خانه برنامه ابزارهای کاربردی
تعداد دانلود۵۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۲۷۶
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Takafarin
‏‏سن عقلی سنی است که رشد عقلانی فرد را نشان می‌دهد. سن شناسنامه‌ای بر‌ای همه به یک سرعت می‌گذرد و فرد درگذر آن دخالتی ندارد اما سن عقلی با توجه به فاکتورهایی چون ژن، محیط، تغذیه، خانواده و تعلیم و تربیت اجتماعی می‌تواند بیشتر یا کمتر از سن شناسنامه‌ای باشد.
‏سن عقلی قابل اندازه‌گیری است که IQ نامیده می‌شود. همان‌طور که می‌دانید خوشبختانه ما ایرانیان از این لحاظ مشکلی نداریم و جزو ملل IQ بالاییم. حتما شنیده‌اید که می‌گویند: «طرف بیشتر از سنش می‌فهمه.» در بعضی از جوامع پیشرفته، سیستم سن عقلی عمومی را در یک سطح استاندارد نگه می‌دارند و برای مقاصد خاص افرادIQ بالا را از کشورهای عمدتا جهان سوم وارد می‌کنند. حال آنکه در کشور ما هدف از قدیم بالا بردن رشد سن عقلانی عمومی بوده و هست.
‏در این راستا، و بر اساس تست های روانشناسی مراکز معتبر علمی بین المللی ، بر آن شدیم نرم افزار تست عقلی با امکان :
‏- تست 12 مرحله ای بدون صحیح و غلط
‏- امکان ذخیره نتایج
‏- امکان به اشتراک گذاری
‏- امکان مشاهده ی نتایج سایر اعضا ( آنلاین )
‏برای شما عزیزان فراهم کرده ایم.
‏با ایـن تـست هـوش، IQ خـود را مشخـص کنیـد
‏برای دانستن سن عقلی‌تان در مراحل اولیه ضریب هوشی خود را میسنجید. تستی که در این نرم افزار فراهم شده شاید ساده‌ترین و درعین حال تعیین‌کننده‌ترین تست برای سنجش IQ باشد. برای انجام این تست پس از خواندن برای پاسخ دادن هر سؤال صادق باشید و سریع پاسخ بدهید.
‏موفق باشید
‏--------------------------------------------------------
‏برچسب ها: تست ، عقل ، تست سن عقل ، سن ، روانشناسی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟