استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Legends of Runeterra

Legends of Runeterra

نصب در حال دریافت
نسخه۰۴.۰۵.۰۳۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۲
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵۰
حجم۳۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Riot Games, Inc
‏‏‌‏توجه: برای اجرای بازی نیازمند به برنامه تغییر IP می‌باشید.
‏ یک بازی کارتی و استراتژیک پیش روی شماست که در آن مهارت ، خلاقیت و زیرکی موفقیت را تعیین می‌کند. قهرمانان خود را انتخاب کنید و کارت‌های مختلف را ترکیب کنید. هر کدام سبک خاص خود را دارند و از مزیت استراتژیک خود برخوردار هستند. سپس یک ترکیب عالی از نیروها را برای به زیر کشیدن رقبا ایجاد کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏ در این بازی کاراکترهای معروف بازی‌های لیگ قهرمانان در اختیار شما قرار خواهند گرفت اما همه چیز در مورد انتخاب‌هایی است که انجام می‌دهید و خطراتی که به جان می‌پذیرید. هر حرکتی مهم است.با انجام بازی کارت‌ها را به صورت رایگان به دست می‌آورید - شما مجموعه خود را مدیریت می‌کنید و هرگز برای کارت تصادفی هزینه نخواهید کرد. استراتژی ویژه خود را با آزمودن ترکیب‌های مختلف به دست آورید و از متای تکاملی بازی لذت ببرید. گیم‌پلی پویا و تعاملی بازی به این معنی است که شما همیشه می‌توانید واکنش نشان دهید و مقابله کنید البته حریف نیز چنین می‌کند. با دوستان و دشمنان خود نبرد کنید ترکیب مدنظر خود از کارت‌های دلخواه را بشناسید.
‏ در سرزمین رونترا کاوش کنید تا با ارتباطات پنهان بین انسان‌های مختلف ، خطرات و موجوداتی که در آنجا هستند آشنا شوید..
‏ در این بازی ، شما 24 کارت قهرمان را انتخاب می‌کنید تا در ترکیب خود قرار دهید ، هر کدام مهارت‌های منحصر به فردی دارند که از توانایی‌های اصلی کاراکترهای لیگ قهرمانان الهام گرفته شده است.
‏ قهرمانان به عنوان کارت‌های قدرتمند وارد نبرد می‌شوند و اگر هوشمندانه بازی کنید ، آنها نتیجه را تغییر می‌دهند.
‏ برای نابود کردن دشمنان خود توانایی‌های جدیدی کسب کنید. با یک ترکیب کوچک و سریع روند جنگ را تغییر دهید. حتی قوانین را زیر پا بگذارید و راهی جدید برای پیروزی پیدا کنید.
‏ قهرمانان کارت‌های کلیدی برای ساخت ترکیب هستند ، اما برای نابود کردن دشمن ، شما به یک تیم احتیاج دارید. متحدانی را انتخاب کنید که از استراتژی قهرمان شما پشتیبانی می‌کنند. به این ترتیب سریع‌تر سطح خود را بالا ببرید و کنترل تیم را در دست بگیرید.
‏ شما تعداد زیادی کارت پشتیبانی دارید که می‌توانید انتخاب کنید. با چهره‌های آشنایی روبرو خواهید شد و چهره‌های کاملا جدیدی را کشف خواهید کرد.
‏ هر شخصیت و کارت در بازی از منطقه‌ای از رونترا می‌آید. در هنگام شروع ، از شش منطقه مهم به کارت‌ها دسترسی دارید: مانند دماسیا، نوکسوز، لونیا و غیره.
‏ هر منطقه از یک سبک بازی و استراتژی مشخص برخوردار است ، اما وقتی کارت‌های دو منطقه مختلف را با هم ترکیب می‌کنید ، همه چیز جالب‌تر می‌شود. یک ترکیب برای هر شخصیت و سبک بازی وجود دارد. اما این شما هستید که می‌توانید کارت‌های مناسب را برای استراتژی خود پیدا کنید.
‏ راه‌های کسب پیروزی بسیار است. خلاقیت به خرج دهید ، زیرا نحوه ساخت ترکیب و نحوه دریافت کارت‌هایتان کاملا به خود شما بستگی دارد.
‏ این بازی رایگان است. چه پیروز شوید و چه شکست بخورید ، هر نبرد تجربه و پیشرفت را به همراه دارد. ابتدا منطقه را انتخاب کنید و قفل کارت‌ها را باز کنید و سپس هر زمان که دوست دارید مناطق را تغییر دهید. با پیشرفت بازی متحدان ، جادوها و قهرمانان جدیدی را جمع خواهید کرد
‏ هفته ای یک‌بار ، صندوق‌های ولات را نیز باز می‌کنید. این صندوقچه‌ها هرچه بیشتر بازی کنید به سطح بالاتری می‌رسند و فراوانی کارت‌ها را از معمولی تا کارت‌های قهرمانی افزایش می‌دهند. آنها همچنین می‌توانند شامل کارت‌های وایلد باشند که قابل تبدیل به کارت دلخواه خواهند بود. با تعداد زیادی کارت جدید ترکیب‌ها را آزمایش کنید تا سبک بازی خود را پیدا کنید و استراتژی خود را طرح‌ریزی کنید. با رشد مجموعه امکانات نیز افزایش می‌یابند.
‏ مهارت خود را با در نظر گرفتن استراتژی ویژه در رتبه‌بندی به بوته آزمایش بگذارید و ببینید در بین بهترین بازیکنان رونترا کجا ایستاده‌اید.
‏ سرنوشت شما در دست خودتان است. از قهرمانان گرفته تا نبردها ، مناطق گرفته تا واکنش‌ها ، هر انتخابی که می‌کنید فرصتی برای تبدیل شدن به یک قوای افسانه‌ای است.
‏‏در این وصله، تعدادی کارت جدید برای تکان دادن متا و همچنین برخی تغییرات عمده در تعادل در قالب Eternal معرفی می‌کنیم.

‏یادداشت‌های پچ کامل در https://playruneterra.com/en-us/ اخبار.

‏این وصله:
‏- تنظیمات تعادل ابدی
‏- کارت های جدید
‏- رفع اشکال
‏- دک های شروع جدید
‏- لوازم آرایشی پراید
‏- لوازم آرایشی همگرایی

نظرات و امتیاز ها

۵۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
navid nazari
٢٧ فروردین ١٤٠٢

چجوری وارد میشین؟

۰ ۰
امیر 📲🍁
١٠ فروردین ١٤٠٢

سلام بچه ها بازی خوب سرگرم کننده ای هست اون هایی که در ورود به بازی مشکل دارن از gear up booster استفاده کنند

۲ ۰
ASEMON BICHAREGI
٢٩ اسفند ١٤٠١

چه بد که نتونستن فلاکس شیشه ای بسازن ،

۵ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

مبارزهٔ کارتی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده