خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲۳
حجم۵۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Riot Games, Inc
‏‏برای بازیکنان لیگ افسانه ها که میخواهند حتی زمانی که از بازی دور هستند به بازی و دوستانشنان متصل بمانند،دوستان لیگ اینجاست تا به شما کمک کند!
‏و حالا با اخبار و اعلانات
‏اولین نفری باشید که از جدیدترین قهرمانان یا نوع جدید رقابتی که به لیگ امده اطلاع پیدا کرده. اخبار زنده ای که در شبکه های riot درجریان است را ببینید و اعلانات را تنظیم کنید تا لحظه ای که مقولاتی که برایتان مهم است منتشر شد به شما هشدار دهد
‏نمایه و سابقه مسابقات
‏به جایگاه دوستانتان بخندید و گریه کنید درحالی که مال خود را نگه میدارید. امتیازات استادی قهرمانان،قهرمانانی که اخیرا بیشتر بازی کردند و یادداشت رفیق ها را ببینید. تمام امار بازی های هر دوستی را بببنید: قهرمانانی که بازی کردند،ترتیب ایتم ها،امتیاز فارم،کشتن/مردن/کمک،اسپل ها،مدت بازی و غیره.
‏چت
‏به دوستانتان در لیگ افسانه ها پیغام خصوصی بدید وقتی که از کیبوردتون دور هستید،یا حتی بهتر با همشون با استفاده از قابلیت باشگاه همزمان چت کنید.
‏حتی یه بازی روهم هیچوقت از دست ندین
‏مطمئن بشید که وقتی تیم شما میخواد بازی رو شروع کنه شمارو دعوت میکنه یا مثله یه رئیس بهشون بی توجهی کنید با خاموش کردن اعلانات.
‏دوستان لیگتون رو همیشه به همراه داشته باشید
‏اینو روی تلفنتون نصب کنید،روی تبلت nexus مادربزرگتون و هزاران اندروید دیگه که زیر تختون هست.پیام هاتون در همه اونا شناسایی میشه،به علاوه هرجور کامپیوتری که برنامه لیگتون روش نصبه.
‏خودتون رو برای فصل رقابتی لیگ اماده کنید
‏میتونید اخبار،لیست دوستانتون،سابقه مسابقات رو ببینید و از همه مهم تر با دوستانتون چت کنید،ولی توقع اضافه شدن امکانات جدید رو به مرور زمان داشته باشید،همونطور که لیگ افسانه ها تکامل پیدا میکنه.
‏برنامه دوستان لیگ مستقیما به حساب موجود لیگ قهرمانانتون و لیست دوستان وصل میشه.اگه هنوز حسابی در لیگ قهرمانان ندارید،در سایت leagueoflegends.com یکی بسازید
Oops! We broke some stuff. It's better now.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟