خانه برنامه سرگرمی
90s - Glitch VHS & Vaporwave Video Effects Editor

90s - Glitch VHS & Vaporwave Video Effects Editor

تعداد دانلود۵۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۴۸۵
حجم۳۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده ryzenrise
‏‏اگر در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی فعالیت داشته باشید حتما به یک برنامه ویرایش ویدیو نیاز خواهید داشت که بتواند با ارائه افکت‌های جالب امکان ارائه پست و استوری جذاب را برای شما فراهم کند. ویدیو خود را با استفاده از افکت‌ها این برنامه به حال و هوای گذشته و قدیمی ببرید، به اثری مدرن تبدیل کنید و یا حتی حال و هوای عجیب و غریب با افکت‌های توهمی به آن بدهید.
‏ ادغام جلوه‌های گلیچ و وینتیج:
‏ - با استفاده از جلوه‌های تصویری متنوع مانند متن متحرک، وی‌اچ‌اس، هالووین، فیلترهای پیکسلی، درخشان، جلوه‌های موج بخار و غیره یک ابزار قدرتمند ویرایش ویدیو در اختیار شما قرار گرفته که محصول نهایی مورد پسند شما را تهیه کند.
‏ متن متحرک:
‏ متن خود را به عکس یا ویدیو اضافه کنید و با استفاده از افکت‌ها آنها را به متن متحرک تبدیل کنید. به این ترتیب با این برنامه حتی می‌توانید تصاویر گیف تهیه کنید. می‌توانید پس زمینه رنگارنگ خود را با متن متحرک همپوشانی کنید. می توانید رنگ متن و فونت را تغییر دهید. فونت‌های نستعلیق و دست‌نویس هنری متنوعی در برنامه گنجانده شده است.
‏ محبوب‌ترین لایه‌ها:
‏ جلوه‌های زیر را به راحتی در برنامه مورد استفاده قرار دهید:
‏ Retro, Polaroid, Aesthetic VCR, Comics,Starz,Vintage
‏ با استفاده از این لایه‌ها محصول نهایی خود را به یک پدیده چشم‌نواز تبدیل کنید. شاید شما هم در آینده بتوانید به یک ویدیو بلاگر حرفه‌ای تبدیل شوید.
‏ انواع استیکرهای پویا:
‏ انواع استیکرهای بامزه و جالب با شکل متحرک را با از میان مجموعه عظیم برنامه انتخاب کنید و به فراخور محصول خود از آنها استفاده کنید. شکوفه گل، فندک، دود و سیگار، برف، گلوله‌های آتشین، قلب، برچسب‌های زرق و برقی و درخشان، چراغ نئون، پروانه و دیگر حیوانات بامزه یک جلوه متفاوت و بامزه به ویدیو شما خواهند داد.
‏ موسیقی و ساز
‏ ویدیو دابسمش خود را بسازید، صوت خود را اضافه کنید، افکت‌های مختلف نامبرده را بر روی آن استفاده کنید تا یک اثر منحصر به فرد تولید شود.
‏ گوشی تلفن مدرن خود را به راحتی به یک دوربین فیلم‌برداری قدیمی با همان حال و هوا تبدیل کنید تصاویر وی‌اچ‌اس به دست آورید. امکان استفاده از ویدیوهای موجود در گالری گوشی یا تهیه فیلم آنلاین و اعمال ویرایش در برنامه وجود دارد. در نهایت می‌توانید پروژه‌ی خود را در شبکه‌های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید و به مرور به عنوان یک ستاره فیلم‌سازی در شبکه‌های اجتماعی خود را مطرح کنید.

Bug fixes, stability improvements.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟