خانه برنامه سیر و سفر
رزچارتر ( خرید آنلاین بلیط چارتر )

رزچارتر ( خرید آنلاین بلیط چارتر )

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده رزچارتر
‏‏*
‏آژانس هواپیمایی رزچارتر
‏ما در آژانس هواپیمایی رزچارتر تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز گردشگری بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای اراِیه بهترین خدمات ، شرکت را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.
‏سایت رزچارتر با دارا بودن محیط کاربری بسیار ساده شما را در خرید بلیط یاری نموده و شما می توانید بدون احتیاج به تخصص خاصی بلیط خود را بدون واسطه خرید و دریافت نمایید .
‏شما می توانید بدون ثبت نام در سایت و یا پرداخت هزینه اشتراک ، بصورت آنلاین و مستقیم بلیط پرواز های داخلی و خارجی را از سایت رزچارتر خرید نمایید .
‏خرید بلیط :
‏جهت خرید بلیط پرواز پس از انتخاب گزینه (( جستجو و خرید آنلاین بلیط )) و ورود به سایت رزچارتر ، ابتدا مبدا و مقصد تعیین نموده و اطلاعات پرواز 15 روز آینده را مشاهده نموده و بهترین تاریخ و قیمت را انتخاب کنید.
‏بعد از خرید بلیط ، پیامک متنی و پیامک صوتی برای شما ارسال می گردد ، که خرید شما را تایید کرده و مشخصات بلیط را به شما ارسال می نماید. ( احتیاج به چاپ بلیط ندارید )
‏*
‏آژانس هواپیمایی رزچارتر سعی دارد از طریق پیام رسان هایی که در دسترس می باشد (مانند : اینستاگرام ، تلگرام ، شبکه های تعاملی و...) و همچنین بوسیله ویجت های موجود در برنامه ،جدید ترین اخبار و قوانین گردشگری را به اطلاع کاربران عزیز برساند
‏*
‏آژانس هواپیمایی رزچارتر سفر خوبی را برای شما آرزو می نماید.
‏*
‏کلید واژه :
‏رزچارتر ،بلیط ، بلیط ، مسافرت ، بلیط ارزان ، چارتری ، سیستمی ، آژانس هواپیمایی ، بلیط ارزان ، آفرهای پروازی ، بلیط ارزان هواپیما ، پرواز ، فرودگاه ، جستجوگر ، جستجو ، ticket ، Airplane ، fliht ، rozcharter
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟