استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
مرکز بین المللی ترجمه و نشر المصطفی

مرکز بین المللی ترجمه و نشر المصطفی

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده مرکز نشر المصطفی
‏‏مرکز بین‌المللی ترجمه و نشر المصطفی(ص)، وابسته به معاونت پژوهشی جامعة‌‌المصطفی(ص العالمیة، با هدف ترویج و گسترش معارف اسلامی و نشر کتاب‌های مورد نیاز داخل و خارج کشور در حوزه علوم اسلامی و انسانی، از سال 1379 آغاز به کار نموده و مفتخر است تاکنون 2000 عنوان کتاب چاپ اول در 28 زبان و 25 موضوع منتشر کرده است.که بعضی از آنها به چاپ‌های مکرر رسیده است. از این تعداد، بیش از 500 عنوان آموزشی و بیش از 1500 عنوان پژوهشی می‌باشد.
‏مراحل نشر کتاب در مرکز بین‌المللی ترجمه و نشر المصطفی(ص):
‏پذیرش اثر: نخست فایل دیجیتال کتاب، توسط اداره کل امور پژوهشیِ معاونت پژوهش جامعة‌‌المصطفی(ص العالمیه دریافت می‌شود و در صورت منطبق بودن مطالب کتاب با اهداف جامعة‌‌المصطفی(ص)العالمیه، به شورای ممیزه نشر فرستاده می‌شود. شورای ممیزه نشر: کتاب پس از تأیید داوری، برای تصمیم‌گیری نهایی، وارد شورا شده و پس از تأیید و تعیین خط‌‌مشی، در اختیار واحد انتشارات، برای انجام کارهای چاپ قرار می‌گیرد. بخش انتشارات(مشاهده ویدئو): در این بخش، ابتدا فایل کتاب آماده‌سازی شده و از نظر قلم‌ها و قالب‌‌های به‌کار رفته و انطباق با شیوه انتشارات مرتب می‌گردد. سپس برای ویرایش به ویراستار سپرده می‌شود. پس از ویرایش و تأیید مؤلف، کتاب صفحه‌آرایی شده و جلد آن طراحی می‌شود و پس از گرفتن فیپا و مجوزهای‌لازم، به چاپخانه فرستاده می‌شود. پس از مرحله چاپ، کتاب برای پخش به نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های همکار انتشارات 12 نمایندگی در سراسر کشور تحویل داده می‌شود. در مورد کتاب‌هایی که باید در خارج از کشور منتشر شود، امور حمل‌ونقل و پست نیز از خدمات این مرکز است.
‏افتتاح چاپخانه مشاهده فیلم افتتاحیه چاپخانه نیز یکی از اقدامات مهم جهت تحقق بخشیدن به اهداف المصطفی می باشد که کلیه خدمات چاپ از جمله چاپ بنر را با کیفیت مناسب انجام خواهد داد.