استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
سحر تودو: مدیریت و یادآوری کارها

سحر تودو: مدیریت و یادآوری کارها

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۱/۱۶
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۳۸
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده گروه نرم افزاری سحر
‏‏به زندگیت نظم بده، بعدش شروع کن به لذت بردن...
‏زندگی می تونه از دست ما در بره، مثلا انجام کارهایی رو فراموش کنیم. سحر تودو این امکان را می دهد که کارهای روزانه خود را ثبت و مدیریت کنید. همه کارهای خود را به موقع و منظم انجام بدید و از مسیر زندگی لذت ببرید.
‏سحر تودو یک لیست ساده و هوشمند است برای مدیریت کارهای روزانه شما. اگر برای بالابردن بهره وری خود در منزل، مدرسه، دانشگاه یا محل کار خود نیاز به یک ابزار حرفه ای دارید، سحر تودو می تونه یک گزینه خوب باشه.
‏چرا باید انجام کاری فراموش بشه؟!
‏کارهای روزانه ات رو ثبت کن و ذهنت رو درگیر به خاطر سپردن اونها نکن. بعدش فقط روی انجام اونها تمرکز کن. هر زمان و هر جایی که لازم باشه میتونی به سحر تودو دسترسی داشته باشی، حتی وقتی اینترنت نداری.
‏با سحر تودو می توانید کارهای خود را دسته بندی کنید، موعد مقرر برای هر کدام مشخص کنید و اگر نیاز به یادآوری در زمان خاصی بود، برای کارهای روزانه خود تاریخ و ساعت یادآوری مشخص کنید. همچنین می تونید برای هر کار یادداشت جداگانه ای بنویسید. کارهای روزانه ی مهم را مشخص کنید و بر روی آنها تمرکز بیشتری داشته باشید. زمانی که مدیریت کارهای روزانه خود را به سحر تودو می سپارید، ذهن شما از به خاطر سپردن آنها رها می شود و فراموش کردن کارهای مهم جای خودش رو به نظم در کارهای روزانه می ده.
‏از سردرگمی تا لیستی منظم و برنامه ریزی شده از کارهای شخصی
‏سحر تودو به شما کمک می کنه که همه ی کارهای خود را منظم و دسته بندی شده ثبت و مدیریت کنید.
‏این باعث خالی شدن ذهن شما از یادآوری و برنامه ریزی کارها میشه. وقتی همه کارهای شخصی خود را با سحر تودو انجام بدید،
‏هم ذهنی خالی دارید برای انجام بهتر کارها، هم کاری فراموش نمیشه.
‏خیلی سریع و راحت به هر لیست، کار جدید اضافه کن
‏ایجاد یک کار جدید در سحر تودو بسیار سریع و راحت است. یک لیست را انتخاب کنید، دکمه + را در پایین صفحه کلیک کنید، عنوان کاری که باید انجام بشه را تایپ کنید و تمام!
‏هر زمانی بخواهید به شما یادآوری می کنیم
‏زمانی که باید کاری یادآوری شود را مشخص کنید، بقیه اش با سحر تودو. به موقع به شما یادآوری می کنیم که انجامش بدید. قطعا دیگه انجام دادنش رو فراموش نمی کنید.
‏فقط بر روی کاری که باید انجام بشه تمرکز کنید
‏ما کارهای امروز و کارهای مهمی که دارید به صورت جداگانه برای شما نمایش میدیم. فقط روی انجام آنها تمرکز کنید، کارهایی که هنوز وقتشون نشده فکر نکنید چون تمرکزتون رو از بین میبره.
‏همگام سازی خودکار
‏در صورتی که سحر تودو را بر روی چند دستگاه نصب کنید، اطلاعات شما بین این دستگاه ها به صورت خودکار همگام می شود. همچنین امکان دسترسی به اطلاعات در نسخه تحت وب نیز فراهم است.
‏دیگه اجازه نده کاری عقب بیوفته و انجام کاری رو فراموش نکن
‏‏- اضافه شدن گزینه تاریخ سررسید در منوی تنظیم یادآوری.
‏- رفع مشکل انتخاب تاریخ در ساعات اولیه شب.
‏- رفع برخی از ایرادات جزئی دیگر.

نظرات و امتیاز ها

۳۸ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
martia bshramrad
٥ دی ١٤٠١

همش میزنه خطا در ارتباط با سرویس دهنده لطفا پیگیری کنید ارور میده

۰ ۰
وحیدامیدی
٢٨ آذر ١٤٠١

چهار۴ساله!اصلابروزرسانی نشده/حداقل۷هفت تادسترسی میخواد/نظرات منفی کم نیستن/امتیازش کمتروکمترشده/نشونی سایت کاملاازدسترس خارج شده ونابوده/شماره ثابت دائمااشغاله پاسخگونیستن/نظرات رو اهمیت ندادن بی جواب گذاشتن/سالیان ساله ازدهه۹۰ارتقاداده نشده/حتمابایدرایانامه داشته باشی/کل نصبش چهارهزارواندی بیشترنیست/به مرورپسرفت داشته/مشکلات فنی پیداکرده/خراب شده کارنمی کنه بالانمیادواردنمیشه خدمتی نمیده/طرح شکست خورده

۱ ۲
شیرین بانو
٩ بهمن ١٤٠١

وصل نمیشه

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید