خانه بازی کلمات

بازی با 22 بهمن

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کلمات
تعداد دانلود۶۰۰
امتیاز۴.۱۷
تعداد نظرات۶
سازنده محسن شایان
نسخه۳
حجم۱۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۶/۱۱/۰۷
‏‏بازی با 22 بهمن ،یک اپ تاریخی ،فرهنگی،مذهبی و سرگرمی پیرامون بزرگترین رخداد حماسی ایران عزیز (پیروزی انقلاب اسلامی )است که در پنج بخش عکس ،موسیقی،تقویم روز شمار پیروزی  و سرگرمی (بازی با کلمات) طراحی و در اختیار دوستداران قرار گرفته است. 
‏موسیقی : گلچینی از ماندگارترین و خاطره ساز ترین  آهنگ های پیروزی انقلاب در این برنامه گنجانده شده که میتوانید بصورت آنلاین به آهنگ ها گوش کنید. یا دانلود کنید .یا به عنوان آهنگ زنگ گوشی یا پیام گیر گوشی تان استفاده نمایید یا آهنگ ها را به اشتراک بگذارید.
‏ عکس : از مجموعه عکس ها میتوانید به عنوان والپیپر گوشی تان استفاده کنید و شما را به مطالعه آنچه در پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق افتاده است ،دعوت می کند.

‏ تقویم روز شمار: از روز دوازدهم تا 22 بهمن میتوانید با کلیک روی هر یک از روزها اتفاقات مهم همان روز درسال 57 را مطالعه و مشاهده نمایید. 

‏بازی با کلمات :  در هر مرحله ،آهنگی  ازسرودهای انقلابی  پخش خواهد شد و همزمان با پخش آهنگ،کلمات متن آهنگ به طور اتفاقی روی صفحه پخش شده و شما باید همزمان با آهنگ این کلمات را انتخاب کنید. مراحل از ساده شروع شده و به ترتیب سخت تر و سخت تر میشوند.

تغییرات در نسخه جدید

‏‏برخی تغییرات گزارش شده از سمت مایکت عزیز

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟