استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Rope Hero Gangster Crime - Spider Crime Voice City

Rope Hero Gangster Crime - Spider Crime Voice City

نسخه۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۷/۱۶
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۴
حجم۵۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Hi-Sum Games
‏‏قهرمان طناب مانند یک ابرقهرمان واقعی و قهرمان عنکبوت پرواز آزاد با طناب و سلاح واقع بینانه با جنایت مبارزه می کند. در این بازی اکشن رایگان و رایگان جدید، قهرمان شهر جنایتکار طناب عنکبوتی شهر جنایتکار گانگستری و محیط قهرمان طناب عنکبوتی فوق‌العاده آینده‌نگر را کاوش کنید. بازی از مهارت های طناب زدن خاص خود و مهارت های نینجا نبرد برای مبارزه با جنایتکاران استفاده کنید و در حالی که در نبردهای عدالت در شهر معاون جنایت گانگستری می جنگید، قهرمان طناب عنکبوتی شهر تبهکاران شوید. برای بالا رفتن از ساختمان های شهر جرم و جنایت در بازی های جنایی گانگستری قهرمان عنکبوتی و قهرمان فوق العاده عنکبوتی معاون شهر جنایی گانگستر، به قدرت های طناب ویژه خود شلیک کنید. در این ماجراجویی هیجان انگیز قهرمان طناب عنکبوتی و قهرمانان قهرمان طناب عنکبوتی و سارقان دیگر باندهایی که مرتکب جرم می شوند، آماده توقف دزدان در ماموریت جنایی گانگستری قهرمان عنکبوتی و بازی های هیجان انگیز قهرمان طناب عنکبوتی باشید.
‏از این اکشن ماجراجویی و ماموریت عنکبوتی قدرتمند قهرمان طناب فریم در ثانیه در شهر وگاس از جنایات گانگستری قهرمان طناب لذت ببرید - شهر صدای جرم و جنایت عنکبوت و بازی قهرمان عنکبوت فوق العاده شهر معاون جنایت گانگستر. دشمنان را در شهر جنایات گانگستری و بازی انسان فوق العاده قهرمان عنکبوتی با ترکیب های مختلف مبارزه و تخصص مبارزه نابود کنید. این بازی اکشن قهرمانی فوق العاده طناب فریم در ثانیه و جنایت گانگستری قهرمان عنکبوتی میدان نبرد باند رقیب و علیه گانگستر مافیایی است، در این بازی اکشن قهرمان فریم در ثانیه فوق العاده طناب به ارتقاء توانایی های نینجا ادامه دهید تا نبردها را برنده شوید. از تکنیک های مختلف مبارزه برای مقابله با مافیای شهر جرم و جنایت با قدرت های درون این مافیای شهر جنایت و تلاش های واقعی پلیس در برابر دنیای جرم و جنایت بازی اکشن شبیه ساز دنیای جرم و جنایت از جنایات گانگستری قهرمان عنکبوتی و جنایت گانگستری قهرمان طناب - شهر صدای جنایت عنکبوتی.
‏ b>Rope Hero Gangster Crime - Spider Crime Voice City of Features:
‏- کنترل‌های بصری با شخصیت قهرمان نینجا در شهر جنایی گانگستری عجیب.
‏- گرافیک واقعی با عملکردهای کلیدی شهر جنایی گانگستری.
‏- ماموریت پر از اکشن و بازی انسانی فوق العاده قهرمان عنکبوتی.
‏- انیمیشن های جالب و ماموریت های قهرمان طناب عنکبوتی.
‏- فیزیک را با محیط های دقیق جنایت گانگستری ارتقا دهید.
‏- جلوه های صوتی فراگیر و استیکمن هیجان انگیز ماجراجویی قهرمان طناب.
‏شما در بازی جنایی گانگستری قهرمان عنکبوتی و بازی شهر جنایی گانگستری عجیب قدرت های واقعی دارید. می توانید در بازی رایگان جهان باز و بازی شهر صدای جرم عنکبوتی قهرمان طناب عنکبوت فوق العاده پرتو لیزر خطرناک شلیک کنید. می‌توانید در این بازی اکشن رایگان 2019 طناب به ساختمان شلیک کنید و از ساختمان بالا بروید. سبک بازی شبیه‌ساز حفاظت از جنایت نیروی پلیس واقعی شبیه به شهر میامی یا وگاس است اما بازی شهر نیویورک آن است.
‏شهر جنایی جنایات عجیب گانگستری، پر از باندهای خیابانی و جنایتکاران خیابانی را کاوش کنید. در این بازی قهرمان عنکبوتی به شهروند طناب قهرمان جنایت گانگستری تبدیل شوید - صدای جنایت عنکبوتی شهر امید برای عدالت. شما یک قهرمان عنکبوتی و شهر جنایتکار گانگستری قهرمان طناب عنکبوتی هستید، پس با مافیای گانگستری مبارزه کنید و شهر صدای جنایت عنکبوت را نجات دهید. اکنون بارگیری کن!
‏‏Rope Hero Gangster Crime - Spider Crime Voice City of Features:
‏- کنترل های بصری با شخصیت قهرمان نینجا در شهر جنایی گانگستری عجیب.
‏- گرافیک واقعی با عملکردهای کلیدی شهر جنایت گانگستری.
‏- ماموریت پر از اکشن و بازی انسانی فوق العاده قهرمان عنکبوتی.
‏- انیمیشن های جالب و ماموریت های قهرمان طناب عنکبوتی.
‏- فیزیک را با محیط های دقیق جنایت گانگستری ارتقا دهید.
‏- جلوه های صوتی فراگیر و استیکمن هیجان انگیز ماجراجویی قهرمان طناب.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سپهر رستگار
٢٣ آبان ١٣٩٩

خیلی بده وقتی با هاش حرکت می کنی ملوم نیست چژچری کره

میپسندم۹ نمیپسندم۱۰
عکس کاربر امیر عباس
٣ آبان ١٣٩٩

بدبدبدبدبد خشم نیلمد😠😠😠😠😠😬😬😬😬😧😧😧😵😧

میپسندم۱۴ نمیپسندم۶
عکس کاربر ....
٢ تیر ١٣٩٩

الان نصب کردم

میپسندم۲۵ نمیپسندم۱۳

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده