خانه برنامه کتاب
به سوی نور(صحیفه  نور امام خمینی)

به سوی نور(صحیفه نور امام خمینی)

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۲
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده مرکز اطلاع رسانی غدیر
‏‏بسمه تعالی
‏برای بسیاری از علاقمندان به مباحث مربوطه به انقلاب اسلامی و بنیانگذار آن حضرت امام خمینی(ره) مطالعه ی مجموعه ی 22 جلدی صحیفه ی نور که به همت سازمان اسناد و مدارک انقلاب اسلامی تهیه و تنظیم گردیده، یک اتفاق خجسته است که می تواند در برنامه های مطالعاتی علاقمندان به مباحث ریشه ای انقلاب اسلامی موثر واقع گردد.
‏در این راستا ، مرکز اطلاع رسانی غدیر مفتخر است پس از تولید و عرضه ی نرم افزار به سوی نور با قابلیت نصب و استفاده در رایانه های شخصی ، نسخه ی اندرویدی این نرم افزار را که شامل دوره ی 22 جلدی کتب صحیفه ی نور می باشد ، طراحی و به عموم علاقمندان عرضه نماید. امید است که با ارسال نظرات و پیشنهادات خود در این زمینه ، ما را در عرضه ی محصولات بهتر یاری فرمایید.
‏***************************
‏برخی از ویژگی های این نرم افزار به شرح زیر می باشد:
‏* مطالعه ی بدون نیاز به اینترنت در تمامی جلدها و متون
‏* امکان جستجو در متن تمامی جلد ها و نمایش لیست نتایج
‏* امکان مطالعه بر اساس شماره جلد کتاب
‏* درج تاریخ و شماره ی صفحه ی اصلی کتاب به منظور ارجاع صحیح
‏و ...
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟