابان های باریک پر از موانع و موانع ترافیکی هستند. اگر خودروی شما با خودروهای ترافیکی برخورد کند، بازی پارکینگ شما ناموفق خواهد بود.
‏توجه: این بازی رایگان است و توسط تبلیغ پشتیبانی می‌شود.
‏موفق باشید!

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده