استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Sharingan Eyes Camera - Anime

Sharingan Eyes Camera - Anime

نسخه۸۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۱۹
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۲۸
حجم۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Memorial Studio
‏‏دوربین Sharingan Eyes - ویرایشگر عکس انیمه درست مثل شما که یک استاد جیوجیتسو هستید! برای هیپنوتیزم با دایره های قرمز آماده شوید! حالت رویایی به شما کمک می کند تا آن تحول فانتزی را بدست آورید! همه نوع چشم ها را درست مانند قهرمان مانگا خود دریافت کنید! برنامه چشم‌های شارینگان را دریافت کنید! گالری یا خودتان یکی را انتخاب کنید. لنزهای شارینگان را با دکمه در مرکز اضافه کنید. آن را در موقعیت مناسب بکشید و رها کنید و با چند لمس آن را تغییر اندازه و بچرخانید. ذخیره کنید و با دوستان یا خانواده خود به اشتراک بگذارید.
‏🙄 Jutsu of Ninja! زیبایی و قدرت! بیایید از شارینگان (写輪眼) و رینگان (輪廻眼)، قدرتمندترین دوجوتسوس در دنیای نینجا لذت ببریم.
‏ویژگی های این دوربین چشم شارینگان:
‏-بیش از 50 چشم شارینگان و موارد دیگر چشم‌هایی مانند mangekyo sharingan، نه دم حالت چشم‌ها و افکت خون
‏-بیش از 30 افکت: برچسب آماتراسو، شوریکن، راسنگان، سلاح نینجا، سوسانو، mangekyou sharingan، byakugan، rinnegan، چشم‌های حالت مریم، حالت روباه نه دم< br>- دوربین چشم sharingan به شما امکان می دهد ویرایشگر لنز Sharingan را بچرخانید، مقیاس بندی کنید و متناسب با اندازه عکس خود تنظیم کنید!
‏- تصاویر چشم را در شبکه های اجتماعی اصلی به اشتراک بگذارید - لنزهای تماسی ترسناک دوستان شما را متحیر خواهند کرد!
‏- Don فراموش نکنید که وقتی لنزهای تماسی شارینگان خود را ایجاد کردید، نتیجه را به عنوان تصویر زمینه چشم شارینگان ذخیره کنید
‏- سر ماسک انیمه
‏- چشمان شارینگان آبی و چشمان شارینگان قرمز
‏- انیمه سلاح ها
‏- چشمان شارینگان< br>- NINJAeyes
‏- Narutohair
‏دوربین چشم شارینگان - ویرایشگر عکس انیمیشن در برنامه 'تغییر رنگ چشم' ما برای همه انیمه ها عالی است طرفداران خارج از آنجا! و برای کسانی که می خواهند چیزی کاملا متفاوت را در یک برنامه زیبایی صورت امتحان کنند! رنگ چشم را در تصاویر با فیلتر Sharingan تغییر دهید و مخاطبین رنگی مختلف را کشف کنید. ابتدا یک عکس سلفی بگیرید یا یک عکس از آلبوم عکس خود انتخاب کنید و ویرایشگر رنگ چشم rinnegan را شروع کنید. [مخاطبین قرمز] معمولی برای چشم‌های شارینگان جوتسو واقعی وجود دارد، و ما نیز سبک‌های دیگری از چشم‌های انیمه را ارائه می‌دهیم. کنتاکت های آبی برقی، سبز نئون و زرد - همه در اینجا به عنوان مخاطبین جلوه های ویژه!
‏آیا نینجا را از چشم های کونوها و ناروتو دوست دارید؟ این برنامه یک لباس انیمه مرجع برای cosplayer است. با استفاده از ابزار چشمان خود را به sharingan مانند ساسوکه اوچیها یا کاکاشی تغییر دهید. NarutoEyes Photo Effect مملو از چشم‌های sharingan واقعی و همچنین Narutohair از narutoamino است.
‏🙄 فقط برچسب چشم sharingan را بکشید و رها کنید و بخشی از قبیله uchiha باشید !!
‏آسانی عالی بودن!! با 'افکت عکس چشم شارینگان' چشم خود را به شارینگان چشم تغییر دهید، جلوه های بیشتری مانند سوسانو و آماتراسو اضافه کنید و مانند ایتاچی یا ساسوکه افسانه ای از اوچیها باشید.
‏دوربین چشم شارینگان - ویرایشگر عکس انیمیشن در 'تغییر رنگ چشم' ما 'برنامه برای همه طرفداران انیمه در آنجا عالی است! و برای کسانی که می خواهند چیزی کاملا متفاوت را در یک برنامه زیبایی صورت امتحان کنند! رنگ چشم را در تصاویر با فیلتر sharingan تغییر دهید و مخاطبین رنگی مختلف را کشف کنید. ابتدا یک عکس سلفی بگیرید یا یک عکس از آلبوم عکس خود انتخاب کنید و ویرایشگر رنگ چشم های Rinnegan را شروع کنید. [مخاطبین قرمز] معمولی برای یک افکت شارینگان واقعی وجود دارد، و ما همچنین سبک های دیگری از چشم های انیمیشن را ارائه می دهیم. مخاطبین آبی برقی، سبز نئون و زرد - همه اینجا به عنوان مخاطبین جلوه‌های ویژه!
‏دوربین Sharingan Eyes Photo Maker ویرایشگر استودیو به شما اجازه می‌دهد عکس‌ها را با چشم‌های جالب Sharingan ویرایش کنید تا دوستان یا خانواده خود را تحت تأثیر قرار دهید، از آن لذت ببرید. و از استودیو عکس Sharingan NarutoEyes لذت ببرید.
‏‏رفع اشکالات
‏برچسبهای جدید
‏فیلترهای جدید

نظرات و امتیاز ها

۱۲۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد
٢٥ شهریور ١٤٠٢

عالیه خیلی خوبه میتونی برا خودت انواع چشم ها بزاری عالیه👍👍👍

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 아스마
١٧ شهریور ١٤٠٢

ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋباهاش کلی عکس ترسناک درست کردم

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر سوپراستار
٢٨ مرداد ١٤٠٢

‏✓ چشم های خوب ‏✗ کم بودن تنوع

میپسندم۱ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده