استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
آهنگ زنگ غمگین 2023

آهنگ زنگ غمگین 2023

نسخه۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۲۷
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۲۸
حجم۲۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده دانه
‏‏ده ها زنگخور غمگین در این برنامه جمع آوری شده است. این زنگ های موبایل رایگان غمگین دارای بیشترین محبوبیت و آمار دانلود در سراسر جهان هستند. بسیاری از این زنگ خورهای غمگین جدید بوده و کیفیت صدای بالایی دارند. اگر از گشتن به دنبال زنگ خور زیبا و مناسب برای گوشی خود خسته شده اید پیشنهاد ما امتحان کردن این اپلیکیشن موزیک غمگین است که برای تمام سلیقه ها گردآوری شده است. این اپ آهنگ زنگ رایگان غمگین طراحی زیبایی داشته و با جدیدترین نسخه های اندروید سازگار است.
‏این برنامه زنگ خور رایگان غمگین بدون نیاز به اینترنت بوده و همچنین در این برنامه امکان انتخاب هر یک از زنگ ها برای صدای زنگ تلفن غمگین ، صدای زنگ پیامک غمگین ، صدای زنگ ساعت غمگین ( آلارم ) و تنظیم برای زنگ غمگین مخاطب خاص وجود دارد.
‏احساسات افراد با شنیدن آهنگ زنگ تغییر می کند پس زنگ خور هر چقدر زیباتر باشد در شما و اطرافیانتان احساس خوبی منتشر می کند، در این زنگ خور رایگان غمگین نیز سعی شده تمام سلایق پوشش داده شوند.
‏❤️ امیدواریم از کار با آهنگ زنگ غمگین لذت برده، با نظرات خود و معرفی این زنگخور به عزیزانتان به ما انرژی دهید. همچنین می توانید بقیه برنامه های زنگ موبایل رایگان ما را هم در پروفایل ما مشاهده نمایید.
‏‏- انتشار

نظرات و امتیاز ها

۱۲۸ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر روشن زاده
١٤ شهریور ١٤٠٢

عالی است ولی انتخاب نمیشه برای زنگ

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر سینا عبدی
٧ تیر ١٤٠٢

ممنون از سازنده ش وقتی ذخیره میشه آهنگ نمیره توی آهنگ زنگ چیکار کنم لطفا بررسی کنید😍😍😍🥰🥰❤❤❤❤

میپسندم۳ نمیپسندم۳
عکس کاربر Ali Reza
٦ تیر ١٤٠٢

اهنگاش خوبه بد نیست مشگل اصلیش اینه نمیشه به عنوان اهنگ زنگ گوشی ذخیره کرد

میپسندم۳ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده