استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
رزچارتر ( خرید آنلاین بلیط چارتر )

رزچارتر ( خرید آنلاین بلیط چارتر )

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۵.۵
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۴/۰۳
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده رزچارتر
‏‏*
‏آژانس هواپیمایی رزچارتر
‏ما در آژانس هواپیمایی رزچارتر تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز گردشگری بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای اراِیه بهترین خدمات ، شرکت را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.
‏سایت رزچارتر با دارا بودن محیط کاربری بسیار ساده شما را در خرید بلیط یاری نموده و شما می توانید بدون احتیاج به تخصص خاصی بلیط خود را بدون واسطه خرید و دریافت نمایید .
‏شما می توانید بدون ثبت نام در سایت و یا پرداخت هزینه اشتراک ، بصورت آنلاین و مستقیم بلیط پرواز های داخلی و خارجی را از سایت رزچارتر خرید نمایید .
‏خرید بلیط :
‏جهت خرید بلیط پرواز پس از انتخاب گزینه (( جستجو و خرید آنلاین بلیط )) و ورود به سایت رزچارتر ، ابتدا مبدا و مقصد تعیین نموده و اطلاعات پرواز 15 روز آینده را مشاهده نموده و بهترین تاریخ و قیمت را انتخاب کنید.
‏بعد از خرید بلیط ، پیامک متنی و پیامک صوتی برای شما ارسال می گردد ، که خرید شما را تایید کرده و مشخصات بلیط را به شما ارسال می نماید. ( احتیاج به چاپ بلیط ندارید )
‏*
‏آژانس هواپیمایی رزچارتر سعی دارد از طریق پیام رسان هایی که در دسترس می باشد (مانند : اینستاگرام ، تلگرام ، شبکه های تعاملی و...) و همچنین بوسیله ویجت های موجود در برنامه ،جدید ترین اخبار و قوانین گردشگری را به اطلاع کاربران عزیز برساند
‏*
‏آژانس هواپیمایی رزچارتر سفر خوبی را برای شما آرزو می نماید.
‏*
‏کلید واژه :
‏رزچارتر ،بلیط ، بلیط ، مسافرت ، بلیط ارزان ، چارتری ، سیستمی ، آژانس هواپیمایی ، بلیط ارزان ، آفرهای پروازی ، بلیط ارزان هواپیما ، پرواز ، فرودگاه ، جستجوگر ، جستجو ، ticket ، Airplane ، fliht ، rozcharter

برنامه‌های مرتبط