استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۶.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۰۵
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۰۹
حجم۹۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Imperia Online JSC
‏‏در این بازی PvP در برابر بازیکنان واقعی از سراسر جهان با حریفان خود در دوئل سر به سر درگیری کنید. تصمیمات استراتژیک بگیرید ، عملیات نظامی را رهبری کنید و در مقابل رقابت سخت و طاقت فرسا در صدر تابلوهای فصلی مقاومت کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏فکر کنید شما یک ژنرال جنگ جهانی دوم را در اختیار دارید؟ مهارت های تصمیم گیری خود را در SIEGE: جنگ جهانی دوم آزمایش کنید.
‏• نبرد با بازیکنان واقعی در دوئل PvP حماسی
‏• عرشه ای مناسب برای خرد کردن مخالفان خود بسازید
‏• کارت های تاکتیکی و قدرتمند سربازان قدرتمند را باز کنید ، جمع آوری و به روز کنید
‏• برای به اشتراک گذاشتن کارتها و تسلط بر تابلوهای اعضا ، به اتحاد بپردازید یا تشکیل دهید
‏• برای به دست آوردن دسترسی زودهنگام به کارتهای منتشر نشده ، از ردیف های معتبر کسب کنید
‏• از انتشار محتوای جدید به طور مداوم ، از جمله چالش های جدید ، دو بار در هفته لذت ببرید
‏ بازیگر INTENSE PLAYER VS PLAYER
‏کنترل نبردهای گسترده و درگیری با بازیکنان واقعی در سراسر جهان در نبردهای PvP مستقیم. مهارت ها و تاکتیک های خود را در پرواز در درگیری حماسه سر به سر آزمایش کنید. تصمیمات تقسیم دوم شما موج نبرد را رقم خواهد زد!
‏آماده نیستید که به چند نفره بپیوندید؟ مشکلی نیست! قبل از شروع به کار با چالش های آنلاین ، در مقابل ربات ها به صورت آفلاین تمرین کنید تا ساخت عرشه خود را کامل کنید. استراتژی ها و تاکتیک های مختلف را امتحان کنید تا playstyle را برای شما بیابید.
‏ساختمان دکوراسیون استراتژیک
‏کارت ها را جمع آوری و به روز کنید و از آنها استفاده کنید تا استراتژی و تاکتیک های نظامی تهاجمی و دفاعی خود را بکار بگیرید. تن کارت منحصر به فرد برای جمع آوری!
‏عرشه خود را بسازید و ارتش بی نظیر خود را با پیاده نظام های واقعی جنگ جهانی دوم از جمله تفنگچی ، تک تیرانداز ، چتربازان ، سربازان بازوکا و البته تایتان های میدان نبرد ، تانک ها طراحی کنید. سپس با تاکتیک هایی از قبیل حملات هوایی ، مین های مین ، هوایی ، توپخانه و ... از آنها پشتیبانی کنید.
‏بازی زیبا و گرافیک خیره کننده
‏بسیاری از نقشه های مختلف بر اساس زمینه های جنگ افسانه ای جنگ جهانی دوم برای پخش در. گرافیک و انیمیشن های واقع گرایانه باعث می شوند که احساس کنید واقعاً بخشی از این عمل هستید.
‏WARFARE ALLANCE
‏با پیوستن به یک اتحاد موجود ، بخشی از جامعه SIEGE: جنگ جهانی دوم شوید ، یا امور را به دست خودمان بکشید و اتحاد خود را شروع کنید و با دوستان خود بازی کنید!
‏پاداش روزانه
‏هر روز برای کسب کارتهای نادر و ارتقاء پیاده نظام خود هر روز سینه را باز کنید. هر بار که بازی می کنید تعجب های جدید منتظر هستند!
‏به روز رسانی های ثابت
‏هر فصل از SIEGE: جنگ جهانی دوم کارت های جدید و چالش های جدیدی را به ارمغان می آورد. به طور مداوم تغییر متا در بازی به این معناست که همیشه تصمیمات استراتژی جدیدی را برای تصمیم گیری اتخاذ خواهید کرد. تابلوهای جدید در هر فصل به شما امکان می دهد ثابت کنید که دوباره بهترین زمان و زمان هستید.
‏چالش های شخصی جدید دو بار در هفته صادر می شود و شما را به استراتژی کردن از منطقه راحتی خود و قرار دادن مهارت های ساخت عرشه خود در آزمایش محصور می کند.
‏_______________________________________________
‏کمک خواستن؟
‏ایمیل: siegeww2-support@imperialsupport.org
‏SIEGE: War World II یک بازی استراتژی چند نفره در زمان واقعی است ، به این معنی که اتصال به شبکه برای بازی آنلاین لازم است.
‏در حالی که SIEGE: جنگ جهانی دوم بازی کاملاً رایگان است ، برخی از اقلام درون بازی را می توانید با پول واقعی خریداری کنید. اگر نمی خواهید از این ویژگی استفاده کنید ، می توانید خریدهای درون برنامه را در تنظیمات دستگاه خود غیرفعال کنید.
‏‏رفع اشکال و بهبود رابط کاربری.

نظرات و امتیاز ها

۱۰۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Alijalali ALIJALALI
١٢ مرداد ١٤٠٢

‏✓ good ‏✗ خیلی کم پول میده .منظورم لول بالای ۲۰ واقعاً سکه به نسبت اتک و برد بسیار کمه. عالیه

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر amin
٢٦ تیر ١٤٠٢

‏✗ چرا اینقدر آپدیت میخواد

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر ممدینا
٢٠ تیر ١٤٠٢

‏✓ گرافیک عالی ‏✓ گیم پلی رون ‏✓ سادگی در عین جذابی ‏✓ زمین های بازی مجزا و متفاوت

میپسندم۲ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده