استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Royal Garden Tales - Match 3 Puzzle Decoration '

Royal Garden Tales - Match 3 Puzzle Decoration '

نسخه۰.۹.۸
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۲/۱۵
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۷۲
حجم۹۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Yboga doo
‏‏آیا به دکوراسیون علاقه دارید و دوست دارید بازی های 3 را انجام دهید؟ بازی های تیراندازی را فراموش کنید! در Royal Garden Tales، خود را با پازل پس از پازل بازی های مهیج 3 در خط به چالش بکشید و گرد و غبار پری به دست آورید تا یک عمارت لوکس کلاسیک و باغ اطراف آن را تزئین کنید تا تاریخچه اسرار جادویی آن را کشف کنید. هر مسابقه تضمینی برای کودکان و بزرگسالان است، چه آنلاین و چه آفلاین!

ویدئو معرفی بازی

‏در این بازی سرگرم کننده بازی 3، شما آملیا، شاهزاده خانم و وارث عمارت را در ماجراجویی خود همراهی خواهید کرد تا دوباره قلعه خانوادگی خود را با کمک او بسازد. خدمتکار جدید پری جادویی، لولو. در مورد گیاهان و گل های باغ انتخاب های طراحی کنید، مواد را مطابقت دهید و قصر را با سنگ مرمر، الماس و جواهرات تزئین کنید... شاهزاده خانم باغبانی و ملکه دکوراسیون خانه نشین شوید و به آملیا کمک کنید تا گذشته اجدادش را کشف کند... پادشاه قلعه کی بود؟ آیا آملیا جزء آخرین فرزندان سلسله خود است؟ از واقعیت فرار کنید و شروع به تزئین عمارت ما کنید!
‏داستان های باغ سلطنتی حماسه شگفت انگیزی از پازل های مسابقه 3 است که در آن سرگرمی هرگز متوقف نمی شود! درست مانند یک اره منبت کاری اره مویی، شما باید قسمت های داستان را کنار هم بچینید و این دو دختر، آملیا و لولو پری را دنبال کنید تا عمارت را تزئین کنند و اسرار اطراف خانه باغبانی را کشف کنند.
‏ ویژگی های این پازل MATCH 3 با عناصر سازنده باغ مانور
‏پازل دکوراسیون کلاسیک Match 3 با پیچ و تاب تیک تاک: یک خط از 3 شکل بادکنک ایجاد کنید تا آن را منفجر کنید، همچنین می توانید با ساختن آن قدرت ایجاد کنید. شکل هایی از رنگ های یکسان است و به شما کمک می کند بیش از یک ردیف یا خط را منفجر کنید. ساختن یک فلش مانند یک تیرانداز عمل می کند و همان رنگ های بادکنکی را از اره منبت کاری اره مویی حذف می کند. یک تقویت کننده و یک حباب شکن مخصوص را برای ایجاد یک ترکیب انفجاری ترکیب کنید. هر اره منبت کاری اره مویی چالش هایی برای شما دارد که می توانید بر آنها غلبه کنید: تعداد معینی از رنگ های بادکنکی باید ابتدا از پازل حذف شوند، بنابراین سطح دشواری بازی 3 پازل دکوراسیون باغ افزایش می یابد.
‏این معمای سرگرم کننده باغبانی عمارت 3 ردیفه را حل کنید، با هر موجودی مطابقت دهید تا غبار پری مورد نیاز برای ساختن خانه قصر و تزئین باغ خانه را به دست آورید و سپس، بین هر بازی 3 پازل، قسمتی از افسانه جادویی را تماشا کنید. گشوده شود.
‏باغ عمارت قصر را بسازید و به دکوراسیون باغبانی مطابق 3 آن کمک کنید:
‏دکوراتور عمارت ماهر شوید و از انتخاب چیزهای جدید هوشمند برای تزئین و طراحی خانه خود، درست مانند بچه ها در یک فروشگاه شیرینی، لذت ببرید! با کمک خدمتکار مرموز و بامزه خود، لولو، اسرار خانه و دکوراسیون باغ سلطنتی را با انتخاب رنگ ها، مواد و گیاهان آزاد خواهید کرد. چه سبک مانور را انتخاب می کنید؟ کلاسیک یا مدرن؟ وقتی دکوراسیون هر خانه را تمام کردید، یک خانه جدید ظاهر می شود. به پرنسس آملیا کمک کنید تا کل باغ عمارت را در داخل و خارج تزئین کند. سعی نکنید از این مسابقه 3 قسمت پر از جادو فرار کنید!
‏حماسه داستان های باغ سلطنتی یک بازی پازل عمارت مسابقه 3 رایگان با عناصر تزئین باغ است که می توان آن را به صورت آنلاین و آفلاین بازی کرد. برخی از آیتم ها را می توان در بازی با پول واقعی خریداری کرد.
‏یادداشت‌های مربوط به مجوزها: دسترسی به فضای ذخیره‌سازی خارجی برای ذخیره‌سازی ویدیو و ذخیره بازی استفاده می‌شود.
‏در مورد بازی‌های آنلاین و آفلاین ما در labcave.com اطلاعات بیشتری کسب کنید، ما پازل‌ها، RPG و بازی‌های تیراندازی نیز داریم. . سعی نکنید از این قسمت باغبانی خنده دار فرار کنید!
‏ما را در فیس بوک لایک کنید: fb.me/RoyalGardenTales
.- Improved Game Stability
.- Greater Custom Experience
.- Minor Bug Fixes!

Enjoy this enhanced version of the game and let us know how we can improve it!

نظرات و امتیاز ها

۷۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر داود صداقتی
١٠ فروردین ١٤٠٢

بازی بسیار بدی بود مراحل خیلی سخته همش برای چرتوپرت کم میکند

میپسندم۴ نمیپسندم۶
عکس کاربر هدیه
٥ اسفند ١٤٠١

دو ستاره کم دادم چون خیلی هنگ می کنه

میپسندم۸ نمیپسندم۸
عکس کاربر A.Azimzadeh
١٦ دی ١٤٠١

خیلی خوبه ولی بعضی مراحلش خیلییی سخته😜😜😜😜

میپسندم۱۷ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده