خانه برنامه صوت و موسیقی

Shazam: Discover songs & lyrics in seconds

شازم

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۴.۱۲
تعداد نظرات۱,۸۹۶
سازنده Apple, Inc.
نسخه۱۰.۴۲.۰-۲۰۰۸۰۶
حجم۲۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۵/۲۱
‏‏برنامه Shazam برنامه کاربردی ای است که به شما کمک می کند به راحتی هنرمند و آلبوم موزیکهای پخش شده را شناسایی کنید. کافیست به صورت آنلاین موسیقی را بارگذاری کرده تا نام صاحب اثر را به شما نمایش دهد.از ویزگی های خوب این برنامه می توان به قابلیت یافتن انواع موزیک به زبانهای مختلف اعم از فارسی اشاره نمود.
‏  
‏ ویژگی ها:  
‏ دعوت از دوستان
‏ گوش کردن به موسیقی به صورت آنلاین و رایگان
‏ افزدون نظرات و مطالعه نظر دیگران
‏ قابلیت پخش از لیست موزیکهای جستجو شده
‏ امکان مشاهده ی ویدئو ها
‏ رابط کاربری بسیار ساده و کاربرپسند
‏ قابلیت اشتراک گذاری 
‏ دارا بودن بانک اطلاعاتی بسیار وسیع از موزیکهای ایرانی و فارسی

تغییرات در نسخه جدید

‏‏ممنون برای شِزِمْ کردن! ما همواره سخت کار می کنیم تا نرم افزار را سریعتر و بهتر از همیشه کنیم. به نسخه ی اخیر بروزرسانی کنید تا از آخرین و بزرگترین شزم لذت ببرید.

‏فراموش نکنید که شزم هایتان را امن نگه دارید و آنها را بین دستگاه هایتان همگام سازی کنید. به راحتی یک حساب کاربری بسازید و ما از شزم هایتان پشتیبان گیری خواهیم گرفت پس شما هیچ وقت آنها را از دست نمی دهید.

‏نرم افزار را دوست داشتید؟ به ما رأی دهید! بازخورد شما یک موسیقی برای گوش های ماست، و این به ما کمک میکند تا شزم را بهتر از همیشه کنیم.

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟