استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی فکری
Brain rings

Brain rings

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۱۰/۰۴
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۹
حجم۲۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده آر . بی . تی تیم
‏‏بازی فکری از جمله بازی هایی میباشد که از نام آن پیداست بر اساس فکر و تمرکز انسان انجام می گیرد ، از جمله بازی های فکری میتوان به بازی کاملا متفاوت ، حلقه های مغز (( به زبان انگلیسی Brain Rings )) تولید شده توسط تیم نرم افزاری (R.B.T) اشاره کرد ، تیم (R.B.T) با انجام تحقیقاتی که جمعی از سنین ۴ سال تا ۶۰ سال را هم شامل می شد ، اثرات بازی حلقه های مغز را بررسی کردند و متوجه شدند که به دلیل ساختار فرمول منحصر به فرد بازی حلقه های مغز تاثیر بسزایی روی بهبود عملکرد حافظه و دیگر مهارت های مغز دارد و بعد از بررسی ، آن را به صورت یک سرگرمی مفید و رقابت آنلاین در اختیار عموم قرار دادند .
‏ماهیت بازی :
‏ماهیت بازی اینگونه است که تخیلات ، تصویر ها و کنجکاوی مغز شما با قوانین ، استراتژیک و منطق شما در رنگ های حلقه های مغز باهم ادغام می شوند. و شما باید بهترین تحلیل را انجام دهید و بهترین تصمیم را بگیرید برای دریافت بهترین امتیاز .
‏مزایای بازی :
‏-تقویت حافظه
‏-افزایش قدرت مغز
‏-افزایش قدرت تمرکز
‏-تقویت قدرت تصمیم گیری
‏-بکار گیری همزمان دو نیم کره مغز
‏-مقایسه سطح پیشرفت خود با جدول رده بندی
‏امکانات بازی :
‏-بازی به صورت فردی و آفلاین
‏-امکان ثبت نام در بازی و شرکت در رقابت آنلاین
‏-پنل کاربری جهت ثبت لول و امتیاز
‏-جدول رده بندی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏پنل کاربری جهت ثبت لول و امتیاز

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

شاید دوست داشته باشید