خانه برنامه آموزشی
ISS Detector: See the Space Station and satellites

ISS Detector: See the Space Station and satellites

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده RunaR
‏‏ایستگاه فضایی بین‌المللی را دیده‌ای ? با چشم غیر مسلح قابل‌مشاهده است !
‏این آسان‌ترین راه برای تشخیص ایستگاه است .
‏یک آشکارساز ISS به شما خواهد گفت چه موقع و کجا به جستجوی اطلاعات در فضا نیاز دارید . چند دقیقه قبل از عبور زنگ می‌زنید . هرگز از دست نخواهید رفت . همچنین اگر شرایط آب و هوایی درست باشد ، آشکارساز ISS امنیت سیستم‌های اطلاعات نیز کنترل خواهد شد . آسمان صاف برای شناسائی کردن کامل است .
‏ضمیمه‌ها عملکرد آشکارساز ISS را افزایش خواهند داد . با یک خرید با app در app، شما می‌توانید بسیاری از ماهواره‌های معروف و ماهواره‌های رادیویی آماتور را اضافه کنید . برای دیدن قطارهای ماهواره Starlink ، تلسکوپ فضایی هابل ، اجسام موشکی ، دنباله‌دارها ، سیاره‌ها و بسیاری از ماهواره‌های باهوش .
‏ضمیمه‌های موجود ( خرید با برنامه ) :
‏ماهواره‌های آماتور : ده‌ها ران خوک و ماهواره آب و هوایی را شیار کنید . اطلاعات transmitter و فرکانس‌های داپلر realtime .
‏Starlink و اشیا مشهور : Track SpaceX Starlink satellite ، تلسکوپ فضایی هابل ، اجسام موشکی ، ماهواره‌های روشن و بیشتر .
‏ستاره‌های دنباله داری و سیارات : ستاره‌های دنباله‌دار زمانی که به زمین نزدیک می‌شوند و به اندازه کافی روشن می‌شوند تا ببینند .
Touching the star map will show the names of the planets again.
Updated the in-app purchase system.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟