خانه برنامه مذهبی
دعاى سریع الاجابه

دعاى سریع الاجابه

باصدای فرهمندو المزیدی

تعداد دانلود۸۰۰
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده آذایارا
‏‏با صدای محسن فرهمند آزاد و ولید المزیدی .با ظاهری مدرن، بدون نیاز به اینترنت با اسکرول ( پیمایش ) خودکار و همراه با تم شب. کفعمى در کتاب «بلد الامین» دعایى به روایت از موسى بن جعفر(ع) نقل کرده و گفته است: این دعا عظیم‌الشأن‏ و سریع الاجابة است.
‏‏امکانات:
‏- بدون نیاز به اینترنت
‏- گرافیک زیبا و مدرن
‏- اسکرول ( پیمایش ) خودکار
‏- بزرگنمایی و کوچک نمایی متن
‏- دارای هفت نوع فونت عربی زیبا
‏- قابلیت مخفی سازی ترجمه
‏- همراه با راهنما
‏لطفا با نظراتتون بهمون انرژی بدید ❤️
‏کفعمى در کتاب «بلد الامین» دعایى به روایت از موسى بن جعفر(ع) نقل کرده و گفته است: این دعا عظیم‌الشأن‏ و سریع الاجابة است
‏‏-----------------------------------------
‏برچسب ها : دعای سریع الاجابه ,دعای سریع الاجابه با ترجمه فارسی ,دعای سریع الاجابه فرهمند آزاد ,دعای سریع الاجابه فارسی ,دعای سریع الاجابه صوتی ,دعای سریع الاجابه صوتی برای اندروید، دعای سریع الاجابه صوتی اندروید ,ثواب دعای سریع الاجابه ,دانلود دعای عدیله، دعای سریع الاجابه فارسی صوتی
‏‏- رفع باگ
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟