استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سبک زندگی
چقدر احساساتی هستی؟

چقدر احساساتی هستی؟

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۳/۰۷/۲۸
تعداد دانلود۲۹ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۳۹۶
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده شلمرود
‏‏ارسطو می گوید: هر فردی ملازم یک اسطوره است. هر فردی با دانستن این که کدام اسطوره را زندگی می کند می تواند منشاء عدم احساس رضایت یا منشا تنش هایش را با دیگران به خوبی لمس کند.
‏در این آزمون شما درمی یابید :آیا دیگران از شما سوء استفاده می کنند؟ آیا شما آدم بی احساسی هستید؟ و آیا به حد نرمال عواطف خود را بروز می دهید یا نه؟
‏این آزمون به نحوه زیستن اسطوره پوزیدون درون روان شما می پردازد . این اسطوره به حضور عواطف و احساسات در زندگی شما اشاره دارد .
‏روانشناسی تحلیلی تلاش نموده است تا با برگرداندن دوباره اسطوره‌ها به زندگی انسان امروزی ،آنان را برای ایجاد حس رضایت و شادی در زندگی یاری دهد .

نظرات و امتیاز ها

۳۹۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
یسنا سندباد
١٦ آبان ١٤٠١

خوبه ولی زیاد سوال می پرسه

۲ ۱
ghazal /m
١٤ آبان ١٤٠١

‏✓ احساس درونی ات رو اشکار می کنه ‏✗ همش یک نوع سوال هست برای سرگرمی و وقت گذرانی خوبه 😊فکر می کردم یه چیزدیگه باشم ولی خوب بود در این زمینه نرمال بودم 😂 دست سازنده درد نکنه

۸ ۲
وحیدامیدی
٤ روز پیش

می تونست بیشتر از۱تست باشد/تفسیرش میشد کمی مفصل باشدودقیق تر/نرم افزار برای هفت۷سال قبل هستش/هیچ شماره تماسی از خودشون نذاشتن/نشانی سایت عوض شده است/محتوا ومتن طراحی شده ی دهه هشتاد ومخصوص آن زمان است/میشدپرسش ها وتفاسیر باکیفیت تر و دقیق تر باشند/ نظرات اصلا پاسخ داده نشدند/شما هم شرکت کنیدو خودتونو محک بزنید

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده