استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Frog Ninja Spider superhero games: Gangster Vegas

Frog Ninja Spider superhero games: Gangster Vegas

نسخه۱.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۲/۲۴
تعداد دانلود۷ هزار
حجم۳۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Free FPS Shooting Games
‏‏یک قهرمان واقعی قورباغه عنکبوت و مبارزه برای عدالت
‏به لیگ ابرقهرمانان عنکبوتی مبارز خوش آمدید. در این بازی تیراندازی عنکبوت شما در زندگی واقعی با جنایتکاران و گانگسترهای تحت تعقیب مبارزه خواهید کرد. از سرگرمی واقعی لذت ببرید و با بازی های ابرقهرمانی مبارزات خیابانی واقعی مبارزه کنید. شهر وگاس توسط گانگسترها ویران می شود، اما زمان نهایی برای یک ناجی است که شهر را از تخریب و آسیب ناشی از گانگسترهای جنایتکار و فعالیت های مافیایی نجات دهد. قهرمان Frog Ninja Spider به وگاس آمده است و در این بازی‌های شبیه‌ساز جرم و جنایت جهان باز واقعی 2020 آماده مبارزه با مجرمان می‌شود. قهرمان قورباغه عنکبوتی برای جلال خود نیست، اما او برای عدالت با سیم جرم بزرگ در شهر گناه مبارزه خواهد کرد. در این بازی های قهرمان عنکبوتی 2020، شما هدف واقعی از مبارزه به عنوان یک ابرقهرمان عنکبوتی را خواهید داشت. بنابراین از تمام توان خود به عنوان ابرقهرمان عنکبوت قورباغه برای پایان دادن به جنایت در این بازی‌های مبارزه‌ای ابرقهرمانی دیوانه 2020 استفاده کنید.
‏ بازی‌های مبارزه واقعی با نبردهای فراموش نشدنی FROG SPIDER
‏Frog Ninja بازی های ابرقهرمان عنکبوتی: گانگستر وگاس یک بازی مبارزه با عنکبوت جهان باز 2020 است. این بازی مبارزه ای هدفی را به نینجا اسپایدر می دهد تا بتواند به جنایت در شهر وگاس پایان دهد. قهرمان عنکبوت پرنده تمام عنکبوت های ابرقدرت غیرممکن را برای مقابله با گانگسترهای وگاس دارد. قهرمان نینجا قورباغه عنکبوت دارای مهارت های مبارزه با سوپر نینجا و مهارت های بازی های مبارزه ای کونگ فو است که به او در نبرد شهر جنایی کمک زیادی می کند. این بازی های قهرمان همه چیز در مورد آوردن دوباره شهر بزرگ به شکوه آن است. بنابراین به عنوان یک قهرمان نینجا قورباغه در برابر دشمنان با نبرد شرورانه مبارزه کنید و به جنایت پایان دهید. این یک بازی اکشن واقعی با ابرقهرمانان بزرگتر از زندگی است.
‏ بازی‌های اکشن ابرقهرمانی سریع با شبیه‌ساز اکشن واقعی
‏بازی‌های ابرقهرمانی Frog Ninja Spider 2020 یک نبرد جنایی بزرگ است. این یک شبیه ساز اکشن است که در آن قهرمان عنکبوت نینجا قورباغه باندهای جنایتکاران مافیایی را به عدالت می کشاند. در این بازی جنایی قهرمان طناب عنکبوتی، زرادخانه خود را برای ماجراجویی در زندگی واقعی آماده خواهید کرد. در این بازی اکشن گانگستر وگاس، شما با روسای مافیا و مبارزان خیابانی ملاقات خواهید کرد. شما مهارت های واقعی مبارزه با نینجا را دارید. در این بازی قهرمان عنکبوتی مبارز خیابانی، همه جنایتکاران را از خیابان ها بیرون خواهید آورد. شما می توانید با مهارت های قدرت عنکبوت قهرمان طناب خود از هر ساختمانی بالا بروید و از هر ساختمانی بپرید. شما می‌توانید مجرمان را با دوچرخه‌های ابرقهرمانی خود تعقیب کنید و آنها را پایین بیاورید.
‏ یک جنگنده ابرقهرمانی نینجا واقعی باشید
‏ در شهر وگاس، هر ماموریت جدید چالش جدیدی را برای شما به ارمغان می‌آورد و هیجان جدید شما باید راه خود را از طریق خطر مبارزه کنید. به عنوان یک جنگنده قهرمان نینجا قورباغه واقعی، وظیفه شماست که تیراندازی به اسلحه را متوقف کنید، از اربابان مواد مخدر جلوگیری کنید و گناهکاران مافیا را بکشید. شما هر سلاحی را در فروشگاه خواهید داشت. شما می توانید سلاح های خود را در این بازی مبارزه ای ارتقا دهید و همچنین می توانید سلاح های جدید و جدید را خریداری کنید. شما می توانید تکنیک های جدید مبارزه را یاد بگیرید و از هلیکوپترهای جنگی برای مقابله با گانگسترها استفاده کنید. این بازی اکشن عنکبوتی یک بازی قهرمان عنکبوتی واقعی است که در آن ابرقهرمان عنکبوت نینجا قورباغه برای مردم خود مبارزه می کند.
‏ ویژگی‌های بازی‌های ابرقهرمانی Frog Ninja Spider: Gangster Vegas عبارتند از:
‏ > ماموریت ها
‏🥷 بهترین بازی های اکشن قهرمانی که به شما امکان می دهد قدرت خود را به عنوان یک ابرقهرمان آزمایش کنید
‏🥷 در این بازی های اکشن مبارزه ای 2020 برای بقا و بقای شهر وگاس بجنگید.
>> Frog hero fight
>> Ninja Spider hero
>> Rope hero Crime battle

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده