استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Shark Tank Tycoon

Shark Tank Tycoon

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۰۹
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۹۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Uken Games
‏‏آیا آنچه را که برای زنده ماندن از تانک کوسه لازم است دارید؟ 🦈🦈🦈 امپراتوری کسب و کار خود را بسازید و میلیاردر شوید در بازی رسمی موبایل کلیکگر غیرفعال، Shark Tank Tycoon.
‏به عنوان جدیدترین کوسه در مخزن - صحبت های کارآفرینان را بشنوید و انتخاب کنید که در کدام شرکت ها و محصولات سرمایه گذاری کنید. و امپراتوری خود را رشد دهید تا تبدیل به یک سرمایه دار مولتی میلیونر یا حتی چند میلیاردر خودساخته شوید! برای اثبات اینکه شما کوسه برتر هستید، کلیک کنید، ضربه بزنید و راه خود را به تابلوی امتیازات ارتقا دهید. در چندین شهر در سراسر جهان بهترین مشاغل و محصولاتی را که کارآفرینان و مخترعان امیدوار ارائه می دهند جستجو کنید. هرچه امپراتوری شما بیشتر رشد کند، حتی در حالت آفلاین، پول نقد بیشتری به دست خواهید آورد!
‏بعدی در مخزن شما هستید! داخل هستید یا بیرون هستید؟
‏تجربه تلفن همراه Ultimate Shark Tank اکنون در تلفن و رایانه لوحی شما موجود است! کوسه بعدی شوید و رقبا را شکست دهید تا دنیای تجارت را تسخیر کنید.
‏Shark Tank Tycoon مکانیک های هیجان انگیز و اعتیادآور بازی بیکار کلیک کننده را ارائه می دهد، از جمله:
‏ پول بیشتر کنید و مزیت رقابتی به دست آورید.
‏🏭 روی محصولات سرمایه گذاری کنید: محصولاتی را که می خواهید بسازید، بازاریابی کنید و رشد کنید انتخاب کنید. به‌عنوان یک کوسه، تصمیم می‌گیرید که چگونه با انجام معاملات با ریسک بالا سرمایه‌گذاری کنید تا رقابت را از بین ببرید.
‏💼 کسب‌وکار بسازید: کسب‌وکارها را باز کنید، مدیریت کنید و ارتقا دهید تا پول بیکار بیشتری کسب کنید. کلیک کنید و ضربه بزنید تا سریعتر میلیاردر شوید!
‏🌎 امپراطوری خود را گسترش دهید: با رشد کسب و کار و دسترسی به امتیازات خود در چندین شهر و در سطح جهانی، بر بازارها تسلط داشته باشید و آن را تحت کنترل بگیرید.
‏💰 مدیران استخدام: با باز کردن قفل و ارتقا، کسب و کار خود را رشد دهید. مشاوران برای کسب سود و پول بیشتر.
‏🎉 رویدادهای محدود: هر آخر هفته جشنواره‌ها را کامل کنید تا آیتم‌های ویژه‌ای مانند کارآفرینان منحصر به فرد و مدیران کسب‌وکار را برنده شوید
‏💵پول خود را برای شما کار کنید: هر چه امپراتوری کسب‌وکار شما بزرگ‌تر باشد، بیشتر پولی که تولید خواهید کرد حتی زمانی که بیکار هستید یا در خواب هستید، کسب و کار شما به تولید پول نقد ادامه می دهد.
‏کوسه تانک برنده جایزه امی تلویزیون اکنون بازی افزایشی مورد علاقه شما در دستگاه های تلفن همراه است. به عنوان یک کوسه، از ژنده پوش شروع کنید و در این بهترین کسب و کار بیکار جدید به ثروت برسید! توانایی خود را به عنوان یک کارآفرین حیله گر با سرمایه گذاری در محصولات منحصر به فرد و ایجاد تولید با مدیریت و ارتقاء مشاغل و ساختمان ها ثابت کنید. با گسترش امپراتوری خود در مسیر تبدیل شدن به یک غول تجاری میلیونر، بر کل شهرها تسلط داشته باشید.
‏این برنامه ممکن است شامل تبلیغات متناسب با علایق شما از طرف خانواده شرکت های Sony Corporation و همچنین اشخاص ثالث باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این، به www.aboutads.info مراجعه کنید. برای اعمال انتخاب های خاص در مورد تبلیغات مبتنی بر علاقه، از www.aboutads.info/choices دیدن کنید. همچنین می‌توانید برنامه App Choices را در www.aboutads.info/appchoices دانلود کنید.
‏شرایط استفاده: https://www.sonypictures.com/corp/tos.html
‏خط‌مشی رازداری: https: //www.sonypictures.com/corp/privacy.html
‏اطلاعات من را نفروشید: https://privacyportal-cdn.onetrust.com/dsarwebform/d19e506f-1a64-463d-94e4-914dd635817d/b9eb9997c 451b-8fd4-29891782a928.html
‏ایجاد شده توسط Nippon Television Network Corporation © 2020 CPT Holding, Inc. کلیه حقوق محفوظ است.
‏‏-دانلود بهینه‌سازی‌ها برای بهبود زمان‌های بارگذاری و تجربه بازی
‏-خرید به‌روزرسانی آموزش جابه‌جایی
‏-سیستم ارتقای Advisor بهبودیافته
‏-رفع اشکال‌ها و بهبود عملکرد

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده