استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Reactor - Energy Sector Tycoon

Reactor - Energy Sector Tycoon

رآکتور

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷۲.۳۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۱۵
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۵۱
حجم۶۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده RSGapps - Idle Tycoon Games
‏‏با مدیریت شرکت بخش انرژی هسته ای و سود بیکار خود به یک سرمایه دار بیکار صنعتی تبدیل شوید! با نیروگاه های تخصصی، اقتصاد بیکار خود را تقویت کنید. چالش را قبول کنید و بهترین استراتژی را کشف کنید و تا جایی که ممکن است پول نقد کسب کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏ نیروگاه بسازید، انرژی تولید کنید، تجارت انرژی خود را گسترش دهید. پول در بیاورید، میلیاردر شوید و خیلی چیزهای دیگر! دانلود Reactor - Idle Tycoon: این یک بازی شبیه‌سازی غول‌آمیز تجاری نهایی است.
‏به Reactor خوش آمدید - Energy Sector Tycoon، یک گرافیک مبتنی بر پیکسل که سرگرمی‌های زیادی را به شما ارائه می‌دهد. در این بازی شبیه‌سازی، شرکت بخش انرژی خود را می‌سازید، ثروت می‌سازید، انرژی تولید می‌کنید، اکوسیستم انرژی برای شهر خود می‌سازید و نیروگاه‌ها را ارتقا می‌دهید. انرژی بفروشید و تبدیل به یک میلیاردر و یک قهرمان کلیک کنید. اما آنقدرها هم که فکر می کنید آسان نیست. شما باید تولید گرما را مدیریت کنید، آن را به انرژی تبدیل کنید، در غیر این صورت نیروگاه ها منفجر می شوند.
‏کسب و کار خود را شروع کنید و درآمد کسب کنید! در زمینه تکنولوژی های جدید تحقیق کنید و نیروگاه های جدید بسازید، انرژی بفروشید و سیستم های سرمایه دار بیکار را مدیریت کنید. مکان های جدید برای کسب و کار خود بخرید. Reactor فقط یک شبیه‌ساز بی‌نقص سرمایه‌دار تجاری است. خود را از یک تاجر معمولی به یک سرمایه دار بزرگ اقتصادی تبدیل کنید. مهارت خود را به عنوان یک شبیه ساز کارآفرین مالی توسعه دهید.
‏- گردش کار خود را خودکار کنید تا درآمد غیرفعال خود را افزایش دهید
‏- حتی زمانی که آفلاین هستید پول نقد دریافت کنید
‏- ویژگی پرستیژ
‏- تولید انرژی از بیش از 15 نیروگاه مختلف : شامل توربین بادی، پنل خورشیدی، راکتور هسته ای، راکتور همجوشی، ستاره ساز، راکتور قوس الکتریکی، راکتور انرژی تاریک
‏- پخش آفلاین - بدون نیاز به وای فای
‏رآکتور - Idle Tycoon باید داشته باشد بازی شبیه‌سازی بی‌حرکتی روی دستگاهتان، به‌خصوص زمانی که زمان زیادی برای کشتن دارید.
‏وقت آن است که با فروش انرژی هسته‌ای سود کسب کنید تا قهرمان و میلیونر شوید. آیا آماده هستید تا به یک پیکسل ثروتمند و قهرمان کلیکر تبدیل شوید؟ فقط همین حالا این بازی کلیکگر بیکار را دانلود و نصب کنید. ماجراجویی Tycoon واقعی در اینجا منتظر شماست!
‏‏- رفع اشکال - کشتی

نظرات و امتیاز ها

۵۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
🎮games on and of🎮
١ دی ١٤٠١

من پنج تا ستاره دادم چون بازیش برای گوشی های ضعیف هم بدون لگ اجرا میشه

۲ ۰
mincraft
٦ آذر ١٤٠١

‏✓ اعتیاد اور ‏✓ سرگرم کننده ‏✓ اجرا شدن سریع ‏✗ باگ در موقع حذف کردن سازه ها ‏✗ کرش کردن بازی بازی خوبیه اما تازگی ها یهو موقع حذف کردن سازه ها باگ میخوره و حذف نمیشن که خیلی رو مخه ولی در کل بازی خوبیه

۱ ۱
کوروش استیری
٦ دی ١٤٠١

بازی خیلی خوبی هستش پیشنهاد میکنم نصب کنید

۰ ۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده