استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۹/۱۳
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۶۰
حجم۸۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده یونیتی
‏‏کراش باندیکوت (به انگلیسی: Crash Bandicoot) یک مجموعهٔ بازی ویدیویی است که در حال حاضر به وسیلهٔ شرکتاکتیویژن منتشر می‌گردد. این بازی برای نخستین بار توسط ناتی داگ و در سال ۱۹۹۶ انتشار یافت و روند انتشار بازی توسط این شرکت، تا سال ۱۹۹۹ ادامه یافت. مجموعهٔ بازی کراش باندیکوت در ادامه و در فواصل زمانی مختلف توسط ناشران گوناگونی عرضه شد که تاکنون نیز ادامه داشته است. از این مجموعه، ۱۸ بازی تا سال ۲۰۱۰ عرضه شده است.
‏رخدادهای این بازی، در یک جزیرهٔ خیالی به نام جزیره ان.سانیتی (به انگلیسی: N. Sanity Island) به وقوع می‌پیوندد که جایی در جنوب استرالیا واقع شده است. گرچه در بازی‌های مختلف این سری، مکان‌های دیگری نیز به عنوان محل به وقوع پیوستن داستان‌ها وجود دارد. بازی‌های این مجموعه بازی معمولاً درقالب بازی‌های اصلی هستند و چندین بازی فرعی نیز برای مجموعه ساخته شده است. رخدادهای این بازی، پیرامون شخصیتی به نام کراش باندیکوت است. این شخصیت خیالی نوعی باندیکوتاست که توسط دکتر نئو کورتکس متحمّل آزمایش‌های ژنتیکی و جهش‌های ژنتیکی شده است. کراش در جزیره ان.سانیتی زندگی آرامی را دنبال می‌کند اما همواره، دکتر کورتکس برای او مشکلاتی را ایجاد می‌کند. دکتر ان.کورتکس هماورد اصلی کراش در این مجموعه بازی است. دکتر کورتکس یک دکتر دیوانه ژنتیک است که درصدد است تا جهان را به تسخیر خود درباورد و برای این کار، ابتدا باید کراش، که توسط خود وی ساخته شده را نابود کند.
‏این مجموعه بازی، ۵۰ میلیون نسخه در سطح جهان به فروش رسیده است.
‏گم حجم و گرافیک عالی
‏بدون باگ
‏کنترل ساده در بازی
‏تنظیم دسته در بازی
‏کد تقلب
‏‏bug fixed and speed improved

نظرات و امتیاز ها

۶۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر کیمیا
١٧ اسفند ١٤٠٢

خیلی خیلی بده همش می نویسه شما نیاز به نصب پلاگین دارید و نمیشه پلاگین رو نصب کرد

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر سهیل گیمینگ
٦ دی ١٤٠٢

‏✓ ببین اونایی که میگم بده خرن برای اینکه این بازی بهترین بازی جهانه من تا فصل ۴ش رفتم بسیار عالیه من این بازی رو تحسین می‌کنم

میپسندم۶ نمیپسندم۷
عکس کاربر فارسی
١ تیر ١٤٠٢

‏✗ ایتا نصب نمیشه پلاگین نصب نمیشه ، لطفا یه برنامه ای بسازید که به راحتی نصب شود .

میپسندم۱۹ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده