سریال آقای ربات با دوبله فارسی - Mr. Robot 2015

۱۹۱
۹۴٪
۸.۵
ساخت آمریکا سال 2015 رده سنی ۱۸+

درباره سریال آقای ربات

سریال آقای ربات در سال 2015 در ژانر جنایی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Mr. Robot از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان سریال آقای ربات

الیوت، یک مهندس امنیتی باهوش اما بی‌ثبات و هکر هوشیار، زمانی که او و متحدان پنهانش سعی می‌کنند شرکت فاسدی را که شرکتش به او پول می‌دهند، از بین ببرند، به یک شخصیت کلیدی در یک بازی پیچیده هرج و مرج جهانی تبدیل می‌شود...
الیوت یک برنامه نویس جوان درونگرا است که روزها به عنوان مهندس امنیت و شب ها هکر هوشیار کار می کند. او همچنین از یک بیماری عجیب مشابه اسکیزوفرنی رنج می برد که بیهوده سعی می کند با مصرف منظم داروهای قانونی و غیرقانونی و مراجعه به درمانگر خود را تحت کنترل خود درآورد. هنگامی که یک زن جوان و عجیب و غریب به نام دارلین و یک مرد سالخورده مخفی که خود را آقای ربات می نامد، که مدعی است رهبر مرموز یک گروه هک زیرزمینی به نام Society است، به الیوت فرصتی می دهند تا هوشیاری خود را به سطح بعدی برساند و به آنها کمک کند. الیوت، شرکت مالی فاسد ملی را که الیوت برای آن کار می‌کند و دوست دارد اویل کورپ نامید، از بین ببرید، الیوت خود را بر سر دوراهی می‌بیند. آقای ربات که دلایل شخصی برای سرنگونی Corp دارد، همچنین فاش می‌کند که او قبلاً یک متحد دارد، یک گروه هکری مرموزتر، مخفی‌تر و بسیار خطرناک‌تر که فقط به عنوان ارتش تاریک شناخته می‌شود. در همین حال، آنجلا، دوست دوران کودکی و تنها دوستش، آنجلا، که Corp را مسئول مرگ والدینشان می‌داند، سعی می‌کند با پیوستن به صفوف آن‌ها و تلاش برای کشف شواهدی مبنی بر فساد آن‌ها از درون، Corp را به طور قانونی از بین ببرد. یک کارت وحشی در این طرح تبدیل به تایرل ولیک، یک یوپی روان‌پریشی نافرجام، اصالتاً اهل اسکاندیناوی است که رابطه‌ای بسیار غیرمعمول با همسر مسلط و جاه‌طلب خود جوآنا دارد. پس از پیچ و خم های فراوان، سرانجام طرح آقای مستر با نتایج فاجعه بار مورد نظر به مرحله اجرا درآمد. اما فقط پایان آغاز داستان واقعی است.

مایکت سریال جنایی