استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
الکترونیک سخت افزارها

الکترونیک سخت افزارها

نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۵/۰۴
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده روناهی
‏‏با سلامی دوباره خدمت کاربران مایکت
‏قبل از هر چیز عرض کنم که این برنامه غنی ترین و بهترین و جدیدترین برنامه توسعه دهنده از نظر محتوا است و همانطور که قول داده بودم که برنامه های جدیدی که اطلاعات ان هیچ جا موجود نیست منتشر خواهم کرد و این برنامه هم یکی از اهداف نهایی توسعه دهنده بود.
‏این برنامه برای اموزش تکنولوژی الکترونیک انواع وسایل روزمره یا سخت افزارهایی(مانند : تبلت-گوشی موبایل-ساعت-اسپیکر-رادیو و تلویزیون و ...) ساخته شده است که مورد استفاده کاربران است و برای کمک به تعمیرکاران و کاراموزان و همچنین دانشجویان و اساتید برق و الکترونیک و علاقه مندان گزینه ای بسیار مناسب است .
‏برنامه مبتدی نیست و برای کسانی که هیچی از الکترونیک نمی دانند مناسب نیست و توصیه می کنم که قبل از تهیه این برنامه برنامه قبلی بنده به نام اموزش الکترونیک که در این مارکت منتشر کردم را تهیه کنید.
‏برنامه بسیار غنی و شیرین و اموزنده از لحاظ محتوا می باشد و به سه بخش زیر طبقه بندی شده است :
‏1- الکترونیک ساده
‏2- الکترونیک میانه
‏3- الکترونیک پیچیده
‏کاربران و مخاطبان اصلی برنامه می توانند افرادی چون :
‏1-افراد خلاق و کنجکاو یا تیزهوش و جویای علم و تکنولوژی
‏2-تعمیرکاران الکترونیک و موبایل
‏3-مغازه داران صوتی و تصویری و فروشندگان قطعات الکترونیک
‏4-دانشجویان و اساتید برق و الکترونیک
‏5-اماتور کاران و علاقه مندان به الکترونیک
‏برنامه منبع خاصی ندارد و تمام متون و تصاویر ان کاملاً ساخت توسعه دهنده است .
‏داخل برنامه توضیحات ساده و تصاویر و ایسیهای متنوع و قطعات و مدارات الکترونیکی جالب و زیادی روی انواع برد موجود می باشند که بسیار اموزنده و شیرین هستند و با شناخت انها به راحتی می توان دستگاهها را تعمیر کرد و از الودگی محیط زیست هم جلوگیری کرد.
‏تصاویر برنامه هم از چند جهت سخت افزار مورد نظر را پوشش داده و نشانگذاری شده هستند.
‏چون این برنامه یکی از اهداف و بهترین برنامه توسعه دهنده می باشد پس حتماً بروز و غنی تر خواهد شد و ان را به کاربران توصیه می کنم و در خاتمه عرض کنم که برای کسب علم لزوماً نباید نفر اول کنکور شد و ما بستر ان را در مجموعه برنامه های خودمان گنجانده ایم.
‏برای ایکن برنامه هم از یک برد الکترونیکی(ماژول) جالب که روی ان ایسی مبدل دیجیتال به انالوگ(DSP)(روی برد رادیو دیجیتال کاچیبو در داخل برنامه) هم وجود دارد استفاده شده است.
‏توصیه می کنیم برای استفاده بهتر از برنامه از یک تبلت هفت اینچی در حالت افتاده استفاده کنید تا عکسها و متون ان را واضعتر و بهتر ببینید.
‏قابلیتهای برنامه:
‏این برنامه هم مثل دیگر برنامه های ما فصل بندی شده است و گرافیک بسیار زیبایی دارد و دارای امکاناتی چون تغییر نوع و رنگ واندازه فونت و همچنین تغییر رنگ پس زمینه متون می باشد همچنین قابلیت اشتراک گذاری متون و یادداشت روی صفحات را دارامی باشد که می توانید مطالبی را به صفحات اظافه کنید همچنین دارای یک فهرست پویا می باشد که می توانید تجربیات خود رادر ان بنویسید و تعداد صفحات را هم اظافه کنید همچنین در این برنامه هم همه نقشه ها و تصاویر دارای قابلیت بزرگنمایی دو انگشته می باشند.
‏منابع برنامه :
‏دانش و اطلاعات و تجربیات توسعه دهنده
‏‏1-اضافه کردن بخش الکترونیک ماژولها
‏2-رفع نقوص جزئی و بهبود رابط کاربری

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده