استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها رانندگی
Mad Day 2: Shoot the Aliens

Mad Day 2: Shoot the Aliens

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۷
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۹
حجم۳۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Azerion Casual
‏‏در این دونده اعتیاد آور، سوار شوید، تیراندازی کنید، بپرید و راه خود را به پیروزی برسانید. برای مبارزه با بیگانگان شیطانی که به سیاره زمین حمله کرده اند، با مارین باب سابق متحد شوید. بدتر از این، آنها اختاپوس حیوان خانگی محبوب او را ربودند. نیازی به گفتن نیست که باب در ماموریتی است تا این دیدار را تبدیل به دیداری کند که بیگانگان به زودی فراموش نخواهند کرد!

ویدئو معرفی بازی

‏زمان ضربه زدن به برخی از شکارچیان است!
‏ مقابله با ارتشی از بیگانگان آسان نیست و باب واقعاً می تواند از یک دست یاری استفاده کند. این به شما بستگی دارد که کامیون او را سفارشی کنید و با بار کردن آن با تفنگ های ساچمه ای، توپ، لیزر و موشک انداز، آن را به یک دکل جنگی عالی تبدیل کنید. با زدن یک زره فوق‌العاده، با سیلی زدن به زره‌های فوق‌العاده، ضربه تمام‌کننده را اضافه کنید و باب خوب است که برود و خشم خود را بر آن بیگانگان بدی که آنچه متعلق به او است، رها کند!
‏به سبک زنده بمانید
‏در طول نبرد خود، می خواهید برای خرید سلاح و تقویت کننده سرعت، سکه جمع آوری کنید. اوه، و در حالی که در آن هستید، لباس های شیک دیوانه وار انتخاب کنید. فقط به این دلیل که شما در حال حذف بیگانگان هستید به این معنی نیست که نمی توانید در حین انجام این کار باحال به نظر برسید، درست است؟ اگر پول نقد کم دارید، این پایان دنیا هم نیست، فقط کافی است برخی از مینی‌بازی‌های سرگرم‌کننده را بازی کنید تا سرمایه خود را دوباره پر کنید و به خرید خود ادامه دهید!
‏ویژگی‌های جالب
‏- نبرد بیگانگان شیطانی
‏- لباس های جنگی جالب دیوانه!
‏- سلاح ها و زره های خود را ارتقا دهید
‏- قانون در باس فایت های حماسی
‏- در 4 دنیای بزرگ و متخاصم انفجار دهید
‏- با انجام بازی های کوچک سکه های اضافی به دست آورید
‏- کسب دستاوردها
‏ - قهرمانان را فتح کنید
‏آیا آماده هستید که بیگانگان را شکست دهید، جهان را نجات دهید و ماهی مرکب حیوان خانگی خود را پس بگیرید؟ وقت آن است که بفهمیم!
‏‏- رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
CALL OF DUTY 💣
٣ روز پیش

‏✓ داراری منطقه های مختلف ‏✓ ماشین های متنوع ‏✓ سلاح های زیاد ‏✓ دشمن جدید ‏✓ لباس های جذاب ‏✗ پس کی قسمت 3 رو می‌سازند چون گفتن زامبی داره خودش آخر بازی از زمین دست زامبی میادو اون هشت پا رو دوباره میگیره عالی

۰ ۰
اسماعیل حیدرزهی
٣ فروردین ١٤٠١

مظمظ

۰ ۱
کال دروگو
٣ دی ١٤٠٠

دوباره لش

۱ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده