استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
SugarSync

SugarSync

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۲.۰.۵۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۵/۳۰
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۶
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده SugarSync, Inc.
‏‏SugarSync به شما امکان می دهد از فایلها ، عکس ها ، موسیقی و موارد دیگر در هر دستگاه نسخه پشتیبان تهیه کنید.
‏از SugarSync برای همگام سازی و تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها ، عکس ها ، موسیقی و موارد دیگر در هر دستگاه استفاده کنید. ما به همه همگام سازی و ذخیره سازی پرونده های خود یک لایه امنیتی اضافه می کنیم تا بتوانید زندگی دیجیتالی خود را خصوصی و سازمان یافته نگه دارید. به راحتی فایل ها را از یک دستگاه به دستگاه دیگر همگام سازی و ارسال کنید ، با اعضای تیم همکاری کنید و از همگام سازی یکپارچه پرونده با حداقل تلاش لذت ببرید.
‏امکانات:
‏    • به طور خودکار پرونده های خود را با ابر همگام سازی کنید
‏    • عکس های فوراً پشتیبان گرفته شده در اندیشه خود تهیه کنید
‏    • همزمان چندین پوشه را همزمان کنید
‏    • از راه دور داده های خود را در صورت سرقت یا از بین رفتن دستگاه پاک کنید
‏امنیت کامل داده ها
‏SugarSync امنیت را در اولویت قرار داده است. ما از رمزنگاری استاندارد صنعتی برای محافظت از پرونده ها و داده های شما هنگام همگام سازی با سرورهای ما استفاده می کنیم و آنها را در قالب ابر رمزگذاری شده در ابر ذخیره می کنیم.
‏همگام سازی عکس Android
‏با استفاده از یک کابل ، بارگذاری عکس های Android خود را انجام دهید. SugarSync به شما امکان می دهد تا عکس ها را به طور خودکار از Android خود در رایانه خود بارگذاری کنید تا بتوانید تمام خاطرات مهم و بیشتر خود را در یک مکان امن داشته باشید.
‏همگام سازی خودکار در دستگاه ها
‏SugarSync همگام سازی همه دستگاه های شما را آسان می کند. شما می توانید به طور خودکار پرونده ها را در رایانه ها ، دستگاه ها و سیستم عامل ها همگام سازی کنید ، و تمام تغییرات ایجاد شده در ابر به طور خودکار برای همه دستگاه های همگام سازی شده شما اعمال می شود.
‏به اشتراک گذاری فایل انعطاف پذیر
‏به اشتراک گذاری پرونده ها و پوشه ها هرگز آسان نبوده است. SugarSync به شما امکان می دهد کنترل کنید که چگونه و چه چیزی را می خواهید به اشتراک بگذارید ، خواه یک پرونده کوچک فقط برای خواندن باشد یا یک پوشه بزرگ با مجوزهای ویرایش - این بستگی به شما دارد.
‏ترمیم آسان
‏هرگز نگران از دست دادن دوباره پرونده ها ، عکس ها و اسناد مهم خود نباشید. گزینه Protected Folders ما به شما امکان می دهد تا پوشه خود را به راحتی به زمان قبل برگردانید تا بتوانید کلیه پرونده های موجود در آن را به طور همزمان بازیابی کنید.
‏هنگام ثبت نام در SugarSync ، از یک آزمایش 30 روزه لذت ببرید. گزینه های برنامه شخصی 100 گیگ ، 250 گیگ و 500 گیگابایتی خود را انتخاب کنید یا برنامه کاری ما را انتخاب کنید که 10000 گیگابایت فضا را در اختیار شما قرار می دهد. ما همچنین برای تیمهایی که به دنبال ذخیره سازی مناسب ابری برای نیازهای خود هستند برنامه های تجاری سفارشی ارائه می دهیم.
‏درباره SugarSync بیشتر بدانید: https://www.sugarsync.com/
‏شرایط خدمات: https://www.sugarsync.com/terms/
‏خط مشی رازداری: https://www.sugarsync.com/privacy/
• Ability to export multiple files.
• Improved control of automatic media backup.
• Bug fixes.

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
REAZA MHAFEA
٢٩ اسفند ١٤٠٠

ایمیل ندارم ؟

۰ ۰
ایران۲۲
٢٩ آبان ١٣٩٢

لازم و خوبه ممنون

۱ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط