استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها فکری
City Escape Garden Blast Story

City Escape Garden Blast Story

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۲۱
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۶۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Sparkling Society - Build a Town, City, Village
‏‏آیا می خواهید یک استراحت آفلاین از شهر داشته باشید، به مناظر حومه شهر فرار کنید تا خانه رویایی خود را بسازید؟ خانه‌ها را طراحی کنید، پازل‌های رنگارنگ بازی کنید، سطوح چالش‌برانگیز را شکست دهید و از طریق داستان هیجان‌انگیز ملانی و خانواده‌اش که سعی می‌کنند یک مزرعه متروکه را به خانه‌ای رویایی تبدیل کنند، آن را تغییر دهید. در این شبیه‌ساز زندگی، آیا آنها می‌توانند با کمک شما بر همه درام‌ها غلبه کنند و بعد از آن با خوشحالی زندگی کنند؟
‏در این بازی آفلاین ماجراجویی خانوادگی City Escape - Garden Blast Story پیدا کنید! در این بازی داستان محور مسابقه-3 مانند بازی پازل انفجار رنگارنگ با مکانیک های جدید، شخصیت های به یاد ماندنی، حیوانات و ماموریت های هیجان انگیز شما از شهر حرکت می کنید و یک خانه مزرعه قدیمی را در مناظر حومه شهر طراحی، تزئین و بازسازی می کنید. یک ماجراجویی خانوادگی در جزیره شهری. با هم کل مزرعه و تمام ساختمان های جانبی و باغ آن را می سازید، بازسازی می کنید، بازسازی می کنید و سفارشی می کنید. دور از شهر فراری و خانه خود، باید معماها و معماها را حل کنید، داستانی از زندگی روستایی را دنبال کنید، باغ عمارت را بازسازی کنید و در عین حال هیجان داشته باشید!
‏بازی های معمایی کوچک اعتیادآور با حباب و میوه بازی کنید. تقویت کننده برای کسب ستاره برای تکمیل ماموریت ها و وظایف و ضرب و شتم سطوح چالش برانگیز. در این شبیه‌ساز زندگی روستایی، هر ماموریت یا کار یک قطعه درام را با شخصیت‌های خانواده شهر شما در مناظر جزیره نشان می‌دهد.
‏ویژگی‌ها
‏- ببینید داستان پرماجرا برای خانواده دوست‌داشتنی چگونه پیش می‌رود.
‏- جزیره مال شماست. منطقه را به یک دهکده رویایی بازگردانید: آن را با آیتم های متعدد تزئین کنید، باغ ها را در مناظر مختلف مزرعه پرورش دهید، از حیوانات و حومه مراقبت کنید
‏- سطوح رنگارنگ را شکست دهید و از تقویت کننده های میوه ای استفاده کنید
‏- با شخصیت های جالب دیگر آشنا شوید و تماشای تعامل آنها با یکدیگر
‏- از مناظر زیبا لذت ببرید: خانه ها، خانه ها، باغ ها را طراحی کنید. کشاورزی و ساختن و حل پازل همزمان!
🐞 Squashed a few bugs
⭐ The task list has been completely rebuild from the ground up. It now looks the business and animates like a boss
⭐ You can now opt in to receive a notification when your lives have been replenished 💖
⭐ Come back every day and receive a gift, for FREE! Day 7 will always give you something extra special 🤯

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده