استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Trash Tycoon: idle simulator

Trash Tycoon: idle simulator

نسخه۰.۹.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۳۰
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۷۲
حجم۹۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده ALEXPLAY FZCO
‏‏به شبیه ساز کسب و کار Trash Tycoon خوش آمدید - بازی که در آن ثروتمند می شوید و امپراتوری خود را می سازید! شما با او تبدیل به غول بیکار ناجی سیاره ما خواهید شد، به علاوه با فروش زباله پول نقد زیادی به دست خواهید آورد. موفقیت بیهوده شما باعث می شود که افراد دیگر به مشکلات زیست محیطی اطراف خود فکر کنند - محیط زیست را نجات دهید و از طبیعت، جنگل ها و مزارع محافظت کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏در شبیه‌ساز معدن Trash Tycoon، اشیایی برای پردازش مجدد انواع زباله می‌سازید. کارخانه بیکار، کمپرسورها و ظروف خود را توسعه دهید و تجهیزاتی برای فشرده سازی زباله ها در مکعب های زباله برای فروش بیشتر بسازید. به اندازه کافی عجیب، بسیاری از مردم درگیر این شکار لاشخور هستند و می خواهند از محصولات بازیافتی استفاده کنند. فعالان محیط زیست قطعا از شما تشکر خواهند کرد.
‏با کلیکگر غیرفعال دست ساز ما فرصتی خواهید داشت که تمام کثیف ترین مکان های سیاره ما را پاکسازی کنید: شهر بنارس، دریای مدیترانه، آتشفشان وزوویوس، گراند کنیون، ساحل سامسون، صحرای روب الخالی، یخچال طبیعی مندنهال، جنگل آمازون، ساوانای آفریقا و جنگل های روسیه. پاک کردن همه این مکان‌ها از زباله‌ها کار مشکلی است، اما می‌توانید با آن پولدار شوید و به یک Trash Tycon واقعی تبدیل شوید. زادگاهت. در محل دفن زباله با یک مرد زباله مواجه می شوید: دستیار پدربزرگتان که سال ها زباله ها را بازیافت می کند. با استفاده از یک فشرده ساز دستی زنگ زده قدیمی، اولین سکه های خود را به دست آورید. پس از آن، می‌توانید داستان موفقیت خود را بسازید و یک سرمایه‌دار میلیونر شوید!
‏نحوه بازی:
‏بازی شبیه‌ساز Trash Tycoon آسان است. برای فشرده کردن اولین مکعب زباله خود، فقط باید از یک کلیکگر سازگار با محیط زیست استفاده کنید. هرچه سریعتر کلیک کنید، زباله های بیشتری دریافت می کنید و به تدریج می توانید یک امپراتوری زباله عظیم بسازید! پس از فشرده سازی اولین دسته زباله، نوبت به فروش آن در بورس می رسد. نقل قول ها را تماشا کنید تا بهترین لحظه را برای نجات یک امتیاز بزرگ انتخاب کنید.
‏هنگامی که این طعم را به دست آوردید و کمپرسور، کانتینر و کامیون زباله خود را ارتقا دادید، برای کشف افق های جدید به سطح بالاتری بروید. کثیف ترین مکان های سیاره ما را با اکوکلیکر پاک کنید! و اگر خسته شدید، شبیه ساز زندگی شاخه های هیجان انگیز زیادی دارد. به عنوان مثال، می‌توانید حفاری‌های باستان‌شناسی را در معدن انجام دهید، تحقیق کنید و تجهیزات جدید را در آزمایشگاه اختراع کنید، جزئیاتی را برای ارتقای کمپکتورها در فورج بسازید، با پول نقد زیاد در حراج برای بهترین قسمت‌ها مبارزه کنید و خیلی چیزهای دیگر. اما شاخه اصلی مسابقه جهان است - مسابقه کامیون های زباله، به طور دقیق. می‌توانید اولین کامیون مسابقه‌ای خود را از زباله‌ها جمع‌آوری کنید و در رده‌های نخبه این دنیای ورزش لاشخور مسابقه دهید.
‏ویژگی‌ها:
‏• شبیه‌ساز استخراج Trash Tycoon به اتصال دائمی اینترنت نیاز ندارد.
‏• می‌توانید این بازی ساخت‌وساز بیکار را با یک دست انجام دهید، بنابراین بازی در مترو، اتوبوس یا حتی توالت دشوار نخواهد بود.
‏• برخی از زباله‌ها در حالت آفلاین جمع‌آوری می‌شوند. بازی شبیه‌ساز زندگی را انجام نمی‌دهید.
‏• بازی کلیکگر بی‌کار Trash Tycoon هیچ تبلیغات آزاردهنده‌ای ندارد (فکر نمی‌کنید یک بازی ضربه‌ای فاقد تبلیغات ناپسند باشد؟ ;)
‏• برای این کیفیت از نظر گرافیکی، بازی شبیه ساز بیکار ما فضای بسیار کمی را اشغال می کند، بنابراین می توانید آن را حتی بدون Wi-Fi دانلود کنید!
‏هک زندگی کوچک از توسعه دهنده: چندین بار در بازی شبیه ساز بیکار Trash Tycoon وارد شوید روزی برای سرعت بخشیدن به سفر خود از زباله به پول نقد. به این ترتیب سریعتر موفق خواهید شد، امپراتوری سرمایه دار. پیش به سوی اکو ماجراجویی!
‏‏'' امیدوارم از بازی ما لذت ببرید! ما آن را با سطوح و کارفرمایان جدید به روز کرده ایم. توانایی های جدید رئیس خطرناک؛ رفع اشکال جزئی و بهبود عملکرد. لطفا نظرات یا سوالات خود را از طریق ایمیل ارسال کنید: support@alexplay.net.'

نظرات و امتیاز ها

۷۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ونوم
١٧ شهریور ١٤٠٢

‏✓ بهترین بازی تا بهال داشتم ‏✗ فقط خیلی سختع پول در اوردنشه بازیتون الیه اونیکه بلد نیستن یا براشون باز نمیشع قضاوت نکنین لطفا

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر ali.1289
٨ مرداد ١٤٠٢

‏✓ عایتم های مختل ‏✓ تلاش برای درست کردن ‏✗ پول زیاد بازی عالی هست فقط برای هر چیز پول تقریبا زیادی میخواد

میپسندم۴ نمیپسندم۱
عکس کاربر abolfazl.azizi
٦ مرداد ١٤٠٢

بازی باحالیه تو یک روز پیلدار میشم 🗿

میپسندم۳ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده