خانه برنامه اجتماعی
Tango - Live Video Broadcasts

Tango - Live Video Broadcasts

تانگو

این اپلیکیشن به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه از حالت انتشار خارج شده است. از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید، سپاس‌گزاریم.

در عین حال می‌توانید اپلیکیشن مایکت را روی گوشی خود نصب کنید و به آخرین نسخه هزاران برنامه و بازی اندرویدی، با سرعت بالا و ترافیک نیم بها دسترسی پیدا کنید

۷ مگابایت
۲۰ میلیون
۴.۶۳
۹۷,۵۲۹
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اجتماعی
سازنده Tango
نسخه۶.۲۴.۱۵۹۱۷۲۰۱۰۰
حجم۶۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۳/۲۴
‏‏این اپلیکیشن در دسته شبکه های اجنماعی و پیام رسان قرار دارد.
‏اپلیکیشن تانگو بیش از 300 میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد. این اپلیکیشن رده دوازدهم بیشترین تعداد دانلود دنیا را در اختیار دارد.
‏بوسیله این اپلیکیشن میتوانید پیام کوتاه ارسال کنید، تماس صوتی و تصویری برقرار کنید، تصاویر و مطالب مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید و از دوستان خود با خبر باشید، با استفاده از امکانات تانگو دوستان جدید از اطراف خود و یا سایر نقاط دنیا بیابید و یا با بازی های تانگو سرگرم شوید و به رقابت با دوستان خود بپردازید.
‏از مزایای این اپلیکیشن کیفیت تماس صوتی و تصویری مناسب آن است.
‏از اپلیکیشن های موجود در این دسته می توان از Line، Facebook و Beetalk نام برد.
Happy Moments enhanced experience: Pick best capture from your broadcast to be published in Happy Moments Tab!
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟