استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Euro Coach Bus Simulator Games

Euro Coach Bus Simulator Games

نسخه۰.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۰
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۲.۷
تعداد نظرات۶
حجم۵۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Game Fun Inc
‏‏🚌 یک بازی کاملاً جدید رانندگی اتوبوس از توسعه دهندگان Game Fun Inc.
‏مگابوس معروف ترین اتوبوس ها در بازی های اتوبوس اتوبوسی ایالات متحده و جهان را از طریق جاده های چالش برانگیز رانندگی کنید که تمام مهارت های شما را به عنوان یک راننده آزمایش می کند. رانندگان واقعی اتوبوس!
‏مسافران را از طریق مکان‌ها و مناظر شگفت‌انگیز با اتوبوس از شهری به پایانه شهری دیگر منتقل کنید.
‏قوانین راهنمایی و رانندگی را دنبال کنید، مسافران را با اتوبوس بزرگراه حمل کنید، تلولت برای کودکان را دنبال کنید، و از سفر دورتر ویدیویی بازی نترسید زیرا درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.
‏بازی‌های اتوبوس زیادی در فروشگاه Google Play وجود دارد، اما این اتوبوس simulator 18 one بهترین بازی است. می توانید بازی های شبیه ساز 2021 را در اطراف شهر، حومه شهر، سایت های ساختمانی، پارک ها و حتی ساحل رانندگی کنید. به اطراف نگاه کنید - مردم در حال راه رفتن هستند، ماشین ها در حال عبور هستند. در بازی راننده حرفه ای bus simulator خود وارد شوید و در این بازی شبیه ساز برتر به یک مسابقه دهنده ترافیک شهری تبدیل شوید.
‏برای تبدیل شدن به یک بازی شهری راننده اتوبوس حمل و نقل عمومی آماده شوید بسیاری از مسافران در ایستگاه های bus games 2021 منتظر شما خواهند بود و شما باید آنها را در شبیه ساز اتوبوس حمل و نقل عمومی به مقصد خود حمل کنید. بازی City Coach Bus Simulator - Free Games 2021 یک شبیه سازی اتوبوس رایگان است پس از محیط جذاب شگفت انگیز لذت ببرید. شبیه‌ساز اتوبوس اتوبوس سنگین مأموریت‌های چالش‌برانگیزی دارد، بنابراین مهارت‌های رانندگی خود را بهبود ببخشید تا مطمئن شوید مسافران خود را به موقع می‌آورید.
‏بازی اتوبوس اتوبوس شهری به شما این امکان را می‌دهد که بازی‌های کامیون اتوبوسی کار را در محیط‌های شهری و کوهستانی خارج از جاده برانید. در بازی اتوبوس والا و بازی اتوبوس اتوبوس، اتوبوس ولوو خود را انتخاب کنید و موتور اتوبوس را روشن کنید تا مهارت های رانندگی اتوبوس شهری خود را در بازی gadi wali نشان دهید. در بازی اتوبوس والا، وظیفه اصلی شما این است که اتوبوس اتوبوس شهری را برانید و مسافران را از یک پایانه اتوبوس شهری به پایانه اتوبوس دیگر منتقل کنید.
‏بازی‌های جدید رانندگی اتوبوس 2021: پارکینگ ماشین پرادو با گذشت زمان بهتر شده است، و همینطور هم شده است. اتوبوس شبیه ساز حمل و نقل عمومی
‏شبیه‌ساز اتوبوس بزرگ و رانندگی در بازی اتوبوس شهری شامل تعداد زیادی اتوبوس لوکس و بسیاری از ایستگاه‌های اتوبوس شهری پیشرو است. این شبیه ساز رانندگی اتوبوس هندی: مربی ویدیویی، گرافیک با کیفیت بالا از شهر واقعی و محیط خارج از جاده. بازی های رانندگی اتوبوس City Coach 2021: Bus Driving Games یک بازی واقعی رانندگی اتوبوس شهری برای کاربران شبیه سازی وسیله نقلیه است. این بازی شبیه‌ساز مربی شهری مدرن سطوح سرگرم‌کننده زیادی برای بازی دارد.
‏بازی‌های اتوبوس شهری WBS: بازی bus wala دارای فیزیک واقع گرایانه است، اگر راننده اتوبوس بی‌احتیاطی باشید یا تصادف کنید اتوبوس شما سقوط می‌کند و مسافران تجربه خود را از دست می‌دهند. . پارک چالشی اتوبوس مربی پرنده، پس از یک بازی مجدد اکشن جالب، ادامه می‌یابد.
‏در این شبیه‌ساز اتوبوس مربی واقعی 2020: رانندگی اتوبوس شهری، جزئیات اتوبوس‌های مربی، فضای داخلی واقعی و یک شبیه‌ساز رانندگی واقعی اتوبوس شهری به شما احساس واقعی بودن می‌دهد. رانندگی با اتوبوس در میدان سوپر اتوبوس شهری. هنگام بازی با مربی اتوبوس سنگین شهر ایالات متحده: بازی‌های رانندگی اتوبوس، می‌توانید زاویه دوربین انتخابی خود را برای درک مهارت‌های رانندگی اتوبوس مربی عمومی تغییر دهید. این یک بازی شبیه ساز کامیون باری یا بازی شبیه ساز رانندگی کامیون باری خارج از جاده نیست، فقط روی بازی های اتوبوس خارج از جاده 2021 3D: Bus Games 2020 کلیک کنید و حامل راننده اتوبوس خود را راه اندازی کنید. این بهترین فرصت برای اثبات مهارت‌های شبیه‌ساز ماشین 2021 است.
‏بیش از بازیکنانی که بازی شبیه‌ساز اتوبوس ما را بازی می‌کنند
‏آیا عاشق بازی‌های اتوبوس هستید یا بازی‌های شبیه‌ساز اتوبوس بازی‌های اتوبوس رایگان؟ اگر بله، در صفحه برنامه هستید، ما بهترین شبیه ساز راننده بازی اتوبوس خارج از جاده را داریم. این بازی رانندگی ماشین شهری دارای مسیرهای مختلف شگفت انگیز در تپه ها و خیابان ها است. شما واقعا بازی اتوبوس آفرود ما را خواهید داشت. پس خودتان را آماده کنید و بازی‌های شبیه‌ساز اتوبوس رایگان ما را دانلود کنید، فراموش نکنید بازی‌های شبیه‌ساز اتوبوس جدید دایره ۲۰۲۰ را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، شما واقعاً سیم کارت اتوبوس شهری آمریکایی را دوست دارید.
‏بازی‌های مسابقه اتوبوس: شبیه‌ساز راننده اتوبوس ۲۰۲۰: شبیه‌ساز اتوبوس شهری پیشنهادات سه بعدی یک بازی چند نفره بلادرنگ، با دوست خود یا با حریف تصادفی مسابقه دهید. وقت آن است که روی صندلی رانندگی بنشینید و مهارت های رانندگی خود را ثابت کنید. رانندگی با اتوبوس دشوار است، اما مسابقه با اتوبوس بسیار چالش برانگیزتر است.
‏در حال حاضر World Bus Simulator را دریافت کنید!

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر نیمانگاهی
٢٩ شهریور ١٤٠١

نیمانگاهی

میپسندم۷ نمیپسندم۴
عکس کاربر Amin Rouh
٤ فروردین ١٤٠٠

اصلا خوب نیست کیفیتش خیلی بده بعد تازه این کپی ی بازی دیگست اصلا خوب نیست

میپسندم۱۹ نمیپسندم۹
عکس کاربر Ꮤøℓƒî.ℍ.Ǝ
٢٥ اسفند ١٣٩٩

خیلی بازی بدی هست دانلود نکنید بچه ها خیلی بازی بدی هست مرحله اولش معلوم نیست چجوریه مسافر سوار میکنی بعدش معلوم نیست کجا باید بری

میپسندم۱۲ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده