خانه برنامه عکس و فیلم
Glitch Video Effect - Glitch FX

Glitch Video Effect - Glitch FX

تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۸۹
حجم۴۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده VivaCut professional video editor
‏Glitch FX بهترین ویرایشگر Glitch Video Effect است که دارای مجموعه ای از VHS شگفت انگیز ، جلوه های جلوه ای ، جلوه های Vaporwave و فیلترهای پرنعمت 90s است. با استفاده از این بادامک Glitch می توانید فیلم خود را به هر شاهکار زیبایی شناسی تبدیل کنید. فراموش نکنید که سایر ویژگی های خیره کننده مانند یکپارچهسازی با سیستمعامل ، پرنعمت ، دهه 90 ، جلوه های VHS ، موسیقی ، متن برچسب متحرک و برچسب vaporwave و ابزارهای ویرایش قدرتمند را بررسی کنید ، که همه اینها جرقه ای به کارهای هنری شما می بخشد.
‏Glitch FX را امتحان کنید - بهترین برنامه دوربین جلوه ای ، برای نشان دادن سلیقه و نگرش ، دریافت FOLLOWERS و LIKES بیشتر در YouTube ، Facebook ، Instagram ، WhatsApp ، TikTok ، Twitter و غیره! ❤️
‏اثرات Glitch و Vaporwarve
‏کلیپ های خود را با فیلم های دارای جلوه های ویدیویی بسیار جذاب و فیلترهای بخار مایع به فیلم های زیبایی و برنزه تبدیل کنید. با استفاده از Retro VHS، CR، TV Old، Noise، Monitor، RGB، glitching to avapwwww، جلوه های ویژه Glitch FX شما را به دهه 90 و قرن خیره کننده و فقط با یک کلیک باز می گرداند. فیلم های سبک مد سایبرپانک و vaporwave خود را با چندین اثر خنک کننده جالب ایجاد کنید! جلوه ویدئویی منحصر به فرد با glitch ، متن بخار و متن و برچسب و عناصر روانگردان باعث درگیری شدید بینایی می شود و فیلم های شما را در اینستاگرام جذاب می کند.
‏سفر روانپزشکی خود را با Glitch FX آغاز کنید!
‏b> انتقال ویدیوی جادویی جالب
‏می خواهم که اثر هنری شما روانگردان تر شود؟ جلوه های انتقال جادوی جادویی را به فیلم خود اضافه کنید! کلیپ هایی را با جلوه های مختلف و انتقال فیلم Glitch ترکیب کنید تا ظاهری کاملاً خاص خودتان ایجاد کنید. انتقال اعوجاج دیجیتال به طور قطع grunge ، دانه و رنده را به فیلم های شما اضافه می کند.
‏Text متن متحرک و برچسب
‏می توانید متن عکس های متحرک و برچسب های بخار موج را بر روی عکس یا فیلم اضافه کنید. Glitch FX به شما امکان می دهد تا متن ها را به راحتی با انیمیشن های جلوه ای خیره کننده متن تبدیل کنید. همچنین می توانید رنگ متن و قلم ها را تغییر دهید. بسیاری از قلم های هنری ارائه می شود: قلم های دستنویس سبک دهه 90 ، قلم های جلوه ای ، قلم بخار. علاوه بر متن نئونی متحرک ، همچنین برچسب / برچسب های پویا متنوعی در سبک های خنک و زیبا و سبک های مختلف مانند پانک سایبر ، vaporwave ، آینده ، پرنعمت ، هالووین ، دهه 90 و… وجود دارد. ساخت فیلم های خود را از دوستان خود متمایز! قلم ها و برچسب های متن را در قالب های متنوع شیک انتخاب کنید و کارهایتان را چشم نوازتر کنید. Glitch FX - بهترین ویرایشگر جلوه ویدیویی glitch.
‏🎶 موسیقی و جلوه های صوتی
‏انواع موسیقی ریتمیک ، جلوه های صوتی خنده دار ، برای ایجاد جو فیلم شما. Soundtrack قابل ویرایش است ، می توانید به راحتی موسیقی را تنظیم کرده و یا حجم موسیقی را تنظیم کنید ، موسیقی را با استفاده از این بادامک glitch محو کنید یا از بین ببرید. کاربران همچنین قادر به آپلود موسیقی محلی ، ایجاد ویدیو با آهنگهای مورد علاقه خود هستند و یا حتی موسیقی متن فیلم را از فیلم های دیگر استخراج می کنند. Glitch FX به شما کمک می کند جذاب ترین فیلم های موسیقی ایجاد کنید.
‏b> ابزارهای ویرایش ویدیو
‏به سادگی عکس ها و فیلم ها را از گالری بارگذاری کنید تا ایجاد Vlog glitch خود را شروع کنید. می توانید نسبت ابعادی متناسب با همه رسانه ها مانند 1: 1 ، 16: 9 ، 9:16 و غیره را تغییر داده و مستقیماً در رسانه های اجتماعی مانند tiktok ، youtube ، instagram و غیره به اشتراک بگذارید. چندین کلیپ ادغام یا ترکیب کنید ، طول فیلم را برش دهید و متناسب با نیاز خود برش دهید.
‏b> صادرات HD
‏بلافاصله فیلم ها را ذخیره کنید و ویدیوی جلوه شگفت انگیز جلوه های ویژه خود را در YouTube ، Facebook ، WhatsApp ، TikTok ، Instagram ارسال کنید تا هواداران خود را عوض کنید. برش نهایی خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید. صادرات فیلم رایگان با کیفیت HD در 720p ، 1080p و 2K بدون افت کیفیت.
‏با جلوه های Glitch VHS تلفن خود را به یک دوربین پرنعمت پرنعمت پرنعمت تبدیل کنید! این برنامه Glitch Video Effect ساده ترین و بهترین برنامه برای ایجاد فیلم های باحال و جذاب مد روز است. این ویرایشگر ویدیوی vaporwave & glitch مطمئناً تجربه ویرایش ویدیوی شما را ساده و سرگرم کننده خواهد کرد.
1.Add new Glitch effects
2.fix bug & improve performance
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟