استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
کراش پیاده 2

کراش پیاده 2

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۹/۱۳
تعداد دانلود۳۵ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۴۵
حجم۸۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده یونیتی
‏‏کراش باندیکوت (به انگلیسی: Crash Bandicoot) یک مجموعهٔ بازی ویدیویی است که در حال حاضر به وسیلهٔ شرکتاکتیویژن منتشر می‌گردد. این بازی برای نخستین بار توسط ناتی داگ و در سال ۱۹۹۶ انتشار یافت و روند انتشار بازی توسط این شرکت، تا سال ۱۹۹۹ ادامه یافت. مجموعهٔ بازی کراش باندیکوت در ادامه و در فواصل زمانی مختلف توسط ناشران گوناگونی عرضه شد که تاکنون نیز ادامه داشته است. از این مجموعه، ۱۸ بازی تا سال ۲۰۱۰ عرضه شده است.
‏رخدادهای این بازی، در یک جزیرهٔ خیالی به نام جزیره ان.سانیتی (به انگلیسی: N. Sanity Island) به وقوع می‌پیوندد که جایی در جنوب استرالیا واقع شده است. گرچه در بازی‌های مختلف این سری، مکان‌های دیگری نیز به عنوان محل به وقوع پیوستن داستان‌ها وجود دارد. بازی‌های این مجموعه بازی معمولاً درقالب بازی‌های اصلی هستند و چندین بازی فرعی نیز برای مجموعه ساخته شده است. رخدادهای این بازی، پیرامون شخصیتی به نام کراش باندیکوت است. این شخصیت خیالی نوعی باندیکوتاست که توسط دکتر نئو کورتکس متحمّل آزمایش‌های ژنتیکی و جهش‌های ژنتیکی شده است. کراش در جزیره ان.سانیتی زندگی آرامی را دنبال می‌کند اما همواره، دکتر کورتکس برای او مشکلاتی را ایجاد می‌کند. دکتر ان.کورتکس هماورد اصلی کراش در این مجموعه بازی است. دکتر کورتکس یک دکتر دیوانه ژنتیک است که درصدد است تا جهان را به تسخیر خود درباورد و برای این کار، ابتدا باید کراش، که توسط خود وی ساخته شده را نابود کند.
‏این مجموعه بازی، ۵۰ میلیون نسخه در سطح جهان به فروش رسیده است.
‏گم حجم و گرافیک عالی
‏بدون باگ
‏کنترل ساده در بازی
‏تنظیم دسته در بازی
‏کد تقلب
‏‏bug fixed and speed improved

نظرات و امتیاز ها

۴۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
آرتمن کراوند
٢ تیر ١٤٠١

مزخرفه نسخه پلی استیشن ۲ هم نیست کیفیتشم به پای پلی استیشن۲ هم نمیرسه😐 به هر حال نسخه پلی استیشن بهتره من خودم کراشو تو پلی استیشن بازی میکنم و یه چیز دیگه هم بگم چیزایی کهشبیه ساز دارن نصب نکنید به درد نمیخورن یا اگه نصب کردین خدای جنگی چیزی نصب کنید ولی از این سازنده بازی نصب نکنید از من به شما نسیحت بازی های این سازنده به درد می خوره یعنی ۱ ستاره هم زیادیشه

۱۳ ۱۷
امیرعلی مهمدی
٢٢ تیر ١٤٠١

یعنی بد ترین بازی دانیا

۷ ۱۲
امیرعلی
١٧ خرداد ١٤٠١

بازی خوبی هست بسیار عالی

۱۴ ۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده