استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Idle Island - City Idle Tycoon

Idle Island - City Idle Tycoon

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۳.۱۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۱۴
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۵
حجم۵۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده RSGapps - Idle Tycoon Games
‏‏در جزیره خصوصی خود شهری بسازید! کسب و کار خود را رشد دهید ، درآمد کسب کنید ، امپراطوری خود را گسترش داده و یک سرمایه دار مشاغل شوید. بازی ساختمان شهر ما را در بازی Idle Tycoon بازی کنید.
‏به مدیریت بیکار ساخت و ساز بیکار مدیریت زمان ، پول درآوردن و ایجاد یک امپراتوری خوش آمدید ، تا بتوانید مشاغل خود را جمع کنید و بزرگترین ساختمان های دیدنی را جمع کنید! در تجارت غیرقانونی ساخت و ساز بیکار ، شرکت ساختمانی خود را ایجاد می کنید. تبدیل به یک سرمایه دار ساخت و ساز برجسته شوید و موجودی خود را گسترش دهید تا یک ساختمان جدید در شهر بسازید که بیشترین سود را برای شما کسب کند.

ویدئو معرفی بازی

‏Idle Island - City Building Tycoon از سایر بازی های ساختمان سازی شهر با رویکرد سرمایه دار بیکار به گیم پلی متمایز است. شما می توانید خانه ها ، فروشگاه ها بسازید ، قلمرو خود را گسترش دهید ، اتومبیل بخرید و شهروندان را دعوت کنید - سرنوشت شهر شما در دستان شماست ، شهردار.
‏رویاهای خود را توسعه دهید - تجارت بی سیم TYCOON
‏با مدیریت شرکت ساختمان سازی شهر خود تبدیل به یک سرمایه دار بزرگ ساز در شهر شوید. تجارت خود را گسترش دهید ، امپراتوری بسازید ، چالش خود را بکار بگیرید ، بهترین استراتژی را کشف کنید و تا حد ممکن پول کسب کنید!
‏شهر خود را برای زندگی بیاورید - شبیه ساز TRAFFIC CITY
‏ساخت خانه ها ، فروشگاه ها ، بانک ها ، کارخانه ها و خیلی موارد دیگر! جمعیت خود را افزایش دهید. خانه ای برای شهروندان خود بسازید ، کارخانه هایی را برای افزایش درآمد خود بسازید ، شهرهای مختلفی را در جزیره خصوصی خود بسازید. برای رشد شرکت ساختمان سازی خود از بهترین استراتژی استفاده کنید!
‏شهر خود را در واقعیت افزوده تماشا کنید
‏شهر خود را در AR تجربه کنید. این بازی در دنیای واقعی در دستگاههایی که از ARCore * پشتیبانی می کنند ، کاملاً قابل پخش است!
‏بازی ساخت و ساز در شهر ما بازی بازی سرمایه دار بیکار. با مدیریت شرکت شهرک سازی خود تبدیل به یک سرمایه دار بیکار شوید. شرکتی خود را گسترش داده ، یک امپراتوری بسازید و تا آنجا که ممکن است پول نقدی کسب کنید فقط بازی کلیک بیکار!
‏تجارت خود را بسازید ، پول بیشتری کسب کنید و تجارت خود را به روز کنید و ویژگی های جدید را باز کنید و سپس امپراتوری طلا خود را بسازید! آماده ثروتمند شدن ، گرفتن طلا و پول باشید. در این بازی ساخت و ساز سرمایه دار ، بیکار ، شیر و شیر کلیک کنید. شما باید مهارت های مدیریت پول را بهبود بخشید و به ثروتمندترین سرمایه دار تجارت تبدیل شوید. برای ایجاد ، ارتقاء و مکانیزه کردن سودآورترین شهر در تمام دوران در بهترین بازی بیکار آماده شوید.
‏** امکانات **
‏- بازی آسان
‏- شهرهای زیبا بسازید
‏- حالت AR (واقعیت افزوده) - بازی AR
‏- گیم پلی شهودی با quests چالش برانگیز ، پاداش و دستاوردهای
‏- مکانیک بیکار
‏- حتی وقتی که آفلاین نیستید ، پول نقدی بیکار بگیرید
‏- ویژگی پرستیژ
‏- حداکثر 10 شهر را مدیریت کنید
‏- بدون اتصال به اینترنت و فای مورد نیاز نیست.
‏امپراتوری ساختمانی خود را رشد دهید ، شرکت خود را مدیریت کنید ، خود را از یک تاجر معمولی به یک سرمایه دار بزرگ دولتی واقعی تبدیل کنید. تبدیل به بهترین سرمایه دار مشاغل.
‏آیا می خواهید در جزیره خصوصی خود یک شهر بسازید؟ منتظر چه چیزی هستید؟ اکنون Island Island - Tycoon City Building را بارگیری کنید!
‏* برای کار کردن در حالت AR ، مطمئن شوید که ARCore توسط برنامه Google نصب شده است.
‏‏رفع اشکال - هر نمایش تبلیغاتی جایزه ای نمی دهد

نظرات و امتیاز ها

۲۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد رضا دهقان نژاد
٢١ دی ١٤٠١

بازی خوبیه اما فازش چیه میره تو فروشگاه پلی؟

۰ ۱
محمد مهدی
١٣ بهمن ١٤٠١

بازی خوبیه فقت خسته کننده است

۰ ۱
یاسین
٢ اردیبهشت ١٤٠٢

چرا برام نمیاد بگید جوابشو

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده