خانه برنامه پزشکی و سلامت
تجهیزات پزشکی فردوسی

تجهیزات پزشکی فردوسی

تجهیزات وملزومات پزشکی

تعداد دانلود۲۰۰
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده تجهیزات پزشکی سورنا
‏‏تجهیزات پزشکی فردوسی مفتخر است که کلیه تجهیزات و ملزومات پزشکی را با نازلترین قیمت در اسرع وقت بدست ارگانها، سازمانها و بیماران برساند.
‏شما میتوانید زین پس سفارشات خود را از طریق این اپلیکیشن ثبت کرده و در اسرع وقت درب منزل (سازمان) خود دریافت نمایید و از طرحهای تخفیفی ویژه ما بهره مند شوید.
‏به محض دریافت سفارش ، کارشناسان ما سفارش شما را بسته بندی کرده و بسته به بعد مسافت بین یک الی پنج روز کاری بسته را در محل موردنظر بدستتان میرسانند.
‏کلیه سفارشات بهمراه فاکتور رسمی ارسال میگردد تا در صورت نیاز به سازمان یا اداره موردنظر ارائه دهید و در صورت نیاز به فاکتور خاص، میتوانید از بخش ارتباط با ما نوع فاکتور خود را مشخص نمایید تا بهمراه سفارش ارسال گردد.
‏‏بهبود فرآیند ثبت سفارش
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟