استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Stickman Battle in Craft World

Stickman Battle in Craft World

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۰.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۰۲
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده stick hunter
‏‏Stickman Battle in Craft World
‏اگر عاشق انیمیشن stickman هستید، Stickman vs craftsman بهترین بازی اکشن برای شماست. کنترل های ساده و بهترین محیط دنیای صنایع دستی می تواند شما را به بازی صنعتگر معتاد کند. بیایید از مهارت های مبارزه با استیکمن عالی حماسی شما استفاده کنیم و در نبرد در دنیای صنایع دستی پیروز شویم. Stickman Combat-Craft War یک تورنمنت مبارزه با جنگجویان استیکمن افراطی با بازی های استیکمن عالی است. بهترین بازی نبرد stickman vs craftsman را در چند کرافت بازی کنید. این بازی ترکیبی از بازی بقا، فایت باس، چند نفره و بلاک کرافت سه بعدی است. منتظر چی هستی؟ برای ماجراجویی در دنیای صنایع دستی بلوک و تبدیل شدن به یک قهرمان نبرد چند نفره عالی استیکمن آماده هستید؟ بازی Stickman Combat را در دنیای صنایع دستی هم اکنون دانلود کنید.
‏نبرد استیکمن در دنیای صنایع دستی
‏یک استیکمن را به عنوان جنگجویان صنایع دستی در دنیای صنایع دستی بلوک آسمان ترسیم کنید و به قوی ترین صنعتگر در بازی های جنگی eerskraft تبدیل شوید. جنگجویان استیکمن در دنیای بلاک میجنگند - علاقه مندترین و مورد انتظارترین حالت بازی جدید در بازی های استیکمن. از فیگور چوب خود در نبرد استیکمن در مقابل قهرمان صنایع دستی استفاده کنید و از بهترین انیمیشن های استیکمن لذت ببرید و خودتان در دنیای صنایع دستی استیکمن به یک انیماتور استیکمن تبدیل شوید. در این بازی، شما یک قهرمان استیکمن هستید که باید بر تمام موانع خطرناک غلبه کنید تا تنها برنده شوید و دنیای صنایع دستی را نجات دهید. برای برنده شدن در بازی‌های نبرد استیکمن، جنگجویان خود را در دنیای صنایع دستی هدایت کنید.
‏ویژگی‌های بازی‌های نبرد استیکمن:
‏گرافیک شگفت‌انگیز دنیای صنایع دستی
‏انیمیشن استیکمن واقعی
‏سلاح‌های افسانه‌ای در stickman vs craftsman
‏انواع پوسته های قهرمان stickman
‏انیمیشن واقع گرایانه با کاردستی
‏سپس منتظر نمانید، بازی Stickman Battle in Craft World را به صورت رایگان دانلود کنید و به ما بگویید چه چیزی دارید فکر کنید، و چگونه می توانیم بازی را در سرزمین جدید بلوک اسکای بهبود دهیم.

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده