خانه برنامه آموزشی
الکترونیک سخت افزارها

الکترونیک سخت افزارها

تعداد دانلود۲ هزار
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده روناهی
‏‏با سلامی دوباره خدمت کاربران مایکت
‏قبل از هر چیز عرض کنم که این برنامه غنی ترین و بهترین و جدیدترین برنامه توسعه دهنده از نظر محتوا است و همانطور که قول داده بودم که برنامه های جدیدی که اطلاعات ان هیچ جا موجود نیست منتشر خواهم کرد و این برنامه هم یکی از اهداف نهایی توسعه دهنده بود.
‏این برنامه برای اموزش تکنولوژی الکترونیک انواع وسایل روزمره یا سخت افزارهایی(مانند : تبلت-گوشی موبایل-ساعت-اسپیکر-رادیو و تلویزیون و ...) ساخته شده است که مورد استفاده کاربران است و برای کمک به تعمیرکاران و کاراموزان و همچنین دانشجویان و اساتید برق و الکترونیک و علاقه مندان گزینه ای بسیار مناسب است .
‏برنامه مبتدی نیست و برای کسانی که هیچی از الکترونیک نمی دانند مناسب نیست و توصیه می کنم که قبل از تهیه این برنامه برنامه قبلی بنده به نام اموزش الکترونیک که در این مارکت منتشر کردم را تهیه کنید.
‏برنامه بسیار غنی و شیرین و اموزنده از لحاظ محتوا می باشد و به سه بخش زیر طبقه بندی شده است :
‏1- الکترونیک ساده
‏2- الکترونیک میانه
‏3- الکترونیک پیچیده
‏کاربران و مخاطبان اصلی برنامه می توانند افرادی چون :
‏1-افراد خلاق و کنجکاو یا تیزهوش و جویای علم و تکنولوژی
‏2-تعمیرکاران الکترونیک و موبایل
‏3-مغازه داران صوتی و تصویری و فروشندگان قطعات الکترونیک
‏4-دانشجویان و اساتید برق و الکترونیک
‏5-اماتور کاران و علاقه مندان به الکترونیک
‏برنامه منبع خاصی ندارد و تمام متون و تصاویر ان کاملاً ساخت توسعه دهنده است .
‏داخل برنامه توضیحات ساده و تصاویر و ایسیهای متنوع و قطعات و مدارات الکترونیکی جالب و زیادی روی انواع برد موجود می باشند که بسیار اموزنده و شیرین هستند و با شناخت انها به راحتی می توان دستگاهها را تعمیر کرد و از الودگی محیط زیست هم جلوگیری کرد.
‏تصاویر برنامه هم از چند جهت سخت افزار مورد نظر را پوشش داده و نشانگذاری شده هستند.
‏چون این برنامه یکی از اهداف و بهترین برنامه توسعه دهنده می باشد پس حتماً بروز و غنی تر خواهد شد و ان را به کاربران توصیه می کنم و در خاتمه عرض کنم که برای کسب علم لزوماً نباید نفر اول کنکور شد و ما بستر ان را در مجموعه برنامه های خودمان گنجانده ایم.
‏برای ایکن برنامه هم از یک برد الکترونیکی(ماژول) جالب که روی ان ایسی مبدل دیجیتال به انالوگ(DSP)(روی برد رادیو دیجیتال کاچیبو در داخل برنامه) هم وجود دارد استفاده شده است.
‏توصیه می کنیم برای استفاده بهتر از برنامه از یک تبلت هفت اینچی در حالت افتاده استفاده کنید تا عکسها و متون ان را واضعتر و بهتر ببینید.
‏قابلیتهای برنامه:
‏این برنامه هم مثل دیگر برنامه های ما فصل بندی شده است و گرافیک بسیار زیبایی دارد و دارای امکاناتی چون تغییر نوع و رنگ واندازه فونت و همچنین تغییر رنگ پس زمینه متون می باشد همچنین قابلیت اشتراک گذاری متون و یادداشت روی صفحات را دارامی باشد که می توانید مطالبی را به صفحات اظافه کنید همچنین دارای یک فهرست پویا می باشد که می توانید تجربیات خود رادر ان بنویسید و تعداد صفحات را هم اظافه کنید همچنین در این برنامه هم همه نقشه ها و تصاویر دارای قابلیت بزرگنمایی دو انگشته می باشند.
‏منابع برنامه :
‏دانش و اطلاعات و تجربیات توسعه دهنده
‏‏1-اضافه کردن بخش الکترونیک ماژولها
‏2-رفع نقوص جزئی و بهبود رابط کاربری
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟