خانه برنامه عکس و فیلم
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۳۴
حجم۲۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Sony Network Communications Inc.
‏‏PlayMemories Mobile یک برنامه رایگان است که با استفاده از Wi-Fi سازگار با دوربین سونی راحت تر می شود. با اتصال دوربین خود با یک گوشی هوشمند یا رایانه لوحی از Wi-Fi می توانید از ویژگی های زیر لذت ببرید.
‏■ ارسال عکس ها و فیلم ها به گوشی هوشمند خود
‏شما به راحتی می توانید عکس ها یا فیلم های گرفته شده با دوربین را به گوشی هوشمند خود ارسال کنید. شما همچنین می توانید تمام عکس های خود را در اندازه اصلی خود یا فایل های 2 مگابایتی در یک دسته قرار دهید.
‏تصاویر با کیفیت بالا شات با دوربین می تواند در SNS مورد علاقه خود یا خدمات وب به اشتراک گذاشته شود.
‏■ تصویربرداری از راه دور از گوشی هوشمند خود
‏شما می توانید دوربین را در هر یک از حالت های قرار گرفتن در معرض P / A / S / M از گوشی هوشمند خود کنترل کنید، در حین تماشای نمای زنده دوربین بر روی گوشی هوشمند. (* لازم است 'Smart Remote Control' را نصب کنید که یکی از برنامه های PlayMemories Camera قبل از آن است.)
‏شما همچنین می توانید به طور مستقیم دوربین را کنترل کنید، آن را در هنگام گرفتن عکس یا ویدئو در موقعیت هایی که نمی خواهید دوربین را مستقیما نگه دارید، مانند: صحنه های شبانه، صحنه های آب دراز مدت و یا ماکرو عکس. (* قابل دسترس فقط برای مدل های انتخاب شده)
‏■ ضبط اطلاعات مکان
‏اگر اطلاعات مکان با دوربین شما سازگار باشد، می توانید اطلاعات مکانی گوشی هوشمند را به عکس ذخیره شده در دوربین خود اضافه کنید.
‏برای اطلاعات دقیق در مورد دوربین های سازگار و عملکرد آن، لطفا از http://www.sony.net/pmm/btg/ بازدید کنید.
‏شما همچنین می توانید اطلاعات مکانی گوشی هوشمند را به عکس ذخیره شده در گوشی هوشمند در هنگام عکسبرداری از راه دور اضافه کنید اگر دوربین شما برای عملکرد اطلاعات موقعیت مکانی سازگار نیست.
‏■ برای کاربران دوربین های سازگار با دوربین های PlayMemories Camera Apps
‏-اگر دوربین شما سازگار با برنامه های PlayMemories Camera Apps باشد، می توانید از طریق «برنامه کنترل هوشمند کنترل از راه دور» دوربین خود با استفاده از عکسبرداری پیوسته و تنظیمات اتصال Wi-Fi با استفاده از کد QR و غیره از دوربین BULB، ضبط پیوسته و تنظیم Wi-Fi استفاده کنید.
‏توابع کنترل از راه دور قابل دسترس به دوربین بستگی دارد.
‏-PlayMemories برنامه های کاربردی دوربین فقط در تعداد محدودی از کشورها / مناطق موجود است. لطفا برای اطلاعات دقیق در مورد چگونگی به روز رسانی 'کنترل از راه دور هوشمند' و توابع موجود، از وب سایت زیر دیدن کنید.
‏http://www.sony.net/pmca
‏■ برای کاربران Action Cam
‏با استفاده از این برنامه و Action Cam، می توانید عملکردهای مختلفی را در گوشی هوشمند خود داشته باشید: زندگی در حال مشاهده سوژه، عکسبرداری، پخش از راه دور تصویر شات و غیره
‏-اگر Cam Cam Cam ها از بلوتوث پشتیبانی می کند، می توانید از این نرم افزار از روشنایی / خاموش از راه دور استفاده کنید.
‏برای اطلاعات دقیق در مورد گوشی های هوشمند سازگار، لطفا از http://www.sony.net/pmm/ دیدن کنید.
‏■ برای کاربران 'Camera Lens Style'
‏- با استفاده از این برنامه، می توانید تنظیمات مختلف دوربین از گوشی هوشمند خود را مشاهده کنید: مشاهده موضوع، عکسبرداری، زوم، لمسی AF و غیره
‏برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات، لطفا از وب سایت ما دیدن کنید:
‏http://www.sony.net/lensstylecamera/
‏■ یادداشت ها
‏محیط کار: Android 4.1-7.1
‏- این برنامه برای تمام گوشی های هوشمند و تبلت کار نمی کند.
‏توابع موجود ممکن است با توجه به دوربین متصل متفاوت باشد.
‏برای اطلاعات بیشتر در مورد دوربین های سازگار و توابع موجود، لطفا از صفحه پشتیبانی ما بازدید کنید:
‏http://www.sony.net/pmm/
Fixed an issue where incorrect information was registered in the app's Camera List when the app could not connect to the camera via Wi-Fi.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟