استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
کراش پیاده 2

کراش پیاده 2

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۹/۱۳
تعداد دانلود۴۴ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۴۹
حجم۸۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده یونیتی
‏‏کراش باندیکوت (به انگلیسی: Crash Bandicoot) یک مجموعهٔ بازی ویدیویی است که در حال حاضر به وسیلهٔ شرکتاکتیویژن منتشر می‌گردد. این بازی برای نخستین بار توسط ناتی داگ و در سال ۱۹۹۶ انتشار یافت و روند انتشار بازی توسط این شرکت، تا سال ۱۹۹۹ ادامه یافت. مجموعهٔ بازی کراش باندیکوت در ادامه و در فواصل زمانی مختلف توسط ناشران گوناگونی عرضه شد که تاکنون نیز ادامه داشته است. از این مجموعه، ۱۸ بازی تا سال ۲۰۱۰ عرضه شده است.
‏رخدادهای این بازی، در یک جزیرهٔ خیالی به نام جزیره ان.سانیتی (به انگلیسی: N. Sanity Island) به وقوع می‌پیوندد که جایی در جنوب استرالیا واقع شده است. گرچه در بازی‌های مختلف این سری، مکان‌های دیگری نیز به عنوان محل به وقوع پیوستن داستان‌ها وجود دارد. بازی‌های این مجموعه بازی معمولاً درقالب بازی‌های اصلی هستند و چندین بازی فرعی نیز برای مجموعه ساخته شده است. رخدادهای این بازی، پیرامون شخصیتی به نام کراش باندیکوت است. این شخصیت خیالی نوعی باندیکوتاست که توسط دکتر نئو کورتکس متحمّل آزمایش‌های ژنتیکی و جهش‌های ژنتیکی شده است. کراش در جزیره ان.سانیتی زندگی آرامی را دنبال می‌کند اما همواره، دکتر کورتکس برای او مشکلاتی را ایجاد می‌کند. دکتر ان.کورتکس هماورد اصلی کراش در این مجموعه بازی است. دکتر کورتکس یک دکتر دیوانه ژنتیک است که درصدد است تا جهان را به تسخیر خود درباورد و برای این کار، ابتدا باید کراش، که توسط خود وی ساخته شده را نابود کند.
‏این مجموعه بازی، ۵۰ میلیون نسخه در سطح جهان به فروش رسیده است.
‏گم حجم و گرافیک عالی
‏بدون باگ
‏کنترل ساده در بازی
‏تنظیم دسته در بازی
‏کد تقلب
‏‏bug fixed and speed improved

نظرات و امتیاز ها

۴۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
никназ
١٣ اسفند ١٤٠١

‏✓ هیچ چیز ‏✗ سر تا پایِ بازی نقطه ضعفه اول که نصب میکنید صفحه ای برای شما باز میشه که نوشته برای اجرای بازی نیاز به پلاگین دارید:///

۲ ۲
benyamin
١١ آبان ١٤٠١

پلاگین چرا نصب نمیشه؟؟

۱۴ ۹
ابوالفضل بهرامی
٢٤ اردیبهشت ١٤٠٢

خیلیییییییی خوب

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده