استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Reactor - Energy Sector Tycoon

Reactor - Energy Sector Tycoon

رآکتور

نسخه۱.۷۲.۴۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۲۱
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۶۴
حجم۲۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده RSGapps - Idle Tycoon Games
‏‏با مدیریت شرکت بخش انرژی هسته ای و سود بیکار خود به یک سرمایه دار بیکار صنعتی تبدیل شوید! با نیروگاه های تخصصی، اقتصاد بیکار خود را تقویت کنید. چالش را قبول کنید و بهترین استراتژی را کشف کنید و تا جایی که ممکن است پول نقد کسب کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏ نیروگاه بسازید، انرژی تولید کنید، تجارت انرژی خود را گسترش دهید. پول در بیاورید، میلیاردر شوید و خیلی چیزهای دیگر! دانلود Reactor - Idle Tycoon: این یک بازی شبیه‌سازی غول‌آمیز تجاری نهایی است.
‏به Reactor خوش آمدید - Energy Sector Tycoon، یک گرافیک مبتنی بر پیکسل که سرگرمی‌های زیادی را به شما ارائه می‌دهد. در این بازی شبیه‌سازی، شرکت بخش انرژی خود را می‌سازید، ثروت می‌سازید، انرژی تولید می‌کنید، اکوسیستم انرژی برای شهر خود می‌سازید و نیروگاه‌ها را ارتقا می‌دهید. انرژی بفروشید و تبدیل به یک میلیاردر و یک قهرمان کلیک کنید. اما آنقدرها هم که فکر می کنید آسان نیست. شما باید تولید گرما را مدیریت کنید، آن را به انرژی تبدیل کنید، در غیر این صورت نیروگاه ها منفجر می شوند.
‏کسب و کار خود را شروع کنید و درآمد کسب کنید! در زمینه تکنولوژی های جدید تحقیق کنید و نیروگاه های جدید بسازید، انرژی بفروشید و سیستم های سرمایه دار بیکار را مدیریت کنید. مکان های جدید برای کسب و کار خود بخرید. Reactor فقط یک شبیه‌ساز بی‌نقص سرمایه‌دار تجاری است. خود را از یک تاجر معمولی به یک سرمایه دار بزرگ اقتصادی تبدیل کنید. مهارت خود را به عنوان یک شبیه ساز کارآفرین مالی توسعه دهید.
‏- گردش کار خود را خودکار کنید تا درآمد غیرفعال خود را افزایش دهید
‏- حتی زمانی که آفلاین هستید پول نقد دریافت کنید
‏- ویژگی پرستیژ
‏- تولید انرژی از بیش از 15 نیروگاه مختلف : شامل توربین بادی، پنل خورشیدی، راکتور هسته ای، راکتور همجوشی، ستاره ساز، راکتور قوس الکتریکی، راکتور انرژی تاریک
‏- پخش آفلاین - بدون نیاز به وای فای
‏رآکتور - Idle Tycoon باید داشته باشد بازی شبیه‌سازی بی‌حرکتی روی دستگاهتان، به‌خصوص زمانی که زمان زیادی برای کشتن دارید.
‏وقت آن است که با فروش انرژی هسته‌ای سود کسب کنید تا قهرمان و میلیونر شوید. آیا آماده هستید تا به یک پیکسل ثروتمند و قهرمان کلیکر تبدیل شوید؟ فقط همین حالا این بازی کلیکگر بیکار را دانلود و نصب کنید. ماجراجویی Tycoon واقعی در اینجا منتظر شماست!
‏‏رفع اشکال - هر نمایش تبلیغاتی جایزه ای نمی دهد

نظرات و امتیاز ها

۶۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ༒↳⇪⇄a͎m̶i̸ȓ̈☕︎⇄⇪↲༒
٢٢ مرداد ١٤٠٢

خوبه... ولی اقو چرا وقتی COAL BURNER میسازم منفجر میشه؟؟ ژنراتور کوچیک هم ۴ تا کنارش گذاشتم بازم منفجر شد... بازیم نگفت چرا یکی بگه

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر علی رضا
٣ مرداد ١٤٠٢

‏✓ هیچی ‏✗ هیچی بازی خبیه من تو گوشی پسر خالم دیدم خیلی باحال بود دانلود کردم چون ابدیت جدیدش امده و تومایکت نمیتونی ابدیت کنی و باید از تو فورش گاه پلی دانلود کنی فورشگاه پلی فیلتره من یک ستاره کم دادم وگرنه خیلییییییی باحاله

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر pouya
١٨ خرداد ١٤٠٢

اجرا نمیشه خطا میده. میگه باید ازگوگل پلی دانلود بشه

میپسندم۵ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده