استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
Gold Miner Deluxe

Gold Miner Deluxe

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۲/۲۲
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۴۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده SENSPARK
‏‏بازی معروف محبوب طلا با Google Play با گرافیک لوکس می آید.
‏گیم پلی اعتیاد آور، گرافیک زیبا و موسیقی فوق العاده قطعا بازی شما را ارضا می کند.
‏سطوح نامحدود، کاملا رایگان است، بنابراین شما قادر نخواهید بود برای قرار دادن طلا خیش معامله لوکس.

ویدئو معرفی بازی

‏شما یک معدن طلای هستید و شغل شما این است که به همان مقدار طلا و الماس بفروشید و با بیشترین مقدار پولی که می توانید بیرون بیایید. سنگ، موش، TNT اگر آنها می توانند موانعی برای شما را کند کند. شما باید با زمان برای تکمیل کار در یک مکان و سپس به مکان های دیگر بروید. در بازی شما قادر به سفر به بسیاری از مکان های زیبا به معدن مانند جنگل، غار، کوه، ساحل و شهر است.
‏پس از اتمام سطح، شما می توانید با وسایل قدرت مانند دینامیت، قدرت، گل خوش شانس، کتاب جمع آوری سنگ، لهستانی الماس مجهز شوید. آنها به شما کمک می کنند تا به راحتی در سطح بعدی بازی کنید. کاوش بازی را بدانید که چگونه از هر مورد استفاده کنید. شما باید درآمد کسب کنید برای خرید اقلام، بنابراین توصیه ما این است که هوشمندانه تصمیم به خرید اقلام داشته باشید.
‏طلا خیش لوکس با طراحی سطح کلاسیک و محیط زیست که باعث آشنا شدن شما می شود راه اندازی می شود. شما همچنین نمره خود را در برابر دوستان و یا دشمنان ناشناخته در سراسر جهان با رهبران PlayGame مقایسه کنید
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Performance Improvements and Bug Fixes

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده