خانه بازی فکری

Brain rings

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۱۱
تعداد نظرات۲۷
سازنده آر . بی . تی تیم
نسخه۱.۰
حجم۲۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۶/۱۰/۰۴
‏‏بازی فکری از جمله بازی هایی میباشد که از نام آن پیداست بر اساس فکر و تمرکز انسان انجام می گیرد ، از جمله بازی های فکری میتوان به بازی کاملا متفاوت ، حلقه های مغز (( به زبان انگلیسی Brain Rings )) تولید شده توسط تیم نرم افزاری (R.B.T) اشاره کرد ، تیم (R.B.T) با انجام تحقیقاتی که جمعی از سنین ۴ سال تا ۶۰ سال را هم شامل می شد ، اثرات بازی حلقه های مغز را بررسی کردند و متوجه شدند که به دلیل ساختار فرمول منحصر به فرد بازی حلقه های مغز تاثیر بسزایی روی بهبود عملکرد حافظه و دیگر مهارت های مغز دارد و بعد از بررسی ، آن را به صورت یک سرگرمی مفید و رقابت آنلاین در اختیار عموم قرار دادند .

‏ماهیت بازی :
‏ماهیت بازی اینگونه است که تخیلات ، تصویر ها و کنجکاوی مغز شما با قوانین ، استراتژیک و منطق شما در رنگ های حلقه های مغز باهم ادغام می شوند. و شما باید بهترین تحلیل را انجام دهید و بهترین تصمیم را بگیرید برای دریافت بهترین امتیاز .

‏مزایای بازی :
‏-تقویت حافظه
‏-افزایش قدرت مغز 
‏-افزایش قدرت تمرکز 
‏-تقویت قدرت تصمیم گیری 
‏-بکار گیری همزمان دو نیم کره مغز
‏-مقایسه سطح پیشرفت خود با جدول رده بندی

‏امکانات بازی :
‏-بازی به صورت فردی و آفلاین
‏-امکان ثبت نام در بازی و شرکت در رقابت آنلاین
‏-پنل کاربری جهت ثبت لول و امتیاز
‏-جدول رده بندی

تغییرات در نسخه جدید

‏‏پنل کاربری جهت ثبت لول و امتیاز

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟