خانه برنامه آموزشی
الکترونیک پیشرفته

الکترونیک پیشرفته

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۷
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده روناهی
‏‏با سلامی دوباره خدمت کاربران مایکت
‏این برنامه برای اموزش الکترونیک در سطع پیشرفته و همچنین منبعی برای دسترسی سریع به علوم و فورمولهای برق و الکترونیک درست شده است که برای مهندسین و طرراحان مدارهای الکترونیکی و دانشجویان واساتید برق و الکترونیک و علاقه مندان به الکترونیک گزینه ای بسیار مناسب است .
‏این برنامه مبتدی نیست و بیشتر از نظر ریاضی و برای طرراحی به تحلیل مدارها می پردازد که بر خلاف برنامه قبلی ما با نام اموزش الکترونیک که سعی می کردیم ساده تر به مباحث بپردازیم تا افراد مبتدی و تعمیر کاران را دچار سردرگمی نسازیم نگاهی دقیقتر و عمیقتر به الکترونیک دارد و به تعمیرکاران و علاقه مندان مبتدی توصیه می کنم برنامه قبلی بنده را به نام اموزش الکترونیک را که در این مارکت منتشر کرده ام را تهیه کنند.
‏این برنامه در نسخه های جدید بروزتر و کاملتر و بهتر خواهد شد.
‏برنامه از نظر محتوا به چهار بخش زیر طبقه بندی شده است :
‏1- قطعات الکترونیکی
‏2- مفاهیم الکترونیک
‏3- مدارهای انالوگ
‏4- مدارهای دیجیتال
‏قابلیتهای برنامه:
‏این برنامه هم مثل دیگر برنامه های ما فصل بندی شده است و گرافیک بسیار زیبایی دارد و دارای امکاناتی چون تغییر نوع و رنگ واندازه فونت و همچنین تغییر رنگ پس زمینه متون می باشد همچنین قابلیت اشتراک گذاری متون و یادداشت روی صفحات را دارامی باشد که می توانید مطالبی را به صفحات اظافه کنید همچنین دارای یک فهرست پویا می باشد که می توانید تجربیات خود رادر ان بنویسید و تعداد صفحات را هم اظافه کنید
‏و همچنین در این برنامه هم همه نقشه ها و تصاویر دارای قابلیت بزرگنمایی دو انگشته می باشند.
‏منابع برنامه :
‏http://fa.wikipedia.org/wiki/
‏‏-
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟