استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۵.۸.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۳۰
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲۵
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Sololearn - Learn to Code
‏‏ما در حال حرکت به برنامه جدید رایگان همه در یک برنامه هستیم! اینجا را اینجا بگذارید: https://play.google.com/store/apps/details؟ id-com.sololeinar یادگیری HTML در یک محیط یادگیری بسیار بهبود یافته با درس های بیشتر، فرصت عمل واقعی و پشتیبانی جامعه این برنامه رایگان به شما آموزش می دهد که چگونه یک صفحه وب را با استفاده از HTML آموزش دهید. در برنامه های آموزشی HTML تعاملی ما محتوای با دقت انتخاب شده توسط آزمون ها و پست های بازرسی دنبال خواهد شد. یک سری تمرینات تمرینی و تمرین در هنگام نوشتن کد HTML واقعی را در اختیار ما قرار می دهد. محتویات ما مختصر است، پست های بازرسی لذت بخش هستند و یادگیری تضمین شده است. آموزش با HTML Tutorial رایگان ما! این که آیا شما میخواهید حرفه خود را افزایش دهید یا به سادگی یک مهارت جدید کسب کنید، این آموزش برای شما مفید خواهد بود. آسان است برای شروع، آسان به یادگیری آیا هنوز منتظر هستید؟ الان شروع کن!

ویدئو معرفی برنامه

‏‏* رفع اشکال و بهبودها.
‏* برنامه رایگان جدید ما را با محتوای جدید بسیار بررسی کنید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sololearn

نظرات و امتیاز ها

۲۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mradgb9کاربر ناشناس
٥ آبان ١٤٠١

عالیی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر فالو=فالو
٢٢ شهریور ١٤٠٠

دم سازندش گرم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر الناز
٢٣ آذر ١٣٩٨

برنامه ی کاملیه حتی متد ها که مربوط به برنامه نویسی هستن رو هم قرار داده،یجورایی میتونه مکملی باشه برای آموزشهای حرفه ای تر برای ورود به بازار کاردر زمسنه طراحی و برنامه نویسی وب سوالی بود درخدمتم.

میپسندم۱ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده