استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Stick man Boxing Death Punch

Stick man Boxing Death Punch

نسخه۳.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۱۸
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۱.۷
تعداد نظرات۹
حجم۵۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده stick hunter
‏‏به جنگنده اسلپ استیک برتر دنیای clash tippmann legends خوش آمدید. در این بازی چندنفره بوکس استیکمن، دشمنان راگدال را درهم بشکنید، دشمنان ظالمانه تیپمن را با پانچ قدرتمند مرگ در بازی های نبرد نهایی شکست دهید!
‏آماده شوید تا در این بازی بوکس رایگان استیکمن، بهترین جنگجو باشید. در سال 2021. بیایید وارد این عرصه مبارزه پرماجرا راگ‌دول شویم، برای بقا بجنگیم و از بهترین مهارت‌های اکشن نهایی خود در این بازی‌های بوکس آفلاین استیکمن استفاده کنیم. به جنگنده خشمگینی تبدیل شوید تا رقبای خود را در بازی های نبرد عالی 2 نفره شکست دهید و دشمنان را شکست دهید. در شکستن استخوان‌های دشمن استیکمن راگ‌دال خود تردید نکنید، مرگ به چوب‌های دیگر راگ‌دول ضربه می‌زند و از این بازی‌های مبارزه‌ای دوئیستی ابرقهرمانی هیجان‌انگیز لذت ببرید. این نبرد استیکمن شما را با سلاح های فراوان دیوانه می کند تا مبارزه با چوب 2 نفره را شروع کنید و به عنوان یک مبارز دوئل برتر سرگرمی نامحدودی به شما می دهد. بخشی از این بازی مبارزه ای بامزه با سیلی زدن با استیکمن باشید.
‏در این مبارزه حماسی یک جنگنده استیکمن مهارت و سرعتی دارد که در آن شما باید سایر افسانه های اسلپ استیک را بگیرید، لگد بزنید و مشت های مرگ را بزنید. شما می توانید بدون وقفه از نبرد فوق العاده دوئلیستی در نبردهای هیجان انگیز جنگی بی پایان لذت ببرید و تجربه آخرین اسطوره های استیکمن سیلی را داشته باشید. در این بازی هیجان انگیز stickman ragdoll، یک جنگنده استیکمن با سیلی زدن نیز این گزینه را دارد که حالت عادی، سخت یا آسان را برای بهترین تجربه انتخاب کند. با استفاده از بهترین مهارت های اکشن خود در بازی های بوکس رایگان استیکمن، سایر مبارزان اسلپ استیک را که به راه شما می آیند شکست دهید و اسطوره اسلپ استیک باشید. شما می توانید با دوستان خود یا دو بازیکن دیگر در سراسر جهان ragdoll stickman رقابت کنید. Supreme neon warrior سزاوار این است که یکی از ارزشمندترین بازی‌های مبارزه با استیکمن باشد.
‏هر افسانه اسلپ استیک ویژگی جنگی خاص خود را دارد و از سلاح‌های مختلفی مانند جنگ با چوب راگدال، اسلحه چوبی و سایر سلاح‌های عظیم استفاده می‌کند. برای مبارزه با خطرناک ترین هیولاهای قرمز و آبی، انتقام بگیرید و بوکسور اسلپ استیک ممکن است به سلاح های تیراندازی قوی تری نسبت به سلاح های شروع کننده نیاز داشته باشد. این سیستم به طور تصادفی اسلحه‌ها را رها می‌کند، به سرعت قهرمان پوست را کنترل می‌کند تا آن سلاح را بدست آورد و با دشمنان مبارزه می‌کند تا آنها را در نبرد با شمشیر اکشن شکست دهد. وقتی دشمن اسلحه ای در اختیار دارد، قبل از اینکه به شما حمله کند، اسلحه خود را رها کنید و از حملات دشمن دوری کنید و به درستی به آنها حمله کنید، شما را به پیروزی می رساند.
‏ویژگی ها:
‏- پروژه رسمی استیکمن سیلی زدن در موبایل
‏- مبارزه با چوب Ragdoll با کنترل ساده پد
‏- نبرد با شمشیر چوبی عالی مبتنی بر فیزیکی
‏- پروژه جدید کمبت استیکمن از بازی های سرگرم کننده مبارزه ای
‏- پوسته های شکلی سایه های نخبه خود را رهبری کنید
‏- حالت چند نفره با جنگنده های stickman مرگ شگفت انگیز
‏- تنوع زیادی از شخصیت های جنگنده جدید قدرتمند استیکمن
‏- نقشه های مختلف در پوسته های استیکمن به طور مداوم به روز می شوند
‏- با فیزیک بسیار واقع گرایانه به دشمن حمله کنید
‏- شخصیت های جنگنده استیکمن سیلی بزنید با سبک طراحی منحصر به فرد
‏- ده ها سلاح منحصر به فرد جدید جمع آوری شده در این نبرد عالی دوئل
‏- سبک های منحصر به فرد مبارزه با استیک فیگور، ماموریت دوئل برتر و مهارت های نهایی
‏آیا بازی های مبارزه ای سرگرم کننده عالی تیپمن را دوست دارید؟ اگر دوست دارید این بازی صحنه جنگ چوب را انجام دهید، این بازی است که با آخرین ویژگی های چوب های عصبانی شما را شگفت زده می کند. این پروژه عالی شمشیرزن برای شما ساخته شده است. وارد عرصه بوکس شوید و یک رقابت حماسی را در نبرد بین tippmann قرمز و آبی شروع کنید. برای برنده شدن، باید جنگجویان را با شمشیر در بازی‌های مبارزه با slap stickman شکست دهید.
‏اکنون منتظر چه چیزی هستید؟ برای تبدیل شدن به یک جنگنده هوشمند حماسی، فقط این supreme را دانلود کنید. بازی دوئست استیکمن و از آن به صورت آفلاین و رایگان لذت ببرید. وقتی این بازی آرکید جنگی و اکشن نهایی را انجام دهید، دیگر بازی‌های اعتیادآور میدان جنگ را فراموش خواهید کرد.

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر کیان
٥ بهمن ١٤٠٢

‏✓ بازی کوفت درد مرز ‏✗ یعنی انقدر بده دوست دارم به سازنده ی بازی فوش بدم مکان ۳ مراحلش خیلی سخت تازه رعیس مکان ۳ ۲ تا هستش

میپسندم۴ نمیپسندم۳
عکس کاربر Wolf
٢٨ اسفند ١٤٠٢

‏✓ خیلی بازی بد ‏✗ خیلی بازی بد خیلی بازی بد

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر Arian
٣٠ دی ١٤٠٢

‏✗ اصلا نمیاره ی ستاره هم براش زیاده

میپسندم۵ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده