استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
Star Walk 2 Ads+ Sky Map View

Star Walk 2 Ads+ Sky Map View

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۲۸
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۹۰
حجم۱۲۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Vito Technology
‏‏'ستاره شناسی در آسمان شب' یک راهنمای عالی ستاره شناسی برای کاوش شب و روز در آسمان است. ستاره‌ها، صورت‌های فلکی، سیاره‌ها، ماه‌ها، شهاب سنگ‌ها، ستاره‌های دنباله‌دار، تلسکوپ فضایی هابل و دیگر اجسام آسمانی را در آسمان بالا سر خود کاوش کن. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که گوشی خود را به سمت آسمان بگیرید.

ویدئو معرفی برنامه

‏ آسمان پهناور را با یکی از بهترین برنامه‌های ستاره شناسی کاوش کن.
‏ شکل‌ها و اتفاقات ستاره‌شناسی که در این برنامه خیره کننده یاد میگیرید:
‏ ستاره‌ها و صور فلکی و جایگاهشان در آسمان
‏ اجسام منظومه شمسی( سیاره‌ها، خورشید، ماه، سیارک‌ها، شهاب سنگ‌ها و ستاره‌های دنباله‌دار)
‏ اجسام عمیق فضا(سحابی‌ها، کهکشان‌ها و دسته ستاره‌ها)
‏ ماهواره‌های هوایی
‏ باران‌ شهاب سنگ، اعتدال شب و روز، اتصال‌ها، ماه کامل و ماه جدید و ...)
‏ این برنامه شامل پرداخت درون‌مایه‌ای می‌باشد.
‏ این بازی یک بازی عالی برای پیدا کردن سیاره‌ها، ستاره‌ها و صور فلکی است که قابل استفاده هم برای کودکان و هم بزرگسالان، تازه کارهای فضایی و ماهران است تا به تنهایی ستاره شناسی را یاد بگیرند. همچنین این بازی یک ابزار درسی بسیار خوب برای استادان است تا در کلاس ستاره شناسی خود استفاده کنند.
‏ این برنامه در صنعت گردشگری نیز مورد استفاده قرار میگیرد.
‏ یک گروه گردشگری در یک جزیره این برنامه را هنگام تورهای ستاره‌شناسی خود برای مشاهده آسمان استفاده می‌کند.
‏ یک گروه دیگر نیز این برنامه را برای جلسات ستاره شناسی خود برای مهمانانش استفاده می‌کند.
‏ این نسخه رایگان برنامه شامل تبلیغ‌های داخلی است و برای نسخه بدون تبلیغ باید پرداخت داخلی انجام دهید.
‏ خصوصیات اصلی این برنامه ستاره شناسی:
‏ پیدا کننده ستاره‌ها و سیارات نقشه واقعی آسمان را در صفحه گوشی شما در هر جهتی که شما گوشی خود را گرفته‌اید نمایش می‌دهد. همچنین می‌توانید دید خود را با بزرگ‌نمایی و کوچک‌نمایی اجسام به سادگی تغییر دهید.
‏ چیز‌های زیادی درباره منظومه شمسی، صور فلکی، ستاره‌ها، ستاره‌های دنباله دار، شهاب آسمانی، سفینه‌ها و سحابی‌ها یاد بگیرید و جایگاه آنها را در نقشه آسمان مشخص کنید. هر جسم آسمانی را با دنبال کردن یک نشانه روی نقشه ستاره‌ها و سیارات پیدا کنید.
‏ لمس یک قسمت ساعت مانند در گوشه بالا سمت راست صفحه به شما این امکان را می‌دهد تا تاریخ و ساعت را تغییر داده و به گذشته و یا آینده آسمان سفر کنید و تغییرات آسمان و ستاره‌ها را در بازه‌های زمانی مختلف ببینید.
‏ از این برنامه خیره کننده، دیدن ستاره‌ها، صور فلکی، سیارات، ماهواره‌های بالا و دیگر اجرام آسمانی لذت ببرید. روی عکس دوربین ضربه بزنید و این برنامه ستاره شناسی دوربین گوشی شما را فعال خواهد کرد تا بتوانید اجسامی که روی آسمان هستند را بطور زنده ببینید.
‏ به جز نقشه آسمان همراه با ستاره‌ها و صور فلکی،‌ اجسام عمیق آسمانی را پیدا کن، ماهواره‌ها و باران‌های شهاب سنگ. قسمت مخصوص شب دید شما را در شب بهتر می‌کند. ستاره‌ها و صور فلکی نزدیک‌تر از آنچه هستند که فکر می‌کنید.
‏ با این برنامه شما فهم عمیق‌تری نسبت به اندازه صور فلکی و جایگاهشان در آسمان پیدا می‌کنید. از دید سه بعدی صور فلکی و برعکس کردن آنها، خواندن داستان آن‌ها و دیگر واقعیت‌های ستاره شناسی لذت ببرید.
‏ این بازی یک بازی بسیار مناسب برای پیدا کردن ستاره‌ها در آسمان در هر زمان و مکانی است.
‏ اگر تا به حال به خودتان گفته‌اید که من می‌خواهم صور فلکی را بشناسم و یا به این فکر کرده‌اید که آن شکل در آسمان یک ستاره است یا یک سیاره؟ این برنامه همانی است که دنبالش بودید. یکی از بهترین برنامه‌های ستاره‌شناسی را امتحان کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
We update Star Walk 2 regularly to make it better for you. If you like the app, please take a moment to rate us on the Google Play and leave a review. Your feedback is highly appreciated.
Feel free to contact us at support@vitotechnology.com with any questions, comments or suggestions.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده